HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 22:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gledaj kolega Realbear:prvo, ja za razliku od tebe posjedujem dionice HT-a,a drugo ne drukam ni lijevo ni desno,ni napred ni natrag, za razliku od tebe. Znaš šta ja imam: IMAM PLAN. i to a,b i c…..A večina ovih kaj su danas prodavali imala je plan zaraditi TIH 1000 eura i to poštujem. Samo se pitam što bi bilo da je scenario bio drugačiji, kud bi oni….Plavi je dobro napisao,iza čega i ja stojim, da su ovu histeriju napumpali mediji……
A samo će vrijeme će pokazati svoje.Ja se ne bojim jer imam PLAN

http://whycroatia.blogspot.com/

Duser

Nekako mi se čini da ti je Plavi stao na žulj. Jedino mi nije jasno zakaj to tebe sekira.

Marinko

Ovaj IPO je totalno ispolitiziran pa to jednostavno ne treba čuditi. Treba zadovoljiti i institucionalne investitore. Sad su na redu oni sa dokupljivanjem, a tek nakon toga slijedi EL DORADO rasta cijene ( vjerojatno !).

Milić je “svjetski” čovjek. Vjerujem da će on puno nepristranije prikazati različite scenarije.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


Duser Nekako mi se čini da ti je Plavi stao na žulj. Jedino mi nije jasno zakaj to tebe sekira. …

nije, nikad
samo ne kuzim ponekad za koga navija, ipak će se pola love vratiti pa ne bi bilo loše da nas pričeka HT@380

Heaven or Las Vegas


ne poky123: ” Sto prognozirate za ponedjeljak? Trguje se samo u Londonu… Kakva su vasa predvidjana? Sto vis razmisljam o “startu” ove dionice (5.10) to mi se sve vise cini da postoji jako dobra “zakulisna igra”. Pogledajte par postova prije, i pocetnu cijenu TE KOLICINU dionica prodanih u Londonu. P.s. Mogu li se i kako prodati dionice u Londonu, i obrnuto dionice koje kotiraaju na burzi u Londonu, mogu li se kupiti u Hrvatskoj, zna li tko? Dionice su ionako dematerijalizirane, pa postoji li neki porez na njihov “prelaz granice”? [smiley6][smiley7] ” ne[smiley5]

Moze li se trejdat tj.prenositi ih s jednog trzista na drugo, i ako moze, kako?
Kako recimo kupujete dionice u Bih?

P.s. Nema iskustva s “off shore” [smiley9] trejdingom

Plavi.svaka čast na komentaru…….


Gledaj kolega Realbear:prvo, ja za razliku od tebe posjedujem dionice HT-a,a drugo ne drukam ni lijevo ni desno,ni napred ni natrag, za razliku od tebe. Znaš šta ja imam: IMAM PLAN. i to a,b i c…..A večina ovih kaj su danas prodavali imala je plan zaraditi TIH 1000 eura i to poštujem. Samo se pitam što bi bilo da je scenario bio drugačiji, kud bi oni….Plavi je dobro napisao,iza čega i ja stojim, da su ovu histeriju napumpali mediji…… A samo će vrijeme će pokazati svoje.Ja se ne bojim jer imam PLAN

Tvoj plan je smislen i možda ti se ostvari, ja isto imam plan koji nije toliko različit od tvoga samo je pitanje vremena… Moja procjena je da će cijena HT-a biti još nekoliko mjeseci ispod 400 kuna, a ja kupujem ako Ljubo uzme kormilo, a ako Ivo ostane nikom ništa, mnogi će zaraditi a ja ću imati mali oportuni trošak [smiley2]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Najbolnije iskustvo novopečenih ‘dijoničara’ će bit kad upoznaju ‘institut’ blokade trgovanja dionicom i to pogotovo kad cjena krene prema dole.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

maratonac:
“/> Duser Nekako mi se čini da ti je Plavi stao na žulj. Jedino mi nije jasno zakaj to tebe sekira. …

nije, nikad
samo ne kuzim ponekad za koga navija, ipak će se pola love vratiti pa ne bi bilo loše da nas pričeka HT@380

Mislim da će trebati tjedni da se svi institucionalni investitori nakrcaju sa željenim količinama. Tek sredinom studenog, neposredno prije izbora, možemo očekivati još dopunu poklonu u vidu rasta cijene po nalogu novog ( starog ) premijera dr. Ive…[smiley2]

Duser, bojim se da se ipak neće na ovim razinama moći nadokupljivati kad se izvrši povrat novca.

Plavi lijepo rečeno!

14.04.2008.


…Mislim da će trebati tjedni da se svi institucionalni investitori nakrcaju sa željenim količinama. Tek sredinom studenog, neposredno prije izbora, možemo očekivati još dopunu poklonu u vidu rasta cijene po nalogu novog ( starog ) premijera dr. Ive…[smiley2]

ja na to sve gledam malo drugačije, ova cijena sada je već poklon, hvala drivo[smiley1]
na mogući dokup nakon povrata (a možda i nešto stržim prije) gledam kao na zicer ulaganje sa zaradom od min 30% npr dokup na 380*1,3=494

prije bih se kladio na ovo nego bilo koji drugi ticker da će u slijedeća dva mjeseca skočiti 20-30%

low battery=laku noć[smiley16]

Heaven or Las Vegas

blow:

Gledaj kolega Realbear:prvo, ja za razliku od tebe posjedujem dionice HT-a,a drugo ne drukam ni lijevo ni desno,ni napred ni natrag, za razliku od tebe. Znaš šta ja imam: IMAM PLAN. i to a,b i c…..A večina ovih kaj su danas prodavali imala je plan zaraditi TIH 1000 eura i to poštujem. Samo se pitam što bi bilo da je scenario bio drugačiji, kud bi oni….Plavi je dobro napisao,iza čega i ja stojim, da su ovu histeriju napumpali mediji…… A samo će vrijeme će pokazati svoje.Ja se ne bojim jer imam PLAN

Tvoj plan je smislen i možda ti se ostvari, ja isto imam plan koji nije toliko različit od tvoga samo je pitanje vremena… Moja procjena je da će cijena HT-a biti još nekoliko mjeseci ispod 400 kuna, a ja kupujem ako Ljubo uzme kormilo, a ako Ivo ostane nikom ništa, mnogi će zaraditi a ja ću imati mali oportuni trošak [smiley2]

http://whycroatia.blogspot.com/

Vidim da je vecina konsternirana danasnjom ponudom i postignutom cijenom.
Zelio bih vam samo zazeljeti toplu dobrodoslicu u Hrvatsku i susret sa stvarnim svijetom posto mislim da ste dosada zivjeli u jednoj maloj izoliranoj grupici stanovnistva.
Ja svoje dionice nisam ni registrirao kod brokera jer mislim da ce se mozda isplatiti ovo drzati citavu godinu.
Ono sto je kod INE trajalo par mjeseci, ovdje ce trajati 3-4 puta duze.
Dakle da sumiramo… 350k dionicara od toga 250k novih.
Medju njima SVE drustvene skupine: penzioneri, bolesni penzioneri, penzioneri na umoru, narkomani, kriminalci, kriminalci bez love za advokata, obitelji opterecene kreditima, ljudi koji bi htjeli na skijanje u prosincu, ljudi koji bi htjeli na skijanje u veljaci, 2/3 gomile od 350k uopce nema internet, 90% nema fakultet, 40% nema srednju skolu, mnogi bi htjeli na ljetovanje iduce godine, rastavljeni supruznici bez love za alimentaciju, …
Teoretski, kad policija obavi neku vecu zapljenu heroina… ova grupa narkomana dionicara krece u prodaju i ponovo pada cijena THTa.
Sto se mene tice, na ovu dionicu gledam kao u ulaganje u neki malo bolji fond.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Nije to taj hypo…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


maratonac: ” …Mislim da će trebati tjedni da se svi institucionalni investitori nakrcaju sa željenim količinama. Tek sredinom studenog, neposredno prije izbora, možemo očekivati još dopunu poklonu u vidu rasta cijene po nalogu novog ( starog ) premijera dr. Ive…[smiley2] ” ja na to sve gledam malo drugačije, ova cijena sada je već poklon, hvala drivo[smiley1] na mogući dokup nakon povrata (a možda i nešto stržim prije) gledam kao na zicer ulaganje sa zaradom od min 30% npr dokup na 380*1,3=494 prije bih se kladio na ovo nego bilo koji drugi ticker da će u slijedeća dva mjeseca skočiti 20-30% low battery=laku noć[smiley16]

Slazem se!

New Report

Close