HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 21:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Razmišljajmo npr ovako. Fondovi su inicijalnom ponudom dobili relativno malo s obzirom na ono što su željeli. Dakle, ostatak treba namiriti ovdje na burzi. Pa ako je njima jeftino kupovati po 370, 380 ili 390 kn, ne bi niti nama trebalo biti preskupo. Na kraju krajeva oni i upravljaju našim novcem i zarađuju njime,a upravljačke provizije nastaju iz ostavrenoga prinosa…

vidim nitko ne prati:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.992.066 4,87 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 376.675 0,46 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 302.065 0,37 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 159.790 0,20 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 116.470 0,14 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 108.259 0,13 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 108.000 0,13 Skrb. račun
Ukupno: 73,81

Heaven or Las Vegas

Bio je Top10 još dopodne. Nego… čujem da je Kapitalni fond branio cijenu danas.

Koliko municije imaju?

No respect

Da ne misle da će cijena rasti tj.da će biti više od 380kn,zar bi oni kupovali.
Zašto oni kupuju,pitanje svih pitanja .Pa ne kupuju valjda samo da bi potrošili novce..
Nisu oni ludi ,dobro znaju što rade.
A znaju i s kim imaju posla.Zato educirajmo ljude što prije.
Imamo tri dana pred sobom.


Bio je Top10 još dopodne. Nego… čujem da je Kapitalni fond branio cijenu danas. Koliko municije imaju?

ujutro sam gledao i bili su samo njih tri u top10???
pa kapitalni fond ima municije cca koliko su ljudi uplatili za IPO-povrat, hehehe[smiley1]

Heaven or Las Vegas

‘Već sam luda, kako da prodam dionice?’

više na: Vaš link

Mislim da bi gosp. Ivo mogao odrediti tempo rasta/pada…dakle to ne možemo prejudicirati….ankete oko izbornih rezultata mogle bi utjecati na kretanje cijene….mišljenja sam da je to jedino objektivno u ovom prevažnom trenutku…[smiley11]


U tablici su sve današnje transakcije a filtriranjem transakcija manjih i

Nije mi jasno kako su u tablici sve današnje transakcije.Kažeš ima ih 2995.
Da su i sve po 63 komada (što po tvojoj tablici nisu) to je 188 685 protrgovanih dionica što je nemoguće jer bi onda promet bio 73 milje kuna

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


@maratonac

Fondovi su zauzeli pozicije. Gotovo. Imaju dovoljno za kontroliranje. A to znači blagi polagani rast. (za kojeg uzgred rečeno ja nemam vremena)
Tko ima višak para to mu može odgovarati, jasno….

Moraš vratit kredu prije prve rate?

No respect


Chill: ” U tablici su sve današnje transakcije a filtriranjem transakcija manjih i ” Nije mi jasno kako su u tablici sve današnje transakcije.Kažeš ima ih 2995. Da su i sve po 63 komada (što po tvojoj tablici nisu) to je 188 685 protrgovanih dionica što je nemoguće jer bi onda promet bio 73 milje kuna

Marinko nisi u pravu. Chill je sve točno utvrdio. Ne postoje više skupni nalozi. To je prošlost.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ima li netko komentar na prvu transakciju danas u Londonu
u 10 02 prodano je 734 000 dionica po cijeni 65 USD. Slijedeća transakcija u 10 05 išla je oko 72 USD.
Tijekom cijelog dana trgovanje se odvijalo u rasponu od 70-75 USD.

Malo velika transakcija da bi bila objašnjiva neznanjem ili brzopletošću prodavatelja.

Kako bilo da bilo neko je nekome u taj čas omogućio zaradu od cca 5 000 000 USD.

Ispravite me molim ako griješim[smiley7][smiley7][smiley7]

Vidim pojavilo se mnoštvo ‘malih’ novih stučnjaka koji znaju kakav će se rast zbiti na HT-R-A?!

Ljudi dopustite da samo tržište odredi cijenu,a vaše prepucavanje koliko kupili koliko prodali ne dovodi do ničega, već se koncentrirajte na kvalitetnu diskusiju i prikuplanju valjane i korisne literature.

Hvala


Nije mi jasno kako su u tablici sve današnje transakcije.Kažeš ima ih 2995.
Da su i sve po 63 komada (što po tvojoj tablici nisu) to je 188 685 protrgovanih dionica što je nemoguće jer bi onda promet bio 73 milje kuna

Ako laže ATM od PG onda lažem i ja.
Nisam sumnjao u te podatke pa sam ih postao na forum.

Baš ću sad malo pogledati ima li nelogičnosti… [smiley6]

sta znaci, danas sam negdje procitao, da JP Morgan brani cijenu do mjesec dana nakon izlistavanja?[smiley9]

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

Kopiram post sa mojnovac. Mislim da je covjek sve rekao i sa nize navedenim se slazem 100%

Istina je jedno da nije bilo dionice na tržištu u koju smo svi mi bili spremni upucati manje više max iznose jer smo vjerovali u rast i to je bilo više nego izvjesno uostalom tbog toga je tu 350000 ljudi.Bilo je očito,To je osnovni razlog našeg uloganja u HT.Sigurnost u zaradu.Nismo mogli biti sigurni u tolikoj mjeri da će rasti bilo koja druga dionica.Poslije je ispalo da su rasle dosta ali
ko to može znati sa sigurnošću.Za razliku od tog u HT smo bili sigurni,bilo je samo pitanje koliko će biti i na našu žalost tu se prikrpilo 300000 ljdi koji ne znaju doslovno ništa o tome i u konačnici nam srezalo pakete.I sad smo kao nezadovolji i svi su krivi.Realno dobili smo poklon od vlade,to što velika većina ljudi ne zna doslovno ništa o burzi,što forumi vrve stupidnim pitanjima naravno da će rezultirati rastom manjim od očekivanog i kratkoročno i padom.Ali svaka
dionica na kraju dodje na svoje.Svi će na kraju zaraditi koliko toliko.Nisu ni orali ni kopali za to a definitvni to nisu zaslužili svojim znanjem ili iskustvom
nego eto stajali u redu 2 dana i zaradili 6-7 k po paketu.Moje dežurstvo recimo na traumatološkom odijelu košta 500kn za 24 h sata krvavog rada da vam sad ne opisujem šta se sve dogadja.Naučite cijeniti to što vam pada sa neba i uživajte dok traje i dijeli se.Oprostite na opširnosti nisam htio nikoga uvrijediti.

skype - ivek1234

New Report

Close