HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 13:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,30
66.639
2,199
30,20
30,70
-1,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…he,he…kolega plavi pa ne drukajte [smiley1]
…vidite sto nam kaze ugledni ekonomist…

“Kada je riječ o rastu cijene dionica, gospodin Lokin smatra da bi cijena dionica odmah mogla skočiti na 320 kuna po dionici, a u sljedećih se šest mjeseci stabilizirati na razini od 350 kuna po dionici.”

…he,he…a strani fondovi zeljeli utuc preko 20 milijardi kuna i na 320kn…e dinosauri, dinosauri [smiley11]…najbolje da upotpuni Jurcicevu ekipu “strucnjaka”, zajedno s Matom Crkvencom…[smiley1]


Lokin je moderan ekonomist isto toliko koliko mu je brat rapper…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

plavi:

Galinec je dokazao u prošlosti da je apsolutni promašaj svako njegovo predviđanje. Jesam lijepo dao podatke da je 500 jeftino.

Mislim da je teško slučajno toliko ispromašivati. Nekako sam skloniji povjerovati u to da namjeno dezinformira. Slično kao pifkolekto na ovom forumu, samo puno taktičnije
[smiley2]


ha ha
ima nešto u tome…
jedino što me fasciniralo u prilogu je 250.000 novih dioničara…
iako kad bolje razmislim i ja sam 3 nova osnovao…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


plavi: ” Galinec je dokazao u prošlosti da je apsolutni promašaj svako njegovo predviđanje. Jesam lijepo dao podatke da je 500 jeftino. ” Mislim da je teško slučajno toliko ispromašivati. Nekako sam skloniji povjerovati u to da namjeno dezinformira. Slično kao pifkolekto na ovom forumu, samo puno taktičnije [smiley2]

Ma teško je uvijek pogriješiti , tako se barem meni čini.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


evo jedan file di si svatko moze izračunat vrijednost paketa, broj dionica…..

hvala

Svi govorimo o ino fondovima. Ja sam osobno jako skeptičan glede kupovine ino fondova od nas malih na burzi. Mislim da će potražnju generirati isključivo domaći fondovi.

Ima neko iskusniji da ovo potvrdi?

I love the Smell of Profits in the Morning

Nije lako članovima i simpatizerima SDP-a,ako to ode preko 400,00[smiley2]

Galinec je vrhunski druker…i još ima telku iza sebe, gdje ćeš bolje…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

pifkolekto:

Ti bi se njemu naguzio i bez ovoga. Što je to Ivo napravio? Državni proračun oštetio je za 1,5 milijardi kuna. Uz ovakvu potražnju srezati cijenu na ovu razinu je pljačka hrvatskog poreznog obveznika. Onaj tko zna na burzi ovo i onako ne smatra poklonom, već vrijeđanjem hrvatske pameti. ”
Sta pljujes Sanadera poklonio ti je prakticki telekom a pokloniti ce jos i drugih dionica jer vidi da smo malo dobili i ja prvi put idem glasati i dati Sanaderu svoj glas sa najvecim zadovoljstvom!

Ništa on meni nije poklonio. On meni može samo iz džepa izbiti.

[/quote]

Zato ti daj glas Bob Rocku! On ce ti pokloniti gomilu poreza na kojima ces sigurno zaraditi. Daj malo meni toga sto uzimas izgleda da je dobro.
[smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


…he,he…kolega plavi pa ne drukajte [smiley1] …vidite sto nam kaze ugledni ekonomist… “Kada je riječ o rastu cijene dionica, gospodin Lokin smatra da bi cijena dionica odmah mogla skočiti na 320 kuna po dionici, a u sljedećih se šest mjeseci stabilizirati na razini od 350 kuna po dionici.” …he,he…a strani fondovi zeljeli utuc preko 20 milijardi kuna i na 320kn…e dinosauri, dinosauri [smiley11]…najbolje da upotpuni Jurcicevu ekipu “strucnjaka”, zajedno s Matom Crkvencom…[smiley1]

Da , koliko je to puta više u odnosu na ponuđeno?
Jel više od Ingrinih 11,5 puta?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


evo jedan file di si svatko moze izračunat vrijednost paketa, broj dionica…..

Ajde molim te mi objasni kako si došao do toga da iznos uplaćenog novca treba pomnožiti sa 0,444?
Uz to, već kod uplate puog paketa tvoja tablica daje rezultat od 64 dionice, a toliko se neće dobiti već ćemo dobiti 63 dionice. [smiley6]

La vita e bella!


Galinec je vrhunski druker…i još ima telku iza sebe, gdje ćeš bolje…

Navodno ima i jednu građevinsku firmu!?!?
[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Navodno ima i jednu građevinsku firmu!?!?
[smiley2][smiley2][smiley2]


Navodno…[smiley2][smiley2][smiley2]…i gastarbajtere unutra…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close