HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 23:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Buco
Zanimaju [/i]me mišljenja, koliko je realno 100-150% do Božića , s obzirom na ovoliku potražnju? Naravno…kad većina malih proda sa +15, 20 %!

Zar zaista vjerujete da će itko prodavati ispod 50%?

Ajmo kladu, kolko ćemo naštancat stranica do ponoći?
Ja tipujem na 25.[smiley2]

Mislio sam odmah prodati, ali sad kad imam toliko povrata mslim da ču ostaviti na duži period, barem godinu dana pa nek se dobije i bonus a i vjerujem da je ova dionica i te kako interesantna fondovima, za dva mjeseca je nebude ispod 400[smiley1][smiley2]

Splendid.. Hvala Ivo! Eh kad se Salamander zove imenom, bit će da je zaslužio [smiley8]

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


sta je rekao galincek?

Pridružujem se…?

A šta sad šta je tu je! ht je prošo idemo uletit u veterinu pa ćemo vidjet kaj bu dole bilo! bio sam danas u RBA (jurišićeva) uopće nema gužve što bi značilo da nije tolika navala! Šta vi mislite?


Ajmo kladu, kolko ćemo naštancat stranica do ponoći?
Ja tipujem na 25.[smiley2]

Ma 550 sigurno :). Jos je i OTVORENO vecaras, pogodi sto je tema…

Dobro je, samo da ne bude gore.

prema broju postova nakon objavljivanja vijesti, i cijeloj pomami mogu pretpostavljati kakvo ce nam biti prijepodne u petak 5.listopada

nakon ove cijene, cini mi se da necu prodavati prvi dan, iako bih se sad korigirao, te sad vise ne mislim da bi maximalna cijena prvog dana bila veca za 60% nego za cak 80% u odnosu na cijenu IPO-a
ali, po meni se isplati prvi dan prodati po 60-80% vecoj cijeni (odnsono maximalnoj) te odmah kupiti po 30-40% vecoj cijeni, jer, to je ocito, i po INI, i po magmi ,da ce cijena oscilirati, i sigurno pravovremenim trgovanjem ce se moci pokriti “gubici” koji su nastali rezanjem

ovo je moja prva ad hoc misao, i mozda se korigiram sljedecih dana kada cemo vise znati

pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Ajmo kladu, kolko ćemo naštancat stranica do ponoći?
Ja tipujem na 25.[smiley2]

34 ( No procjene brojeva mi ne idu u zadnje vrijeme…[smiley11]

Molim vas budite konkretni u odgovoru, hoce li se 53-54 posto rezati puni paketi ili SVI paketi?
Znam sto pise u prospektu, ali ovima nista ne vjerujem! Sta kazete?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ne kužim više ima li rezanja proporcionalno ili ne i za iznos od 31000 kn uplate koliko dionica dobivam?

E sada je pitanje di sa povratom?

My God, it's full of stars!!


Galinec… gledajte ga na Novoj. Kaže da nas očekuje nešto čega u RH još nikad nije bilo. Pametno zbori.

Što je rekao?Nisam gledao…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

I naravno da se kupovalo na kredite 😉 Povrat love na burzu i kupnju pikirati 320-360, pa ako bude sreće da nešto uleti… Uuuu [smiley11] Ukoliko banka poćne štucati, oko poklanjanja viška novca, sa ovakom povoljnom kamatom na tri godine, osnovat će se udruga i ima da dobe tužbu kao banka veliku [smiley1]

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

http://vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2007/263_sjednica_vlade_republike_hrvatske/audio_zapis_263_sjednice_vlade_republike_hrvatske

audio zapis 263 sjednice

PS: neprovjeren

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

New Report

Close