HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 14:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Imam jako puno ovih papirica i postotno cini pola portfelja.
Ipak mislim da je za ozbiljniji rast potrebna dividenda od 15ak kn.
Po tome i dobit mora gore. ..

Zagrebački Ekonomski institut: HT stvara više od 3% hrvatskog BDP-a

.”HT Grupa ostvaruje više od 3 posto hrvatskog BDP-a i podržava više od 27 tisuća radnih mjesta u Hrvatskoj, jer se za svako radno mjesto unutar HT Grupe vežu još 4,4 radna mjesta u ostatku gospodarstva”, naglasila je na predstavljanju novoimenovana ravnateljica Ekonomskog instituta Maruška Vizek.
http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/ht-stvara-vise-od-3-bdp-a-i-spada-u-kompanije-s-najvecim-utjecajem-na-hrvatsko-gospodarstvo/4680533/

Inače imate situaciju da je HAKOM od ove godine puno skloniji HT-u, za razliku od zadnjih 5-6 u kojima su ih prali na sve načine….

Koja glupost je izrečena u tekstu: da nestane HT-a BDP bi odmah pao 3%.

Pa poslije HT-a bi došao novi “HT” (VIP, TELE2, netko treći) koji i sad “kradu” gdje god mogu od HT-a.

Nije tu bitna firma ni njezin naziv već to koliki udio telekomunikacijske usluge (čitaj kolike račune građani plaćaju mjesečno) imaju u BDP-u.

Naravno da HT ima priliku rasti, ali sa svih strana ga svi grickaju kao najskupljeg pružatelja usluga, tako da ćemo vidjet da li će rezanjem troškova uspjeti zadržavati dobit..

U punom smislu rijeci – blue chip! Bravo 3D (Dinko, Damir, Dubravko) i Petre!

Bravo za tebe. Ja dzim dalje

Izgleda da su je fondovi dotjerali do 161 radi prekrcaja.

To bi valjda bila njohova procjenjena fer cijena.

Sad je samo pitanje da li će je zadržati tu ili je opet vratiti na 140.

Bili bi ludi kupovati skuplje nego što moraju održavajući je na 160.

Kad probije 166 tek tada bi se negdje vratila iu realne okvire.
Fundamente lagano preskocimo jer na ovoj burzi ne marimo za time.
Lijepo da fondovi kupuju dok je povoljno

Postanite Eu-robovi


Kad probije 166 tek tada bi se negdje vratila iu realne okvire.
Fundamente lagano preskocimo jer na ovoj burzi ne marimo za time.
Lijepo da fondovi kupuju dok je povoljno

Mogo bi se uskoro i to dogoditi

Evo da premjestim jedan post s Adrisa jer ovdje više paše, a upravo sam nešto slično htio napisati:

“Jeste li svjesni da HT toliko gubi korisnike da daju ogromne popuste na svoje tarife? Mi smo nedavno prebacili 3 broja u firmi na HT i dobili 40% popusta na cijenu iz cijenika + jos neke pogodnosti. Od 7mj iduce godine na snagu stupa potpuno ukidanje roaminga unutar EU sto ce itekako pogoditi telekome.

Telekomi su nekad bile krave muzare no ta su vremena prosla i marza u telekomima ce biti sve manja i manja, Zasto je to tako napisao sam jako detaljno na temi o HTu jos prije 3g kada je cijena HTa bila 330kn .

Ovo je tema ADRS i ajmo se drzati ADRSa, a ja cu samo cestitati na genijalnom potezu kolegi koji je prodao ADRS da bi kupio HT. To je kao da ste prodali vilu u Zadru da bi kupili kucu u Osijeku kao investiciju.”

Nisam siguran da li ova tvrtka ima nekog velikog potencijala, a da je potegla gore, je.


Evo da premjestim jedan post s Adrisa jer ovdje više paše, a upravo sam nešto slično htio napisati:

"Jeste li svjesni da HT toliko gubi korisnike da daju ogromne popuste na svoje tarife? Mi smo nedavno prebacili 3 broja u firmi na HT i dobili 40% popusta na cijenu iz cijenika + jos neke pogodnosti. Od 7mj iduce godine na snagu stupa potpuno ukidanje roaminga unutar EU sto ce itekako pogoditi telekome.

Telekomi su nekad bile krave muzare no ta su vremena prosla i marza u telekomima ce biti sve manja i manja, Zasto je to tako napisao sam jako detaljno na temi o HTu jos prije 3g kada je cijena HTa bila 330kn .

Ovo je tema ADRS i ajmo se drzati ADRSa, a ja cu samo cestitati na genijalnom potezu kolegi koji je prodao ADRS da bi kupio HT. To je kao da ste prodali vilu u Zadru da bi kupili kucu u Osijeku kao investiciju."

Nisam siguran da li ova tvrtka ima nekog velikog potencijala, a da je potegla gore, je.

Nemaš pojma šta pričaš a još manje šta pišeš
23.09.2013. ZSE HT 177.00 kn toliko o cijeni
O popustu koji su dobio kao novi korisnik od 40 % :))) predlažem da odeš u dječi vrtić Zelenko da ispričaš te priče 40 % popusta mogu ostvariti dugogodišnji korisnici.

Mora da su kupci ukidanje roaminga za par dana shvatili kao dobru vijest za telekom tvrtke?!

Nikome izgleda ne smeta što će cijena poziva u inozemstvo sada koštati desetak puta manje te će se “zrak” sada naplaćivati ipak nešto pristojnije.

Zna li možda tko koliko će to koštati HT?

New Report

Close