HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 03:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[smiley2]

Znam da je već bilo govora o ovome ali da još jednom provjerim prije nego uplatim jer poslije nema nazad…
Mislim uplatiti novac za IPO HT-a preko Zabe sa mog tekućeg računa ali plačam ponudu koju je druga osoba ispunila pa me zanima dali moram mijenjati moje podatke i upisivati podatke od te osobe ili je ,koliko sam shvatio iz prijašnjih postova ,samo bitan poziv na broj i po tome se identificira ta osoba tj. ne bi morao mjenjati moje ime i podatke kao uplatitelja…

Hvala na pomoći

Da ne ponavljam svoj post sa strane 276, T-HT će upisati preko 350.000 ljudi, i brojka bi se mogla opasno približiti pola milijona…

cujemo se petak.


Znam da je već bilo govora o ovome ali da još jednom provjerim prije nego uplatim jer poslije nema nazad…
Mislim uplatiti novac za IPO HT-a preko Zabe sa mog tekućeg računa ali plačam ponudu koju je druga osoba ispunila pa me zanima dali moram mijenjati moje podatke i upisivati podatke od te osobe ili je ,koliko sam shvatio iz prijašnjih postova ,samo bitan poziv na broj i po tome se identificira ta osoba tj. ne bi morao mjenjati moje ime i podatke kao uplatitelja…

Hvala na pomoći

A brate mili, pa manje slova moras otipkat ako promijenis ime/prezime/adresu na nalogu, nego postavis ovo pitanje… IMHO, samo poziv na broj se gleda. Ali s druge strane, kaj je tak tesko upisat to kak treba? I siguran si, te si jos ustedio par slova.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

…sutra ne mozes uplatit preko tekuceg zabe…moras podici novac i na najblizi salter erste, fine ili hpb-a.

Joj što volim narodno dioničarstvo!
Živjela demokracija!

[smiley1][smiley1][smiley1]

La vita e bella!


…sutra ne mozes uplatit preko tekuceg zabe…moras podici novac i na najblizi salter erste, fine ili hpb-a.

Od kud ti sad to!?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

forsira gužvu da što više ljudi odustane, već ih je tako i tako previše upisalo[smiley1]

Heaven or Las Vegas


goran9141: ” Znam da je već bilo govora o ovome ali da još jednom provjerim prije nego uplatim jer poslije nema nazad… Mislim uplatiti novac za IPO HT-a preko Zabe sa mog tekućeg računa ali plačam ponudu koju je druga osoba ispunila pa me zanima dali moram mijenjati moje podatke i upisivati podatke od te osobe ili je ,koliko sam shvatio iz prijašnjih postova ,samo bitan poziv na broj i po tome se identificira ta osoba tj. ne bi morao mjenjati moje ime i podatke kao uplatitelja… Hvala na pomoći ” A brate mili, pa manje slova moras otipkat ako promijenis ime/prezime/adresu na nalogu, nego postavis ovo pitanje… IMHO, samo poziv na broj se gleda. Ali s druge strane, kaj je tak tesko upisat to kak treba? I siguran si, te si jos ustedio par slova.

Ja već godinama preko e-zabe plaćam račune koji glase na djeda pa fino upišem njegovu ime i prezime, a lova naravno ide s mog računa. Inače, deda je već 15 godina u vječnom spokoju. Mislim si, zakaj se i on ne bi upoznao s novim tehnologijama. Daj mu duši lahko!

Skupija sam lovu za 2 paketa a 2 uzeo na kredu u PDBA ,taktika upalila jer sam želio upisat 76000.

Ako nekim čudom upišem sve opet dobro.

Zahvaljujem kolegi koji me poslao u PDBA prije nekih cca 100 stranica.

Večernji list, Manager.hr, sutrašnje izdanje

Zbog navale kupaca na dionice T-HT-a banke ostale bez kuna


Obustavljeni krediti
Danas se očekuje rekordan promet na uobičajenoj obratnoj repoaukciji HNB-a, na kojoj bi centralna banka, ovisno o potražnji poslovnih banaka, mogla ubaciti u sustav oko šest milijardi kuna. Banke inače stenju pod pritiskom klijenata za kreditima, većina manjih banaka obustavila je primanje novih zahtjeva za dioničke kredite još potkraj tjedna, a velike banke mogle bi to učiniti danas. HPB je odlučio da će danas primati zahtjeve za kredite do 13 sati.

http://www.vecernji.hr/home/manager/2921408/index.do

No respect

Lov u mutnom Jesu li banke iskoristile pomamu za kreditima zbog dionica
Rohatinski istražuje visinu kamata na kredite

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2921407/index.do

No respect

Ljudi koji je sistem za prodaju tih dionica kod svoga brokera, ako može neko objašnjenje. Znači dionice T-HTa dobijem i onda šta nazovem brokera i kažem mu da mi proda te dionice. Dali se to tako radi ili šta, koliki je rok da se to javi brokeru i onda da se proda tj. stavi na prodaju.

Molim za malu pomoc: danas dao ponudu na 27k, jos nisam uplatio, a kako ce vjerojatno biti rezanja paketa…
Da li mogu promjeniti postojecu i povecati iznos ponude????


forsira gužvu da što više ljudi odustane, već ih je tako i tako previše upisalo[smiley1]

[smiley2]

ma od svih ovih suludih informacija ja sam zabucala zadnji dan knjiženja…a to nije 26, nego 27 u ponoć. vama hvala na isparvci, a gospodinu se ispričavam.

Rok do kojeg ukupno ponuđeni iznos naveden u ponudi mora biti proknjižen na računu navedenom u toj ponudi je:
27. rujna 2007. do 23.59 sati, za fizičke osobe i pravne osobe koje nemaju status institucionalnog ulagatelja;

New Report

Close