HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 19:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A fond očito nema love pa mora. Svaka čast braniteljima, al cijede sve gdje god stignu i stvarno ih je velik broj postalo običnim parazitima.

mislim da je nešto drugo 😉
bit će veselo

Ovo za braniteljsko iskrcavanje je fakat istina.
I zamislite sad da recimo idu napraviti IPO HEP-a:
– imaš LNG koji je politički gubitaški projekt,
– imaš branitelje kojima će dati 5 ili 7%,
– i tko normalan bi sad platio neku normalnu cijenu za dionicu kad znaš da će ti ovi zatući po bidu na 30 ili 50% cijene, ajde nešto manje ako se fondovi postave na kupnju. Smijurija.
Također je problem i što hrpa ljudi ima neke dionice zaostale još iz nekih davnih shema (HT, stečajevi, ESOP-i itd.), nisu aktivni na burzi već pomalo iskipavaju po bidu kako nekome zatreba za špeceraj.
Zapravo teški burek sve skupa.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

2. opet poceo kupovati
ne volim komentirati ko kupuje ko prodaje, al ovo je vrlo znacajno…

http://www.seebiz.eu/hakom-uskratio-dozvolu-ht-u-za-preuzimanje-evo-tv-a/ar-187634/
Iz Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja potvrdili su nam da i oni istražuju HT-ovu kupnju EVO TV-a. U Hrvatskom su telekomu mirni jer smatraju da Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja uopće nije mjerodavna.

U CRO uvijek može ovako/onako ugovori su kvarljiva roba no glavno da je CRO burza zadovoljna

Zasto ovdje idu stalno transakcije od 69 dionica?
Jesu li ovo neki paketi kad je davno bila javna ponuda?

da, to su bili paketi u ipo-u


Zasto ovdje idu stalno transakcije od 69 dionica?
Jesu li ovo neki paketi kad je davno bila javna ponuda?

prikazuju se kao takvi i tako već godinama, mislim da ih većina s tom količinom samo simulira prodaju malih Sanaderovih ulagača

uz vjerojatni postupni rast cijene,povećanje dividende uz povoljnu sudsku odluku, ht bi nas mogao razveseliti ove godine no ako ništa drugo ovo je trenutno najbolje što se ima u cro

I ja bih volio povoljnu sudsku odluku ali nekako ne vjerujem u nju…….
A dividenda se zna od prije 6 kn …..
Ne ocekujet više bez obzira na promjene u upravi…..

Stigao je Grk, a bome stiže još jedno pojačanja…dioničari će biti zadovoljni….
očito je Tomašković dobio pedalu zbog silnog nezadovoljstva u ocjeni radnika kompanije i uprave

Dali netko od dionicara ima kontakt od drustva Proglas 2017?, oni predstavljaju male dionicare a trebam ih kontaktirati

od dna iz prosinca 148 na 154,5 ?
ima i velikih paketa koji se prebacuju,jučer 6 milja.
prilično dugo neviđena akcija koja sugerira da ima dima koji bi mogao potvrditi buđenje tržišta kapitala nekih razmjera.
često je ovo znala biti dionica predvodnik ili jedan od predvodnika bullova.
volumeni na marketu su pri povijesnom dnu ali ht tu stoji bolje+ svakim danom bolje pa i danas iako smo na početku trgovanja dokaz toga.
može to biti i posljedica očekivanje uz predstojeće objave FI ,očekivanja da će rasti dividenda?
može biti i pozicioniranje večih igrača koji isčitavaju iz sve jačeg pritiska politike na mirovince da se odmaknu od ulaganja u obveznice koje btw nose sve manje prinose da će se ht naći na meti mirovinaca kao prvi ilil jedan od prvih targeta pa žele naplatiti svoje ranije pozicioniranje?
dima ima u nemalim količinama a za potvrdu vatre trebat će još malo strpljena ako netko tako želi,može po vl izboru kao i uvijek.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

mali osvrt na današnje trgovanje.
netko počisti ask do 154,5 i nakon toga oni koji nisu htjeli staviti na 154,5 brzo prodaju po bidu na 153,5?
prije i nakon toga naravno nitko da skupi hrabrosti da se postavi na ask ispod 154,5?
nagledao sam se nemalo u životu takvih situacija koje su se kasnije potvrdile kao fatamorgane,iluzije…
odoh van na sunce sa smješkom jer mi je uljepšan dan
🙂
p.s.
možda griješim,nebi bilo…
rezimirat ćemo nekad….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

nakon prvih linija i na bidu i asku gap.
imamo jednog do max 2 kupca ali to su iz kategorije veliki kojima je primarna količina a cijena sekundrarno kao posljedica dužeg horizonta.
ako bi htjeli mogli bi i spustiti cijenu,želja za količinom će presuditi.
dizanje bi značilo i premiju da se utaži glad za količinama.
s obzirom na opće stanje marketa koji usprkos oporavku i dalje na rekordno niskoj likvidnosti možemo biti zadovoljni ako ne cijenom tada perspektivom?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close