HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 11:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Antiša drži se Optime, ako imaš HT bježi glavom bez obzira…zašto si toliko aktivan na ovom topiću?

Ovdje mi je drago i zanimljivo pisati, već sam počeo vas, šumara, poštara doživljavati kao obitelj!!! [wink]
[/quote]
HT informatizira Luku Rijeka za 1,1 mil. eura
http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-informatizira-luku-rijeka-za-11-mil-eura-155608.aspx [rolleyes]

koje liparenje danas na ZSE, lipa gore dole

proklet bio na božić 2010.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/203246/Ukidanje-poreza-na-mobilnu-telefoniju-u-septembru

who dares, wins


Dionica HT-a prema trenutnome poslovanju nije skupa,
Tele2 i alternativci su opasna ulaganja zbog velikih dugova i možebitnog stečaja.

gospon Antiša.

– evo od mene čista stotka, tako nekako i ja razmišljam.
– konačnno ste i vi progledali, ali bolje ikad nego nikad.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/vlada-ce-prodati-3%2c5%25-ht-a%2c-nema-povecanja-pdv-a%3f,89278.html

Ak država proda, neka HT kupi, pa iduća dividenda u DIONICAMA.., pa neka im žiro račun..


Ak država proda, neka HT kupi, pa iduća dividenda u DIONICAMA.., pa neka im žiro račun..

ne bi li onda DT morao objaviti ponudu o preuzimanju HT-a…



Ak država proda, neka HT kupi, pa iduća dividenda u DIONICAMA.., pa neka im žiro račun..

ne bi li onda DT morao objaviti ponudu o preuzimanju HT-a…
[/quote]
Kako misliš, nakon što dobije npr. te dionice za dividendu i tako mu se poveća broj dionica?
To nema veze. To je skoro isto kao da je trezor kupio pa poništio i tako se povećao udio (unatoč konstatnom broju dionica u vlasništvu DT-a).

Nema veze što se poveća broj dionica u vlasništvu DT-a, ključan je način tog povećanja, a koji je posljedicom izvršenja korporativne akcije a to ne potpada pod te zakonske razloge za ponudu.

Al možda najbolje da se ne dijeli u dividendu, nego ako se otkupi da se poništi.
Poništavanje trezorskih dionica je dugoročno uvijek super stvar za investitore (ako su dionice kupljene po umjerenoj cijeni).

Ovo kratkoročno izbjegavanje plaćanja poreza (dok se zakon ne prilagodi tome) vjerojatno manje donosi dugoročno gledano nego da ih lijepo normalno poništavaju.

Razlika između financija moje obitelji i državnih financija? Nisam dužan niti lipu nikom, živim i trošim prema svojim mogućnostima, i ono najvažnije – nikad ne bi prodao HT…

proklet bio na božić 2010.


Razlika između financija moje obitelji i državnih financija? Nisam dužan niti lipu nikom, živim i trošim prema svojim mogućnostima, i ono najvažnije – nikad ne bi prodao HT…

Ovo zadnje ti je velika greška. Ja bih ga prodao iste sekunde. Ne smije se emotivno vezati uz dionicu.
Tvrtka ima konstantno manju dobit iz kvartala u kvartal a tako će biti i dalje. Nema lošije stvari za dionicu ma koliko firma još uvijek zarađivala. Kad ekipa odluči preko noći će srušiti dionicu za 50 %.
LP

Tvrditi da će telekomunikacijske dionice sa vremenom imati sve manju cijenu može samo onaj koji misli da je vrhunac IT u hrvatskoj iza nas. Daleko smo mi još za zapadom, a za žutima da se i ne spominje. Svi koji imamo WLAN možemo i sami vidjeti kako raste broj korisnika. STRONG HOLD…


Tvrditi da će telekomunikacijske dionice sa vremenom imati sve manju cijenu može samo onaj koji misli da je vrhunac IT u hrvatskoj iza nas. Daleko smo mi još za zapadom, a za žutima da se i ne spominje. Svi koji imamo WLAN možemo i sami vidjeti kako raste broj korisnika. STRONG HOLD…

Sve više ljudi prelazi na alternativne operatere. evo i ja prešao na Vip Homebox, 3 puta si mi jeftiniji od ht-a, naravno ono što je za moje potrebe. Za svakoga i s bilo kim potrebama sigurno jeftiniji.

New Report

Close