HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 23:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Što znače …PARICE ?..u telekomunikacijama…

Ako pitanje nije šala evo: parica je od davnina plavo-bijela žica po kojoj vam je dolazio telefonski signal do korisnika, naravno prije uvođenja optike
[/quote]
O da, bile su dobre za šprihere.[emo_smijesak]

Čini mi se povoljan ovaj ht, pa malo kibiciram češće trgovinu. Pa kaj tu još idu erotični paketi po 69?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

kolega, navodno ih ima još oko 200 000!

u ZABI sjela dividenda. i da potvrdim: NEMA POREZA! [emo_smijeh]


u ZABI sjela dividenda. i da potvrdim: NEMA POREZA! [emo_smijeh]

U PBZ-u isto.

veliki prebacuju sa računa na račun ali ovih 180 000 što su ostali nisu zainteresirani.
osobno smatram da ih je i puno manje


u ZABI sjela dividenda. i da potvrdim: NEMA POREZA! [emo_smijeh]

I u Splitskoj, nema poreza!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Isto sjelo bez poreza, ali ne pratim u zadnje vrijeme pa ne znam zašto?
Ako netko zna….

Sad vidim stare postove, dobit iz 2009. pa nema poreza.
Nije dobro počeo sam pričati sam sobom [emo_smijeh]

Dividenda nije velika, ali dobro je da su mislili na male dioničare sa neoporezivom dividendom

bio bi zahvalan ako netko zna, kako stoji ova dionica, financijski, od početnog paketa pa preko dividende do danas. Je li na plusu ili minusu. hvala.

Paket od 63 dionice plačan po 265 kn po dionici.Ako nisi prodavao godinu dana dobio si još 6 dionica, što je spustilo ulaz na 241,95 kn po dionici.
Dividende su išle ovako po godinama:29,56 kn,29,99 kn,34,05 kn, 22,76 kn, 22,14 kn, 20,51 kn, 9,00 kn, 7,00 kn.
Iz ovoga možeš sve izračunati.

hvala stipest

ispadne da je kroz dividenu isplaćeno skoro 75% u usam godina, a ako je neko bio uporan pa dokupljivao s dividendom vjerojatno i preko 100% [emo_smijeh], zapravo je sasvim ok ulaganje jest da si popušio cca 90 kuna vrijednosti ali u biti si zaradio nekih cca 80 kuna po dionici. Kao da je narasla za nekih cca 30%. Brojke su otprilike.

Evo vjerojatno prilike za širenje ht-a. Ako ne uđu u bht onda sigurno treba dokupiti još koji postotak ht-mostara za većinski paket i napraviti neke promjene jer zarada mu je sve lošija.

Prodaju BH Telecom i HT Mostar za gradnju autoceste

New Report

Close