HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 17:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jako sam radoznao kakvo će biti izvješće za 2014. Pretpostavljam da će prihod stagnirati ali da će dobit porasti u odnosu na onu iz 2013.

Mišljenja ?

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

pad prihoda I dobiti

Obzirom da se sad može surfat duplo brže na 4G, ajmo srušit cijenu dionice. Ipak je ovo pozitivna vijest.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

dobit po dionici bi mogla biti oko 15kn, a dividenda 8-10 kn….


dobit po dionici bi mogla biti oko 15kn, a dividenda 8-10 kn….

Ako se obistine tvoje prognoze onda treba smijeniti cijelu Upravu HT-a…
Dividenda, ja vjerujem 14.23 kn …
Izlazimo iz recesije i dobro će doći taj novac za buđenje iz mrtvih.

ja mislim da je važnije kako uprava ulaže taj novac. politika kojom su krenuli nije loša. dio dobiti se isplati kroz idvidendu, a dio se ulaže. Mislim da to nije razlog za smjenu….

P.S. ne kažem da me 14,23kn dividende nebi razveselilo puno više nego 8kn [emo_namigusa]

tesko da ce dividenda bit veca od 10 kuna

I ja mislim da bi trebalo dio isplatiti a dio uložiti. U tom smislu bio bih zadovoljan s 10 kuna.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Dividenda je potpuno svejedna,nego da godišnji EPS ostane iznad cca 12,2 što znači da je mld netto dobiti dno ispod kojeg više neće ići, a sa velikom šansom da se ne samo zadrži, već pomalo i diže tokom godina….To će ulagačima definitno dati sigurnost pogotovo većima s obzirom na profitabilost i općenito poslovnu politiku kompanije…

Mislim da su najgora vremena iza HT-a, a ostaje nam za vidjeti koliko će rasti i kojim tempom….tako se to meni nekako čini,živi bili.

Slažem se da treba isplatiti pola kao dividendu a pola uložiti. Nažalost teško da HT može povećati dobit bez širenja na druga tržišta, okrupnjavanja tj. bez daljnjih akvizicija. Jednostavno je prevelika borba za korisnicima kroz damping i sl.

Mislim da je dampingu kraj, to je čak i ovaj iz TELE 2 izjavio na TV-u. A ako je to rekao tip iz firme koja je natukla poprilične gubitke u godinama postojanja, onda valjda ima nešto u tome.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

165!
Možda je vrijeme za skratiti poziciju?

Sutrašnje izvješće će trebati gledati i u ovom kontekstu :

rezultati VIPNET-a

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Ovaj današnji veliki volumen je toliko znakovit da je moj grah pokazao proboj preko 180 [emo_novac]

Dividenda 7 kuna. [emo_naivan]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close