HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.06.2024. u 20:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,76
64.133
2,155
29,60
29,70
-0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bolje uložit na burzu, nego rentat neku nekretninu

premda je to gotovo 100% sigurno ulaganje, ako mislite zaista drzati ht par godina, no pitanje je zasto ne pogledate malo trziste jos…ja sigurno ne bih sve lupio u ht a nikako ne bih sve ulozio odjednom..dapace, ulozio bih 20% u dionice koje ce najvise rasti kad se dividenda od ht-a vrati na burzu..20% u ht…a 80 tis eura na dvije banke i uzivajte u kamatama…onda kamate pomalo na burzu u neke dionice koje nisu u glavnom fokusu a imaju perspektivu ili ih jednostavno nadobacivati glavnici…no kao sto je netko napisao, s tim novcima, barem imate mnogo mnogo izbora. kad bi imao toliki visak, ne bi se ni bavio burzom vjerojatno….takodjer sa 120 tis eura biste mogli uloziti u projekte nekih inovatora, zastite patenata ili raspitati se da li ima nekih wunderkinda kojima nedostaje pocetni kapital….no sve su to odredjenici rizici itd…sretno.


premda je to gotovo 100% sigurno ulaganje, ako mislite zaista drzati ht par godina, no pitanje je zasto ne pogledate malo trziste jos…ja sigurno ne bih sve lupio u ht a nikako ne bih sve ulozio odjednom..dapace, ulozio bih 20% u dionice koje ce najvise rasti kad se dividenda od ht-a vrati na burzu..20% u ht…a 80 tis eura na dvije banke i uzivajte u kamatama…onda kamate pomalo na burzu u neke dionice koje nisu u glavnom fokusu a imaju perspektivu ili ih jednostavno nadobacivati glavnici…no kao sto je netko napisao, s tim novcima, barem imate mnogo mnogo izbora. kad bi imao toliki visak, ne bi se ni bavio burzom vjerojatno….takodjer sa 120 tis eura biste mogli uloziti u projekte nekih inovatora, zastite patenata ili raspitati se da li ima nekih wunderkinda kojima nedostaje pocetni kapital….no sve su to odredjenici rizici itd…sretno.

puno si mi pomogao
hvala…

I miso je kupuješ u utorak?


bolje uložit na burzu, nego rentat neku nekretninu

upravo to, a bolje i ulagat u one koji prodaju impulse i zrak nego one koi prodaju nekretnine…..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................




diverzifikacija je kljucna rijec i rjesenje tvojih problema;)



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

Malo si zakasnijo,gdje si prije bijo.

[/quote]



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

ako misilš držati jedno godinu dana to je odličan potez, ubereš sad 11% dividende, pa na godinu još cca 8-10% i to je fantastično, u banci bi za to dobiti morao držati pare 4 godine, a ovdje u 13 mjeseci super zaradiš, a ako ti pare hitno zatrebaju barem HT je lako prodati jer je turbo likvidan [thumbsup]
[/quote]



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

Mislim da si ih već uložio u ht dionice [thumbsup]
[/quote]
mislim ih uzeti na duze vrijeme,barem 4 do 5 godina
hvala svima na odgovorima

[/quote]
odakle covku koji nezna kud bi s parama tolko para viska???? da to nisu u remetinac uveli internet? [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
ko zna možda nam se javio Damir na forum [lol] [lol]

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''





diverzifikacija je kljucna rijec i rjesenje tvojih problema;)



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

Malo si zakasnijo,gdje si prije bijo.

[/quote]



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

ako misilš držati jedno godinu dana to je odličan potez, ubereš sad 11% dividende, pa na godinu još cca 8-10% i to je fantastično, u banci bi za to dobiti morao držati pare 4 godine, a ovdje u 13 mjeseci super zaradiš, a ako ti pare hitno zatrebaju barem HT je lako prodati jer je turbo likvidan [thumbsup]
[/quote]



imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

Mislim da si ih već uložio u ht dionice [thumbsup]
[/quote]
mislim ih uzeti na duze vrijeme,barem 4 do 5 godina
hvala svima na odgovorima

[/quote]
odakle covku koji nezna kud bi s parama tolko para viska???? da to nisu u remetinac uveli internet? [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
ko zna možda nam se javio Damir na forum [lol] [lol]
[/quote]

Ja skromno covjek planira "ulaganje" na 4/5godina ja nekako vjerujem da svak nakon podr-r-a postane dugoROCNIJI…………..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

javit cu ti


imam slobodnih 120 000eura i želim ih uložiti u ht dionice
zanima me vase misljenje….

Što će ti naše mišljenje kad si ti odlučio, a pogodio si gdje ćeš se raspitivati, pa ovdje su svi i vlasnici (bar nešto dionica) HT-a.
Eto, i ja bi tako isto odlučio kao ti, a možemo ti reći samo što se dogodilo u posljednje 2 godine, dakle dobili smo dividendu prije 2 godine 30kn, a prošle godine 29.9 kn u dva dijela. Ove nas čeka 34 kune po dionici, ako želiš dividendu ove godine kupuj odmah, ali ćeš kupovat nešto skuplje nego poslije d – daya. Za koliko skuplje niko točno ne zna, tržište će reći svoje, no ja osobno mislim da neće ispod 300, jer potražnja raste, no što će se dogoditi s cijenom dionice dalje, niko ne zna, jer da znamo svi bi bili milijarderi…

proklet bio na božić 2010.

kako nitko ne zna? prije bih rekao da svi znaju. trziste je proslo jednu fazu i nema razloga da ht bude manje vrednovan od prosjeka crobexa. nece u sljedecih 5 godina sigurno ispod 250 kuna, a u tih 5 godina ukljucujuci ovu godinu, postoji sansa za 6 dividendi. nek je prosjek 25 kuna ( a moglo bi i vise), to je 150 kuna, dakle najkonzervativnije je to 400 kn na kupnju od 324 kune. Ovo je vise nego konzervativno. Prije bih rekao da je to 400-700 kn, minimum do maksimuma do 1.5.2015. Dakle, neka sredina je cijena od 370 kuna i 180 kuna dividende, recimo 550 kn u 5 godina. I jos nesto, mislim da je rijec "milijarder" barem tri reda velicine preuvelicano. Naime, cak i da znate kuda ide cijena jedne dionice, za biti milijuner potreban je dobar pocetni kapital…a kamoli milijareder. prije ce netko postati milijarder nekim konkretnim izumom i poslom, nego na burzi. I jos nesto…mislim da je cijena iznad 400 kn gotovo sigurna, samo je pitanje vremena…no eto to je moje misljenje..broj korisnika neta ce rasti a udio padati..sve ce se to lijepo kompenzirati,dobit mozda bude padala,no ne toliko znatno….a bilanca ce se lijepo cistiti…

Sutra očekujem eksploziju HT, pošto je mirovincima vjerovatno sila lova za penziju, a i svjetske burze su na novim rekordima. Očekujte HT na 340+ do dividende.


Sutra očekujem eksploziju HT, pošto je mirovincima vjerovatno sila lova za penziju, a i svjetske burze su na novim rekordima. Očekujte HT na 340+ do dividende.

[yawn] [yawn] bilo kako bilo ispod 303 nece [yawn] [yawn] [yawn]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close