HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 14:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo kad se skida po 5.000 komada sa 311 je jako dobar znak.


Čemu euforija? Taj novac u svakom slučaju pripada dioničarima, bio zadržan ili isplaćen. EPS broj pokazuje koliko je povećan vlasnički kapital a dividenda je samo isplata s jednog vašeg računa na drugi. Zanimljivo kolika pozornost se daje dividendi a poslovni rezultat se zanemaruje.

DA,to je istina…

dobro, ne baš tako…

ali zanimljivo kako na ovom forumu gotovo niko ne komentira poslovni rezultat

ja osobno izvješće još nisam stigao otvoriti,ali to mi i ne znači previše,jer danas niti ću kupit niti prodat HT, tako da imam vremena za proučavanje


Ovo kad se skida po 5.000 komada sa 311 je jako dobar znak.

Svakako. Netko želi dividendu a netko prijeći u druge potcijenjene dionice. Svima dobro. Važno je da se je stvar pokrenila sa mrtve točke.

who dares, wins

ako se ne varam,
petak 16. travnja je ex-dividend day.
ispravite me ako griješim…

hate red



Ovo kad se skida po 5.000 komada sa 311 je jako dobar znak.

Svakako. Netko želi dividendu a netko prijeći u druge potcijenjene dionice. Svima dobro. Važno je da se je stvar pokrenila sa mrtve točke.
[/quote]

Baš tako, HT je dinamo zse-a. [cool]

nekako mi se čini da čemo ipak na onih fondovskih 300 kuna

Pa da. Znaš li koja je ovo reklama za TK. Sad će ljudi početi čupati lovu iz banaka i polako u dionice. Sve je ovo smišljeno davno. Juče me je u banci nagovarala da uletim u OIF samo što se je na krivog namjerila.

who dares, wins


Lijepo ukrcavanje u HT i bojim se do kraja dana iskrcavanje iz svega ostalog.

To je bilo za očekivati… kao i ukrcaj do 340

Evo fondovi na ovu euforiju kupe drugi dio dividende.Još će pokupiti jednu prije glavne skupštine.Tko zna njemu se i da,ona dobra stara poslovica.U euforiji mali nikad ne gledaju kakvo je poslovanje,a iskusni to dobro koriste što je i uredu "MESO+ZELJE=SARMA.


Čemu euforija? Taj novac u svakom slučaju pripada dioničarima, bio zadržan ili isplaćen. EPS broj pokazuje koliko je povećan vlasnički kapital a dividenda je samo isplata s jednog vašeg računa na drugi. Zanimljivo kolika pozornost se daje dividendi a poslovni rezultat se zanemaruje.

Napisali su već iskusni diskutanti: Pad prihoda je 3,1%, a očekivano je 7,1%
Pametnom dosta!
Evo da ja još dodam: iskazana dobit je lako mogla biti za 100-200 milja veća da se je htjelo šminkati i napuhavati rezultat. Hvala bogu da je HT jedina tvrtka na našoj burzi koja to ne treba raditi

koja budala prodaje na 208 pa to je za ubit [lol] [lol]
imam 90% htja a pribavljam jos love za dokup dokup dokup [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Pa da. Znaš li koja je ovo reklama za TK. Sad će ljudi početi čupati lovu iz banaka i polako u dionice. Sve je ovo smišljeno davno. Juče me je u banci nagovarala da uletim u OIF samo što se je na krivog namjerila.

kolkov ja znam ovo je zabranjeno nagovaranje u banci da se uplacuje u OIF
ZATO i jesmo gdje jesmo jer je zakon nedorecen u fata se u mutnom

Postanite Eu-robovi

New Report

Close