HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 02:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zašto se prospekt ATGR odobrava u roku 60 dana, a prospekt HT-a za 60 munuta?

Zato sto ovaj za ATGR odobrava HANFA, a za HT Sanader.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

hehehe nema prospekta nema IPO-a.
baš sam prije tjedan dana prićao s drugovima i baš me je to interesiralo, kako će HANFA odobriti prospekt od 100 i više strana u tjedan dana…sada je ispalo da je u pitanju jedan dan, tj. 8 sati [smiley2]
tog ima samo kod nas…
[smiley7] – ja sam mali polly
[smiley6] – ja sam mudri
[smiley16] – ja sam šerif o’dol

a ovo će im popodne biti dr.ivo [smiley5]

Delay IPO-a bi mogao ostaviti nesagledive posljedice

Hell is Empty and all the Devils are Here


Delay IPO-a bi mogao ostaviti nesagledive posljedice

Na izborne rezultate jedne stranke… Ja odradim jos taj HT, a onda RiB sa ovog trzista [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Bez obzira koliko se trudio da HANFA bude respektabilna institucija, u slaučaju da se danas odobri prospekt HT-a, g. samodol bi trebao podnijeti ostavku.
Iako bi kašnjenje termina IPO bila jedna velika pljuska hrvatskoj vladi, iako bi to trebalo uzrokovati i određene troškove Samodol o tome ne bi trebao voditi računa. HANFA je regulator i samim time što su već postojećim rokovima značajno privilegirali HT IPO u odnosu na druge prospekte (bio to IPO ili investicijski fond) narušili su vlastitu vjerodostojnost i političku neovisnost. Brzopoteznim odobravanjem HT prospekta, HANFA po meni gubi smisao u stavlja se u službu politike. Kako ti ljudi mogu imati mandat za reguliranje tržišta kapitala kad nisu neovisni od strane politike.
Iako svi željno čekamo ovaj IPO gladni zarade, nadam se da će netko jednom u našoj državi reći NE.

Na izborne rezultate jedne stranke… Ja odradim jos taj HT, a onda RiB sa ovog trzista

A kam ideš??????? Zanima me samo di bi ti bilo bolje nek na hrvatskom tržištu..!!??????????????????[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Je li uopce moguce, i teoretski, da institucija cije vodstvo bira politika (Sabor, Vlada ili neka treca paradrzavna institucija) bude neovisno?

Hanfa, HNB, …

Kud ides, Deimos?


Kud ides, Deimos?

Prvo 100% u CASH, a onda cu razmislit…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Je li uopce moguce, i teoretski, da institucija cije vodstvo bira politika (Sabor, Vlada ili neka treca paradrzavna institucija) bude neovisno? Hanfa, HNB, …

Trebala bi biti. Inače nema smisla.


asd: ” Kud ides, Deimos? ” Prvo 100% u CASH, a onda cu razmislit…

A IPO Atlantic grupe.

Nema tu para za individualce.

New Report

Close