HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 22:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ma ja mislim da ga ovaj Plinio diže radi svojih boljih pozicija u vezi
izbora …za župana …dosta radnika i Istrana ima dionicu …

ovo mi je smiješno, no ipak ima jedna sitnica u vezi toga: neki misle da se Plinio lijepo istrošio za ove izbore, i da mu treba keša pa da to znači solidnu dividendu koja je njemu glavni izvor keša inače – a i to mi je malo smiješno :P, no ozbirom da je bilo naznaka da bi dividenda bila manja nego prije, možda ovo ohrabrenje glede zadržavanja ili čak rasta dividende nekima toliko znači…


Od turizma se ove godine nemože pino očekivat a niti od pušenja …..

ovo je pravi razlog cijene ADRS ispod BVPS! – svi samo gledaju godinu, dvije godine, ovo je firma koju zanima desetljeće, dva desetljeća… većina naših ljudi su zabrinjavajuće kratkovidni. To očito utječe i na cijene 😛

HT je u svakom slučaju dobra firma, koja daje jako lijepu dividendu (kao najlogičniji potez obzirom na svoju situaciju glede perspektiva daljnjeg širenja) i zbog toga po ovim cijenama naravno da se radi o podcijenjenoj dionici, ne kao neke druge, no svakako (dosta) podcijenjenoj.

realno za očekivati je da će i HT imati određeni rast, samo je pitanje kada. Ciljana i realna cijena je spuštena sa 330kn na 300 kuna ali je tržišna još uvijek daleko ispod te cijene.

Osobno mislim da bu ova dionica danas ostala stavbilna jer će svi bježat van iz ovih špekulativnih, a sjela je i dividenda pa će biti dokupa.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

slabo kapa ovo po bidu.. presušilo pomalo?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


realno za očekivati je da će i HT imati određeni rast, samo je pitanje kada. Ciljana i realna cijena je spuštena sa 330kn na 300 kuna ali je tržišna još uvijek daleko ispod te cijene.

pametnom dosta

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

nitko ne komentira aferu prisluškivanje

ima li toga u HT-u


nitko ne komentira aferu prisluškivanje

ima li toga u HT-u

Dragi kolegice i kolege, :: English Version

u ime Uprave T-Hrvatskog Telekoma, i svoje osobno, želim izraziti šokiranost i duboku zabrinutost u
vezi s navodima o slučaju praćenja zaposlenika naše kompanije, o kojem jučer i danas pišu njemački
mediji, a koji su prenijeli i hrvatski mediji. Mi nemamo apsolutno nikakvih saznanja o tome te tvrdimo
da ovakvo kršenje radnih i ljudskih prava ni na koji način ne odražava našu praksu, niti u
zapošljavanju niti u tretiranju zaposlenika.

T-HT se striktno pridržava svih pravila zaštite podataka te oštro osuđuje bilo kakvo kršenje tih pravila
koje je oprečno svim normama i vrijednostima koje zajednički njegujemo u kompaniji.

Uvjeravamo vas kako su poduzeti svi koraci da se ovaj zabrinjavajući slučaj što prije razjasni. Također,
ukoliko istraga dokaže istinitost događaja o kojima je riječ, očekujemo da će oni koji su prekršili norme
međunarodnih i lokalnih standarda i pravila u zaštiti podataka za to odgovarati i snositi posljedice.

S poštovanjem,

Ivica Mudrinić, Juergen P. Czapran, Branka Skaramuča, Irena Jolić Šimović, Rainer Rathgeber,
Božidar Poldrugač

strpljen..spašen Time is on my side

ovaj ht je stvarno ispod svakog očekivanja. kad riješim ovu gomilu dionica ht koju imam, više se ne vraćam u ht.

Što će te moj Jethro kad vam svaka baba drži HT zahvaljujući premieru.Da nije navukao sve moguče ljude na ovu dionicu bila bi druga priča.Neki dan sam pisao da je to jedino dobra dionica za pokupiti dividendu i to vam mnogi rade.

gomilu od 5 ili 11.5 dionica

po stoti put ponavljam da se( PO MOME MIŠLJENJU) ova dionica (i dalje) namjerno štopa.
jednostavno je se fondići i ostali interesenti nisu dovoljno nakrcali

strpljen..spašen Time is on my side


po stoti put ponavljam da se( PO MOME MIŠLJENJU) ova dionica (i dalje) namjerno štopa.
jednostavno je se fondići i ostali interesenti nisu dovoljno nakrcali

Slažem se kolega. Fondovi su kupovali do cijene od 220 i sad svaki dan sruše cijenu pa polako dokupljuju do svoje granične cijene. Evo danas 249 transakcija sa protrgovanih 23021 dionica što je prosjek 92 po transakciji.
Očito su naumili počistiti sve koje je kriza lupila po džepu i to im zasad odlično ide jer paketi po 63 i 69 kom neprestano izviru na prodaji.
Tek kad se ova sirotinja ispuše, cijena ide gore. [sad]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

New Report

Close