HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 04:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
43.373
1,422
30,50
30,60
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dečki, naivni ste kao francuske sobarice. Zar mislite da je sve oko HT-a slučajno? Očekivao se (pre)veliki interes, pa na neki način treba ljude i obeshrabriti.

HT moj dobar drugar, da dobro peva i da ne zabušava!


“Ukoliko ukupan broj dionica za koje hrvatski državljani podnesu obvezujuće povlaštene ponude koje se smatraju valjanima premaši ukupan broj dionica koje se izlažu u prodaji, broj dionica za koji je podnesena valjana obvezujuća povlaštena ponuda razmjerno će se smanjiti za svakog ponuditelja, s time da će tako dobiveni broj dionica biti zaokružen na prvi niži cijeli broj.” Šerife, šerife… Zar se ovako organiziraju javne ponude? Sada ću umjesto 8×30.000,00 koje sam pripremio morati upisati 8×38.000,00. Za 64.000,00 koliko sam kratak ću likvidirati imovinu u dioničkom fondu (DA SAM JU LIKVIDIRAO RANIJE, IMAO BIH 1,3% VIŠE SREDSTAVA) i time doprinijeti nastavku korekcije. Jer ovakvih poput mene je mnogo. Upravo zato da bi ljudi mogli napraviti svoj financijski plan na vrijeme i bez stresa prospekte je potrebno objaviti što prije!!! NAŠI REGULATORI OČITO NE ZNAJU ŠTO JE FINANCIJSKI PLAN I KOLIKO JE U HRVATSKOJ VISOK RIZIK PONAŠANJA REGULATORA!!! Očekivanje drugačijeg načina rezanja me je koštalo 800,00 kuna izravno, a sada i troškova povratka sredstava nazad u dionice!!! ŽIVJELA TRANSPARENTNOST KOJU BI HANFA PO ZAKONU O HANFA-i TREBALA PROMICATI!!! ŽIVIO SISTEMSKI RIZIK ZVAN NEDOSTATAK TRANSPARENTNOSTI!!! KLADIM SE DA SU SVI OKO ŠERIFA ZNALI ZA PROPORCIONALNO REZANJE!!!

Ne kužim što si htio ovime reći!?!

Svi smo ovo očekivali!

I love the Smell of Profits in the Morning

Pusti Fazan. To je već dugo na privatnoj bazi.

No respect

Znam!

I love the Smell of Profits in the Morning

neznam zašto se bune neki ljudi..pa sad je IPO ne Ht-a, nego cijele burze..sve se može kupit jeftino…čemu se nervirat za nekih 60 000 kuna…

i svima koji rasprodaju…mislim da je mnogo bolje u ovaoj situaciji diza lombarde i ostale šeme..nego prodavat u bescjenje..ja nisam ni jednu svoju dionicu prodao…

a upisat ću ht ine mislim ga odmh prodavat

Obavio veči dio.
Bio u FINI.
Katastrofa!
Nije im proradio program za upis dionica. Morali su raditi ručni upis.
Čekali dozvolu s vrha za svako sra…e (smiju li ugasiti kompjuter, smiju li upaliti kompjuter, smiju li unijeti lozinku ili ne. – ko nemušta djeca!)

Sada je to iza mene. Još slijedeći tjedan jedna tura i to je to.

Gužva je velika……

La vita e bella!


Za one koji, a ima ih, ne mogu skidati otvarati .rar ili imaju ograničenja…, “na poslu”, evo i smanjenog PDF dokumenta bez praznih papirića na kraju…[smiley2] Sada je to oko 200 stranica (po dvije na svakoj)… Pozdrav Yelli…. Prospekt…

Živio sapyy!


Pusti Fazan. To je već dugo na privatnoj bazi.

Ja ne mislim da je “razmjerno smanjivanje” pošteno, a nisam znao što da očekujem jer sam Prospekt vidio tek nakon što ga je SLK stavio na Forum. Za razliku od ostalih građana, ja želim vidjeti Prospekt dionice u koju ću uložiti životnu ušteđevinu svoje obitelji. To je sve što sam želio reći. HANFA je morala natjerati podnositelja prospekta da ga preda barem dva tjedna prije početka upisa. I staviti ga na Internet na dan njegovog odobrenja. [smiley5]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

U pravu si Martingale. Svi znamo da se HANFA-u puno ne pita u svemu ovome. No ipak, pred nama je 10 dana da se prouči prospekt, skupi novac uplati i odradi sve. Nije rok dva dana.

No respect

Mislim da se neće rezati paketi, prva tri-četri dan biti će velika gužva, a onda će doći u neku normalu. Ja ću svoje rješavati idući tjedan, kad se ova navala smiri.

Knjige i kava

Prva polovica prospekta je nula bodova.
nema usporedbe sa regijom, nema projekcija prihoda.
Ovo je samo due dilligence HT-a sa brdo nevaznih podataka skinutih sa strane agencije za telekomunikacije.
Lose, lose.

Valjda ce druga polovica biti iole zanimljivija.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


SLK: ” Pusti Fazan. To je već dugo na privatnoj bazi. ” Ja ne mislim da je “razmjerno smanjivanje” pošteno, a nisam znao što da očekujem jer sam Prospekt vidio tek nakon što ga je SLK stavio na Forum. Za razliku od ostalih građana, ja želim vidjeti Prospekt dionice u koju ću uložiti životnu ušteđevinu svoje obitelji. To je sve što sam želio reći. HANFA je morala natjerati podnositelja prospekta da ga preda barem dva tjedna prije početka upisa. I staviti ga na Internet na dan njegovog odobrenja. [smiley5]

OK, misliš ne štima ti tajming. Mislim da je to više pitanje zakonodavca, da propisima uredi ovakvu situaciju.

I love the Smell of Profits in the Morning


Prva polovica prospekta je nula bodova.
nema usporedbe sa regijom, nema projekcija prihoda.
Ovo je samo due dilligence HT-a sa brdo nevaznih podataka skinutih sa strane agencije za telekomunikacije.
Lose, lose.

Valjda ce druga polovica biti iole zanimljivija.

Hoće. Bila je rasprava oko 306. stranice.

No respect

Zamislite gadove – nazvao sam FINU i pitao da li ima naknada za kupovinu povlaštenog paketića… i kaže gđa. Koviljka…;;;;
FINA – naplaćuje naknadu i to skoro 80,00 kn po paketiću…
Jel’ to istina !????, ako je tako u Erste je max 50,00 Kn isto…

Ako je netko već uplaćivao – da li su mu zaračunali i naknadu….???

Uplatis internet bankarstvom na njihov racun lovu i placas od 1 do 6 kuna provizijem, ne vidim u cemu je problem

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close