HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 15:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa kopajte brate mili,tko vam brani,pa neće trebati kopati HT.Upravo sam prerezao jedan kabel,zadovoljan?

Optima ima 2500 km optike.

To napiši na Optici.Uglavnom to je s čime se hvališ, kikiriki.

Zna netko točan datum objave rezultata poslovanja za zadnji kvartal?
Imam neki filing da bi mogao biti dobar, pa sam ubo još par dionica na 305……


Zna netko točan datum objave rezultata poslovanja za zadnji kvartal?
Imam neki filing da bi mogao biti dobar, pa sam ubo još par dionica na 305……

I ja očekujem dobar FI i izdasnu dividendu…
Mislim da je 14.02.?


nitko ne brani HT-u da radi optiku i da je ne daje ne korištenje konkurenciji, naravno ne muhte kao što zloguki ljudi žele reći.
platiti će se fer a to se zna koliki je realan prinos na neku imovinu.

ROI na DTK je >20 godina
ROI na mrežu je >15 godina
ROI na opremu i servise je < 5 godina

Od HT-a se traži da ulaže u DTK i mrežu i iznajmljuje alternaticima po cijenama da imaju ROI za DTK 25 godina, a mrežu 15-20. S time da HT ima trošak na sebi svih slobodnih kapaciteta

Od ukupne investicije, ulaganje u DTK i mrežu je >80%.

Dugo već pratim ovaj forum i kao dioničar HT-a se slažem sa mnogim konstatacijama, ali najzanimljivije su one teme koje nisu baš potvrđene. Kao npr. kupnja Kosovskog telekoma. Kao i svakog "normalnog" dioničara me interesira ta investicija, ali sam i skeptičan u cilju te transakcije. Naime, čisto sumnjam da bi DT (iz tako "sređene" države) investirao stotine milijuna eura u Telekom još uvijek nesuverene zemlje, bez obzira što je EU priznala Kosovo. Teško bi se oni igrali s tolikim novcem koji ne donosi zaradu po striktnim zakonima (kakve Kosovo još uvijek nema!).

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

@Beronja,nismo ni mi ništa bolji,a za discipliniranje imaju oni jako,jako,veliku batinu.


Dugo već pratim ovaj forum i kao dioničar HT-a se slažem sa mnogim konstatacijama, ali najzanimljivije su one teme koje nisu baš potvrđene. Kao npr. kupnja Kosovskog telekoma. Kao i svakog "normalnog" dioničara me interesira ta investicija, ali sam i skeptičan u cilju te transakcije. Naime, čisto sumnjam da bi DT (iz tako "sređene" države) investirao stotine milijuna eura u Telekom još uvijek nesuverene zemlje, bez obzira što je EU priznala Kosovo. Teško bi se oni igrali s tolikim novcem koji ne donosi zaradu po striktnim zakonima (kakve Kosovo još uvijek nema!).

zna se ko je gazda u eu, prema tome nije problem donošenje zakona a drugo, kad Antiša polako mjenja retoriku i ulazi u ht, onda može ht u telekom kosova

Ajmo malo u tonu koji paše Antiši.

Vaš link

Stvar je stvarno dobra!

Kolege dioničari, molim savjet :

– U prošloj godini osim plaće koja mi je normalno oporezivana i dodatnim porezom (4 %) nisam imao nikakovih drugih primanja, niti promjena na poreznoj kartici, osim izdašne dividende ht – a koja mi je također kao što znamo, oporezovana dodatnim porezom – 4 % čitaj harač.
Moram li podnositi poreznu prijavu radi dividende koja mi je jedini izvor prihoda sa strane (osim plaće), samo radi nje… Porezni znalci, moliću suvisle odgovore… pozz

proklet bio na božić 2010.

Zna li tko koliko bi točno bilo 51% kosovskog Telekoma? Ili je u planu i veći postotak?

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

Prihod od dividende još uvijek nije porezna obveza pa tako ne moraš to navoditi u poreznoj prijavi. A i kad ga bude već će oni to znati oteti iz naših džepova i prije porezne prijave.

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

U narednim tjednima dobre vijesti za imaoce ove dionice.
Ako se dosegne razina 333kn onda se penje prema 4xx.
Vežite se …
[thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM


Prihod od dividende još uvijek nije porezna obveza pa tako ne moraš to navoditi u poreznoj prijavi. A i kad ga bude već će oni to znati oteti iz naših džepova i prije porezne prijave.

i kad bude, ja cu im napisati da se naplate od DT-a koji nije platio ni lipe na 5,137 milijardi koje je izvukao iz RH u 2007-2010. Nek njima naplate, to bi ih u drugim zemljama doslo 770 mil kn (15%) dok zamislite (GRčka i RH ne uzimaju nista, jer njima ne treba novac).

New Report

Close