HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 12:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,78
466.905
15,171
30,80
30,90
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolege, ovdje moram puknuti turbo certifikat na 250 kn, pa će onda valjda stati padanje. Rezultati će sigurno biti dosta lošiji i u 2Q.



Doista ne razumijem ovo branjenje i cuvanje cijene ROMF-a Sve mi se cini da ce potrgat zube tim principom investiranja

nemojte se brinuti dragi kolega, razumjeti ćete jednog dana [proud]
[/quote]

pitanje deluxa je bilo konstruktivno, a vaš odgovor dezinf.
Ovdje se ne mogu očekivati dobre vijesti osim za sam DT i njihove dioničare.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolege, ovdje moram puknuti turbo certifikat na 250 kn, pa će onda valjda stati padanje. Rezultati će sigurno biti dosta lošiji i u 2Q.

certifikat je pukao na 260 kn, a sada slijedi drugi na dan 30.09.2010 na cijeni od 200-210 kn.
https://www.boerse-stuttgart.de/rd/en/finder/ko/?suche=1&wp_keyword=hrva




Doista ne razumijem ovo branjenje i cuvanje cijene ROMF-a Sve mi se cini da ce potrgat zube tim principom investiranja

nemojte se brinuti dragi kolega, razumjeti ćete jednog dana [proud]
[/quote]

pitanje deluxa je bilo konstruktivno, a vaš odgovor dezinf.
Ovdje se ne mogu očekivati dobre vijesti osim za sam DT i njihove dioničare.
[/quote]

kolegu DELUX-a je i inače lako dezinformirati [lol] i kaj sad, "digao" je cijenu samo za 0,33%

nego treba jače po mrskom neprijatelju DT-u, ako nedostaje argumenata onda je već vrijeme za pokoji citat iz Kapitala samo da se spasi koja zavedena duša od tog društva, naravno nije na odmet riješiti je tog visokorizičnog tereta od 69 kom.

Kako je ovaj ROMF galantan..
Drziste u debelom padu a on brani li brani cijenu HT-a

Ovdje mi doista neke stvari nisu jasne kod njih…
Istu stvar rade na atgr, istt, mgm, hup…

Nevjerojatno ..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kako je ovaj ROMF galantan..
Drziste u debelom padu a on brani li brani cijenu HT-a

Ovdje mi doista neke stvari nisu jasne kod njih…
Istu stvar rade na atgr, istt, mgm, hup…

Nevjerojatno ..

Moraju se nakrcati da mogu nama prodavati sve te dionice 50% niže

hehehee

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Kako je ovaj ROMF galantan..
Drziste u debelom padu a on brani li brani cijenu HT-a

Ovdje mi doista neke stvari nisu jasne kod njih…
Istu stvar rade na atgr, istt, mgm, hup…

Nevjerojatno ..

kad se plaća iz tuđeg džepa onda se ne pita puno za cijenu…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

kolege
ROMF još nije presušio zadnju dividendu, ali uskoro samo zbrajajte.
Dobro što se mali diničari mogu komotno iskrcati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Kako je ovaj ROMF galantan..
Drziste u debelom padu a on brani li brani cijenu HT-a

Ovdje mi doista neke stvari nisu jasne kod njih…
Istu stvar rade na atgr, istt, mgm, hup…

Nevjerojatno ..

kad se plaća iz tuđeg džepa onda se ne pita puno za cijenu…
[/quote]
" kad ih ne možeš pobjediti pridruži im se " hi hi hi momci po asku raspalite hi hi hi.
Nema toga što se može obraniti kad sila nagrne al se može cijena malo amortizirati.

RBA želi z@jebat ERSTE na Knock-out products!
To im je cilj.


Nema toga što se može obraniti kad sila nagrne

Upravo tako kolega Niksone, ovdje silni milijarde zbog besparice će tek nagrnuti,a tko će to onda braniti? Na 300kn pojedinac je stavio nalog prodaje, da je ostao taj nalog cijena bi otišla do 60kn.
Kapitala tolikog za branjenje nema, a onih 60kn je konačni target HT-a.

26.11.2010 - Dan D

Svi bježe s HT-a, od interneta, mobilne i fiksne telefonije jer su skuplji 4x.
Ok, realno je da HT snizi u krizi cijenu 4x,al to će stvoriti gubitke i trošenje zaliha.
HT neće kupovati svoje dionice i neće ih niti pokušati braniti.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-tuzio-sabor-zbog-neplacenih-racuna-153109.aspx

Pa ni sabor niti rijetki koji su ostali ovdje ne plaćaju ništa.
HT tek treba početi oštrije padati. Jer potpora ako pukne na 240kn ovo ode do 60kn ko keks.

26.11.2010 - Dan D

još neko vrijeme nema ništa od pada ht-a, veći pad bi se mogao desiti sa liberalizacijom tržišta. ovako je meni ht i dalje najjeftiniji, pošto svi ostali operateri moraju plaćati premiju ht-u. Ht je nekako čudno napiren do 330 i onda brzo spušten, no burza još tone, pa bi trebao i ht. Očekujem razine 220

Kanabis smanji malo konzumaciju te plemenite biljke, liberalizacija tržišta je počela prije pet godina.
Istina HT je dosada uspješno opstruirao konkurenciju, ali stvari se mijenjaju i više nije moguće monopolističko bahaćenje.
Alternativni operateri siu najmanje 20% jetiniji od HT-a, 27% korisnika u Hrvatskoj je to prepoznalo i broj još raste

kolega antiša niste u pravu. Meni je nedavno istekao ugovor i nažalost mi je ht i dalje najpovoljniji. A kako? na sve ostale jeftinije ponude, tipa optime i iskona, moram platiti ht-u 40kn

New Report

Close