HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije pala cijena GDR-a nego je vrijednost između ponude i potražnje pala za 33,85% …. znači netko nudi jako malo ali nitko nije protrgovao po toj cijeni…može biti i navlakuša za naše tržište jer tamo uglavnom trguju naši fondovi koji znaju kako cijene u Londonu prate i mali ulagači na ZSE pa pokušavaju navesti male na pojačanu prodaju … uglavnom već viđeni scenarij… nedajte se nasamariti …svaka kuna uložena u dionicu HT -a u ovim kriznim vremenima vrijedi više nego u banci,…tamo nije sigurnija a kamata je mizerna u odnosu na dividendu… ČUVAJTE DIONICE HT-a i po mogućnosti dokupljujte…time štitite i postojeću cijenu…

kad već spomijemo strane burze, na ovoj je danas za razliku od LSE ipak nešto protrgovano:

http://www.finanzen.net/aktien/Hrvatska_Telekomunikacija_D-Aktie

35 € to HRK = 249,6585 HRK

Pazite sad: zemlja (porijekla) : Ungarn

Bit ce da to ima veze s MOL-om
Čija je INA? MOL-ova!
Čiji je HT? Madžarski!

Uzeo prekjučer 2 nove fiksne linije za 2 kune [lol] ,MAX tv na probu 3 mj. za 3 kn onda ću ga vratit i reć da nevalja [lol] , i danas idem uzet FLAT na 3 mj za 1,5 kn pa ću ga vratit jer mi netreba [lol] !!! Nisu samo dionice džaba [thumbsup]

M[color=blue][/color]

Kakvo je ovo trgovanje u Londonu ??? [embarass]

Pitao me kolega na poslu jel to nesto znaci sto sad imamo 69 dionca na racunu…
Mozda se sad mozemo je…. sa njima…. 🙂 🙂

i evo na dragog HTa na novom povjesnom minimumu.
čestitam (jako ironično)

strpljen..spašen Time is on my side


Uzeo prekjučer 2 nove fiksne linije za 2 kune [lol] ,MAX tv na probu 3 mj. za 3 kn onda ću ga vratit i reć da nevalja [lol] , i danas idem uzet FLAT na 3 mj za 1,5 kn pa ću ga vratit jer mi netreba [lol] !!! Nisu samo dionice džaba [thumbsup]

Zeznuo si se!I ja sam tako mislila,ali MAX Tv je zaista dobra stvar i zadržala sam ga.Nije mu ovo reklama,već činjenica. [tongue]

Mislim da je najbolje da danas zatvorimo dućan. Koliko gledam gledam na monitoru Rasta, na 10 dionica je stopirano trgovanje.

Mislim da je HT pronašao način da se riješi viška novca sa svog računa. Ostavio je novce da stoje u bankama (moguće da je većina u HPB) i pitanje je može li uopće do tih para. Umjesto da su nama isplatili izvanrednu dividendu…


Mislim da je HT pronašao način da se riješi viška novca sa svog računa. Ostavio je novce da stoje u bankama (moguće da je većina u HPB) i pitanje je može li uopće do tih para. Umjesto da su nama isplatili izvanrednu dividendu…

Zanimljiva teza [wink].
Anyway, da mi je samo znati gdje je dno ovog cirkusa pa da se uleti s nešto danas tako cijenjenog cache-a…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Dno još daleko dok se masovno prodaje a kako stvari stoje biče tu još svega , rasprodaje ali prave i to u stilu ( koliko mi daš ).

pustite neka pada biti ce vise dionica za iste pare [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close