HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 11:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,69
25.904
844
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/HT-izgubio-vise-od-dividende
Gle kaj ova piše !?

who dares, wins


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/HT-izgubio-vise-od-dividende
Gle kaj ova piše !?

pa sta je to cudno-ništa novo,to se zna-lo!!

Ja ne vidim da je palo više od dividende, a oni što su nedavno kupovali mogli su izaći danas na prosječnoj i biti u pozitivi. Ona je to sročila kao da su svi izgubili nešto. Jel žena vidjela Badel danas možda?

who dares, wins

Kolege, nema mjesta niti panici niti euforiji…

Događa se sve očekivano, samo mirno, dovoljno je pogledati tijek zbivanja prošlih godina i vidjeti da je za očekivati da će HT opet polako gore.

Onaj koji ne treba bolje neka sada ne prodaje, vjerojatno će veliki igrači pokušati odigrati neku navlakušu idućih dana, ali dugoročno idemo samo gore…

i….kolko je palo nakon dividende?
šta msilite hoće li sljedeće godine past točno za iznos dividende ili manje ili više? [huh]

Prosječna danas od petka je manja za 30,03 kn

who dares, wins


i….kolko je palo nakon dividende?
šta msilite hoće li sljedeće godine past točno za iznos dividende ili manje ili više? [huh]

ovo sigurno nejde dolje, …
vec je pala za iznos manji od dividende, sutra ce jos malo a onda polako prema gore kao i uvijek,… ako nam premjer opet pobjegne 01.07. ja cu opet 100% uci taj dan u Ht i puca me ……..

Jaaaaako sigurna luka u ovo ludo doba, a tek dividenda da sjedne di ce nam biti kraj

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Još malo dolje, pa ćemo podebljati [smiley]

ovo sigurno nejde dolje, …
vec je pala za iznos manji od dividende, sutra ce jos malo a onda polako prema gore kao i uvijek,… ako nam premjer opet pobjegne 01.07. ja cu opet 100% uci taj dan u Ht i puca me ……..

Jaaaaako sigurna luka u ovo ludo doba, a tek dividenda da sjedne di ce nam biti kraj

Jaaaako dosadna dionica u zanjih šest mjeseci samo raste, niti malo staha, nervoze, uzbuđenja…
Ovo je dionica za neambiciozne ulagače.
S HT-om možete sigurno u penziju…
[huh]

ajde imenjace antisa molim te reci mi da je prinos od 22% u prva 4 mjeseca OVE GODINE penzjonerski??/

dosadno ili nezahtjevno i jednostavno pitanje je sad…….

nemam ti ja vremena cucit uz gledalicu i pratit burzu a eto opet mi prihod samo sa htjom veci nego nekima ovdje ukupno…… [lol]

a koliko ti je zanimljivo na drugim temama dovoljno govori o tome da pratis ht i piskaras ovdje unas [lol] [lol] [yawn]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

tko kaze da je ht pao? na gubitku je samo par tisuća dionica koje su se prodale na 332 a danas vrijede 294.
i kakav je to grozan pad da se prica o njemu?!? pih, pa taj pad (samo tih lukavaca koji su kupili tako visoko) je manji od 1% ako se uracuna dividenda!

zapravo, obzirom da je pad tako stravican, savjetujem svim "Nikolina Rivosechi" da pod hitno prodaju dionice ht i to na vrijednosti ispod 290 (jer je to vrijednost na kojoj se nadam dokupu)

*autor posjeduje dionice HT-a

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

prošle godine se vratila za mjesec dana

Prije dokupa mislim da bi bilo pametno pričekati FI za 1Q/2010. [sad]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kolege, nema mjesta niti panici niti euforiji…

Događa se sve očekivano, samo mirno, dovoljno je pogledati tijek zbivanja prošlih godina i vidjeti da je za očekivati da će HT opet polako gore.

Onaj koji ne treba bolje neka sada ne prodaje, vjerojatno će veliki igrači pokušati odigrati neku navlakušu idućih dana, ali dugoročno idemo samo gore…



Kolege, nema mjesta niti panici niti euforiji…

Događa se sve očekivano, samo mirno, dovoljno je pogledati tijek zbivanja prošlih godina i vidjeti da je za očekivati da će HT opet polako gore.

Onaj koji ne treba bolje neka sada ne prodaje, vjerojatno će veliki igrači pokušati odigrati neku navlakušu idućih dana, ali dugoročno idemo samo gore…

Joj kad vidim da netko napiše ovo ej…. "vjerojatno će veliki igrači pokušati odigrati neku navlakušu idućih dana"….

Veliki "igrači"! Tko su za tebe "veliki igrači" na hrvatskom tržištu kapitala? Fondovi? Dobro.
Pa hebem te blesavog… pa zar postoje još uvijek takvi kao ti koji briju da se… pazi sad ovo… veliki fondovi uopće trude "odigrati neku navlakušu" …. a kome majstore? Nama, malim ulagačima? Kao, oni žive od malih ulagača i čekaju iza ugla, tati jedni, da bi nam složili navlakušu i to pazi na kojoj dionici, na HT-u… !!!!! Halo?!

A možda briješ, da su veeeeeeeliki ulagači ljudi poput Plavog?
E hebote život.
Na ovom malom, minijaturnom tržištu, navlakuše slažu mali ljudi manjim ljudima, npr. mali čovjek Plavi, složi malu navlakušu malim ulagačima. Žišku? HT je jučer pao 10% zbog 2.000 paketa malih ulagača. NE ZBOG FONDOVA. FONDOVI SE NE ZAMARAJU LJUDIMA POPUT S.BARRACUDE ILI BALDRICKA.
Ne budi smješan.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Jaaaako dosadna dionica u zanjih šest mjeseci samo raste, niti malo staha, nervoze, uzbuđenja…
Ovo je dionica za neambiciozne ulagače.
S HT-om možete sigurno u penziju…
[huh]

Ovo je dionica za one koji znaju što imaju u porfelju. Ako to znači neambiciozno i dosadno, ne znam što reći [wink]

New Report

Close