HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mujine svinje oprasile nove praščiće. I to dosta njih. Nije da im je neka cijena na tršištu, malo se traži svinjetina. Ali malo se i sve ostalo traži.

Vele Muji da čuva postojeće praščiće, dobro ih uhrani i eventualno nabavi nove.

I savjetuju mu puno strpljenja, neće praščići propasti. Ne treba paničariti. Tražit će se opet njegovi praščići. A onda kada ih proda bit će veselja za cijelu obitelj.

Bravo kolega evo 100 [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Vidim ja dok se počelo spominjati praščad i svinje pa mujoti , ode i zdrava pamet, to vam govori što napraviti u ovoj situaciji , bježžžžžžžžžžžžž sa lovom papir pusti da se mogu drugi obrisat , heehehehe

HT ne smije pasti !!!

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


HT ne smije pasti !!!

a čuj, to su žabari mislili i za Prozor

HT i Krka jedine dionice iz regije u novom indeksu Dow Jonesa…

Iako trenutno ova vijest nema nikakvu važnost, govori nešto o kvaliteti HT-a kao firme, a time i o kvaliteti dionice… Za one koji nisu pročitali, evo link:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=56399


Vidim ja dok se počelo spominjati praščad i svinje pa mujoti , ode i zdrava pamet, to vam govori što napraviti u ovoj situaciji , bježžžžžžžžžžžžž sa lovom papir pusti da se mogu drugi obrisat , heehehehe
slušajte kolegu Rijeku i necete puno pogriješiti

HT na londonskoj burzi

31.75 Down 16.25 (33.85%)

Ajme meni, da li stu to dolari, euri ili funte, tj. koliko u kunama

Vaš link


HT na londonskoj burzi

31.75 Down 16.25 (33.85%)

Ajme meni, da li stu to dolari, euri ili funte, tj. koliko u kunama

Vaš link

Dolari, zadnja trgovana cijena Londonu je bila 53 dolara još 26.9.

Ovih 31,75 ti je sredina između bida i sella.

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

...ladies and gentlemen....AC/DC


Vidim ja dok se počelo spominjati praščad i svinje pa mujoti , ode i zdrava pamet, to vam govori što napraviti u ovoj situaciji , bježžžžžžžžžžžžž sa lovom papir pusti da se mogu drugi obrisat , heehehehe

duhovito

Nitko više ne spominje izvanrednu dividendu, zna li netko nešto više o tom? Ameri malo u minus, malo u plus!

ček, ček pa zar je HTov gdr u londonu pao za 33,85 % tj. za 16 $. Molim pojašnjenje ako netko zna, može, želi… [embarass]

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close