HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne mogu vjerovati da u današnjem Jutarnjem preko cijele naslovnice stoji HT 240 kn..može li niže. Stvarno ima svakakvih debila od novinara/urednika koji dezinformiraju i bespotrebno šire paniku.

Ma to su isfurane budale koje se povode za svime što dolazi iz vana, a to iz vana su neke Njujorške novine koje su jučer imale preko cijele strane dow 777
Kopiraju i ništa drugo. Ali takva nam je situacija u cijeloj zemlji, strano je najbolje a naše ne vrijedi niš.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ne mogu vjerovati da u današnjem Jutarnjem preko cijele naslovnice stoji HT 240 kn..može li niže. Stvarno ima svakakvih debila od novinara/urednika koji dezinformiraju i bespotrebno šire paniku.

Zar misliš da to nije smišljeno plasirano za ovčice koje 06.10. dobivaju 10% dionica… U ovoj se zemlji zaista svašta može napisati i ne biti za to kažnjen…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Ne mogu vjerovati da u današnjem Jutarnjem preko cijele naslovnice stoji HT 240 kn..može li niže. Stvarno ima svakakvih debila od novinara/urednika koji dezinformiraju i bespotrebno šire paniku.

Ljudi se samo bore za svoj posel… Novine jedino prodaju bombastični naslovi, koji često nemaju veze ntit s tekstom ispod njih, a kamoli istinom.
Pa pogledaj uokolo – tko još kupuje novine. Penzići, frizeri i kafići. Ja se stvarno ne sjećam kad sam kupio neko papirno izdanje našeg dnevnog tiska. Sve kaj trebam pogledam si na netu, a rit ionako brišem toalet papirom.
[smiley]


Ne mogu vjerovati da u današnjem Jutarnjem preko cijele naslovnice stoji HT 240 kn..može li niže. Stvarno ima svakakvih debila od novinara/urednika koji dezinformiraju i bespotrebno šire paniku.

i mene to iritira, jer se stvara kriva slika stanja cijene
s druge strane jutarnju list jer ipak lijevo orijentiran i svakako sipa packe vladi

no isto tako i u vecernjaku (koji preferiria vladu) jucer je bio neoptmisticn tekst o dionicama i burzi, tako da oni koji se ne snalaze u tomu mogu lagano zaglibiti

uglavnom, citajate izmedju redaka, i svaku infomraciju provjerite iz tri razlicita izvora pa cete dobiti cijelovitiju sliku

pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

hoće li biti šta od izvanredne dividende

Kad objave financijski kalendar za 2009. i ako na njemu bude upisana neka izvanredna skupština, ili ako samo objave datum izvanredne skupštine, onda se možemo nadati i izvanrednoj dividendi.

Mene veseli da će Braniteljski fond prodati INU. Imat će dovoljno gotovine pa neće morati prodavati ht za eventualnu isplatu udjela. K tome, možda s tom gotovinom budu i kupovali na burzi, a to je opet dobro.

Torbari nagrađeni s još tisuću dionica HT-a

Iako je protiv torbara pokrenut kazneni postupak, oni će dobiti nove dionice vrijedne 280.000 kuna

http://www.poslovni.hr/94271.aspx

Savršeno za moj čir na želucu. Informacija je pravi lijek, hvala Bing!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Savršeno za moj čir na želucu. Informacija je pravi lijek, hvala Bing!

Ova vijest opovrgava maksimu da se zlocin ne isplati.

Zna li tko s kojim danom će se bonusne dionice HT-a pojavit na burzi? Hvala

New Report

Close