HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.06.2024. u 23:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,76
50.586
1,700
29,80
30,00
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



daleko od toga da sam nestrpljiv ili da me trese nervoza,dapače nedavno sam upisao dodatnih 300 radničkih po 178kn ali ako imam mogučnost pogurat svoj portfelj a i samo tržište ,zašto to ne učiniti!?

HT-R-A se ni u najljepšem snu ne može pogurati napisima na forumima, eto zašto. A čak i ako misliš na BF, bojim se da nema pomoći, HT je u čvrstom stisku mirovinskih fondova koji su i najveći ulagači i samo oni (trenutno) određuju smjer ove dionice. Neprikosnoveni vladari, ako me razumiješ.
[/quote]

Rekao bih da gornje vrijedi za sve dionice Crobexa. Osim možda Belišće koje ne mari mnogo za krivulju Crobexa.

Dogovorena transakcija, 2 mil kn @ 273,00

Preslagivanja velikih igrača znaju biti dobar znak za budućnost dionice. [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Dogovorena transakcija, 2 mil kn @ 273,00

Preslagivanja velikih igrača znaju biti dobar znak za budućnost dionice. [thumbsup]

Možeš li reći gdje se mogu pratiti dogovorene transakcije i postoji li neka mogućnost da se vide prije same realizacije na PBZ-ovom Investoru?

Hvala

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Koja su ova dvojica s 502 i s 50 dionica? Zna li netko?

Opet su počeli: 502, 50, 502, 50… Ako se među nama, korisnicima foruma, nalazi netko od brokera, molim da nam kaže o kome se tu radi.

Stvarno, ova dvojica (ili jedan) 502,50 se igraju već sat vremena i kad ovom od 50 skinu nešto komada, on ih ponovno dopunjava do 50. Očito im je predosadno kao i nama koji pišemo o njima.

Navjerojatno je kako još ima ljudi koji se nadaju rastu HT-a. Jedan pogled na kretanje cijene od IPO-a do danas bi trebao biti dovoljan svakom. A, ipak…



Dogovorena transakcija, 2 mil kn @ 273,00

Preslagivanja velikih igrača znaju biti dobar znak za budućnost dionice. [thumbsup]

Možeš li reći gdje se mogu pratiti dogovorene transakcije i postoji li neka mogućnost da se vide prije same realizacije na PBZ-ovom Investoru?

Hvala

[/quote]

Ne, nema nekog kvalitetnog načina za praćenje. Najednom se pojavi ogroman nalog kojega dotada nije bilo (bilo prodaja, bilo kupnja, ovo je bilo na prodajnoj strani nekih 7688 kom), a u narednih par sekundi, katkada i minuta u kompletu nestane, a po prometu ili na ZTM-u ako ga koristiš vidiš da je transakcija uistinu odrađena (a nije povučen nalog ili sl.).

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Opet je bila jedna velika na 273,10 par tisuca komada

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Teško je bilo za povjerovati da ćemo danas po premetu parirati INI nakon pompoznih najava današnjeg porasta cijene INE u medijima te nakon prvih sekundi kada je s INOM protrgovano cca 4 milje kuna.


Navjerojatno je kako još ima ljudi koji se nadaju rastu HT-a. Jedan pogled na kretanje cijene od IPO-a do danas bi trebao biti dovoljan svakom. A, ipak…

nisam siguran da je tu bas bitan rast…ipak se tu radi od 4-5 mlrd kuna koje cekaju u kavezu i jos 2 mlrd novih godisnje koje dodju u kavez…gdje ima bolje ulaganje…ha?

In spe...

Nisam dugo ništa pisala, ali pomno sam pratila što se događa i što pišete. Dakle mogu samo konstatirati užas!!!! Nego, što je ono bilo, a danas je to netko spomenuo, s izvanrednom dividendom.??? Znali se išta o tome???

New Report

Close