HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 20:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svi se bune da HT ne raste, a promet 16 milja. Tko prodaje? Valjda "mali" ulazeći u druge, brzorastuće dionice. Fondovi drže cijenu, trljaju ruke, marljivo skupljaju i po malo šišaju nestrpljive. Očito im ovo super paše.
Kad bi samo dan, dva stala prodaja vidjeli biste kako bi cijena otišla gore. Na žalost takav scenarij na HT-u nije moguć.
HT će porast tek kad Crobi krene prema dolje. Mnogi će tad tražit "sigurnu i mirnu luku" za svoj kapital.

Ova dionica rasti će iz mjeseca u mjesec i tu greške nema, zato zaslužuje bar 30 % portfelja.
Istina, vrijednost bi joj trebala biti skoro dupla, ali onda bi nam index bio "prevelik" i kočio bi
rast svih ostalih dioničica.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

nešto para skupio za što sam rekao da neću u dionice pa sam stavio u kešu uz minmalnu kamatu ali sigurnu. kupio ht, naravno.
očistio nedavno ht i prešao u drugu dionicu gdje sam digao u par dana kojih 20%, no i dalje škicam ht u koji ću jednog dana sasvim sigurno opet.
istina, trenutno nije hit dok brodari lete (zato sam i očistio ht neki dan), ali od ht-a se ne sijedi i ne dobiva čir na želucu.
naravno, sklonijima uzbuđenjima preporučam izlet. naravno u at… hm… brodare.

Strpljen, spašen……

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

ja i djeca mirnije spavamo i bolje se provodimo na moru sa 2TE godisnje, tako da prodaje nema, jedino dokup dolazi u obzir

ne mari za male stvari i ostat ce male

evo i mene nazad iz hdel i atpl u ht,zasad mi čini 30% portfelja,a već sutra bi moglo biti oko 50%..nakon velike zarade na cikličkim dionicama,lagano se povlačim u defenzivne….trezor se još nije uključio u igru,i zato se slažem sa kolegom-skrpljen-spašen…kada crobi krene prema dole,ht je najsigurnija luka…

Mislim da će za dan najdulje dva krenuti ovdje ukrcaj jer smrdi da će u to vrijeme bdi okrenuti i mnogi će se iz brodara preseliti ovdje. [bye]

pošto sam ja izviđač,ja uvijek dolazim prvi…nekako mi ht opet postaje atraktivan,a pogotovo kada imam 75% više love nego prije dva mjeseca…mada ne vjerujem u neki rast,ali ovdje ne tražim rast,nego zaštitu od pada…akumulacija profita,bolje je napraviti par dana prije ostalih,jer bi mogao inače zapeti u gužvi…

Što očekuješ od HT-a?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Izašao iz HT-a u petak, i čini se da sam dobro napravio.


Izašao iz HT-a u petak, i čini se da sam dobro napravio.

Ako si kupovao HT po 265kn nevidim ništa dobro u izlasku iz dionice..a priča se nastavlja..malo na 219-222kn.i tako tjednima..užas dionica.. [angry]

Prosjek ulaza mi je bio 214, utopio sam ga za 222, i u 2 dana zaradio 10% na drugoj dionici i sad sam opet u kešu. Ne čini mi se da će se HT tako skoro mrdnuti od 220.

evo, doista ne izdržavam ovo ne poslati…
crobi u padu=crobi u rastu.
obratite pažnju na građevinare, i naravno, na HT

žalosno

E moji dioničari…
Prvo ste plačali 265 kuna za dionicu HT-a (a mogli su vam je prodati i za 320 koliko se sječam) i to vam nije bilo puno.Sada je prodajete po 220 i već pušite 45kn po dionici.
Tu su vam zdimili već dobar dio novaca…
E sad kad se fondovi debelo nakrcaju i u dogovoru sa trezorom dignu cjenu na cca 280-300 kn onda bude opet bilo blejanja…
Opet budete kupovali po višim cjenama.
I opet će vam ga zavaljati po drudi puta…
E moji dioničari…


E moji dioničari…
Prvo ste plačali 265 kuna za dionicu HT-a (a mogli su vam je prodati i za 320 koliko se sječam) i to vam nije bilo puno.Sada je prodajete po 220 i već pušite 45kn po dionici.
Tu su vam zdimili već dobar dio novaca…
E sad kad se fondovi debelo nakrcaju i u dogovoru sa trezorom dignu cjenu na cca 280-300 kn onda bude opet bilo blejanja…
Opet budete kupovali po višim cjenama.
I opet će vam ga zavaljati po drudi puta…
E moji dioničari…

kad Ht bude 280-300 kn THNK ce biti 4.500 kn,ULPL,20000 kn.
zaradit cu na njima 200% dok cu na HT ako sam ga kupijo po 205 kn zaraditi niti 90%.
Dionicar sam Ht al nek ide u qurac [angry]

P.S.Jeste primjetili kad burza pada i Ht prati pad po 2%,a kad raste raste pisljivih 0.20%

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close