HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 10:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…. A kad se samo sjetim postova na ovom forumu kada je pocelo trgovanje, i pljuvanja po onima koji su prodavali po 380 i vise, a ja slusao forumase i dokupio jos po toj cijeni..

Investicijske odluke se ne donose na temelju iznesenog mišljenja nepoznatih posjetitelja internetskih foruma.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

zbog čega ti tvrdiš da će 4.10 doći do još jednog velikog iskrcavanja. Pa oni koji su čekali i koji će dočekati tih 6 dionica po paketu su jedini pravi dioničari koji će dugoročno brati vrhnje od ove dionice, za razliku od većine ovdje polupsmenih kvazi dioničara. Obzirom da ste već imali priliku dokupiti po sličnim cijenama prije dividende, tko vam kriv, sad tu kukate poradi svog neznanja i svi drugi koji znaju su vam krivi.


brmbota: ” …. A kad se samo sjetim postova na ovom forumu kada je pocelo trgovanje, i pljuvanja po onima koji su prodavali po 380 i vise, a ja slusao forumase i dokupio jos po toj cijeni.. “ Investicijske odluke se ne donose na temelju iznesenog mišljenja nepoznatih posjetitelja internetskih foruma.

Slažem se ali je onda ovaj forum ko ono u Alan Fordu “ured za istraživanje ruda i gubljenje vremena”[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


brmbota: ” …. A kad se samo sjetim postova na ovom forumu kada je pocelo trgovanje, i pljuvanja po onima koji su prodavali po 380 i vise, a ja slusao forumase i dokupio jos po toj cijeni.. ” Investicijske odluke se ne donose na temelju iznesenog mišljenja nepoznatih posjetitelja internetskih foruma.

Ema, zašto ste prisutna na forumu od 2006. godine u kojem ste periodu napisala 474 poruke? Investicijske odluke donose se na temelju vlastitih prosudbi, a na te i te kako mogu utjecati mišljenja napisana i na ovom forumu. Nije li tako kolegice?


Ema: ” brmbota: ” …. A kad se samo sjetim postova na ovom forumu kada je pocelo trgovanje, i pljuvanja po onima koji su prodavali po 380 i vise, a ja slusao forumase i dokupio jos po toj cijeni.. “ Investicijske odluke se ne donose na temelju iznesenog mišljenja nepoznatih posjetitelja internetskih foruma. ” Slažem se ali je onda ovaj forum ko ono u Alan Fordu “ured za istraživanje ruda i gubljenje vremena”[wink]

Ma i gore od Alan Ford-a.
Ima tu nekolicina koji dobro znaju što rade, no to su uglavnom tzv. drukeri ( tome im i služi forum ). Pa ne očekuješ valjda da će ti netko tko nešto zna, ovdje dati ulagački savjet.
Svi ostali su hrpa gladnih očiju koja pokušava nešto načiti ( i zaraditi ) u ovom burzovnom cirkusu.[tongue]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Jel netko zna kad je objava kvartalnog rezultata HT-a?
Hvala

Novac je kisik burze!


Jel netko zna kad je objava kvartalnog rezultata HT-a? Hvala

08.05.
http://www.t.ht.hr/investitori/kalendar.asp

Nemam baš neku naviku pisati po forumima , ali sad moram reagirati na ovo šta se dešava na ovoj jadnoj našoj burzi (a pogotovo sa HT-om).Nije mi jasno od tko ovih od ovih malih,osim ako se veliki ne prikazuju kao mali tko po ovim cijenama prodaje HT, ma LJUDI MOJI POGLEDAJTE FUNDAMENTE (P/E,P/S;P/Bv), ma nema bolje dionice na našoj burzi,a i šire, a sustavno se ruši.NE PRODAJITE ZLATNU KOKU, koja usput ,ne samo što nosi zlatna jaja nego ih i dijeli (KROZ DIVIDENDU).Pogledajte to kod ostalih perjanica kao što su (IGH,INGR,ATPL, itd.). oni to kao zadržana dobit (da ali za sebe , al ne za društvo).Pisao bih još ali nemam volje, zasad toliko i “mali pamet u glavu”

ZSE INTRADAY UPDATE
HT skliznuo do 270 kuna
30.4.2008 13:16:00

ZAGREB – Umjesto dosadne, ili barem bitno usporene trgovine, kakva uostalom i priliči uvertiri u produženi vikend, danas smo ponovo imali prilike gledati – spektakl

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Nemam baš neku naviku pisati po forumima , ali sad moram reagirati na ovo šta se dešava na ovoj jadnoj našoj burzi (a pogotovo sa HT-om).Nije mi jasno od tko ovih od ovih malih,osim ako se veliki ne prikazuju kao mali tko po ovim cijenama prodaje HT, ma LJUDI MOJI POGLEDAJTE FUNDAMENTE (P/E,P/S;P/Bv), ma nema bolje dionice na našoj burzi,a i šire, a sustavno se ruši.NE PRODAJITE ZLATNU KOKU, koja usput ,ne samo što nosi zlatna jaja nego ih i dijeli (KROZ DIVIDENDU).Pogledajte to kod ostalih perjanica kao što su (IGH,INGR,ATPL, itd.). oni to kao zadržana dobit (da ali za sebe , al ne za društvo).Pisao bih još ali nemam volje, zasad toliko i “mali pamet u glavu”

Ma žali bože je pisati i objašnjavati… U igri je previše sitnih ribica sa kojima se može manipulirati bez pol frke. Mirovnjaci trljaju ruke, kupuju bagetelno dugoročnu sigurnost….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Nemam baš neku naviku pisati po forumima , ali sad moram reagirati na ovo šta se dešava na ovoj jadnoj našoj burzi (a pogotovo sa HT-om).Nije mi jasno od tko ovih od ovih malih,osim ako se veliki ne prikazuju kao mali tko po ovim cijenama prodaje HT, ma LJUDI MOJI POGLEDAJTE FUNDAMENTE (P/E,P/S;P/Bv), ma nema bolje dionice na našoj burzi,a i šire, a sustavno se ruši.NE PRODAJITE ZLATNU KOKU, koja usput ,ne samo što nosi zlatna jaja nego ih i dijeli (KROZ DIVIDENDU).Pogledajte to kod ostalih perjanica kao što su (IGH,INGR,ATPL, itd.). oni to kao zadržana dobit (da ali za sebe , al ne za društvo).Pisao bih još ali nemam volje, zasad toliko i “mali pamet u glavu”

Moraš uzeti u obzir da HT baš i nema neku perspektivu rasta – dugoročno se očekuje pad prihoda i dobiti uslijed povećane konkurencije. HT je to do sada uspio kompenzirati kroz porast mobilne telefonije (koja je došla do zasićenja i sporo raste) i interneta (koji brzo raste, ali je još uvijek mali u odnosu na druga dva segmenta). Ostale dionice koje si naveo ipak rastu značajno brže od HT-a, što bi trebalo opravdati lošije pokazatelje (npr. P/E).

Na razvijenim tržištima je činjenica da se sva dobit isplaćuje krozdividendu ukazuje da poduzeće nema u što investirati, odnosno da nema izgleda za značajni rast. Budući da je tamo dividenda oporeziva (porezom na kapitalnu dobit), dionice koje reinvestiraju dobit se trže po značajno većim multiplima od firmi tipa HTa.

dajte, molim Vas prestanite s tim “analizama”…
mislim tvrditi da je Ht na razini od 275kn zbog toga sto isplacuje dividendu je smijesno…
ili da nema mogucnosti rasta – stvarno neozbiljno…
ne mogu to vise citati…

New Report

Close