HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.06.2024. u 23:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dokupio po 288.

nalozi se dižu iz minute u minutu, ja svoj morao dizati dva puta prije nego sam kupio[thumbsup]

pozdrav

e da mi je vidit te likove koji daju HT za ove pare. Da sam gladan ne bi ga dao

...ladies and gentlemen....AC/DC

Kao što reko danas sam ljepo utopil par ovih uzdanica na margini blokade i ljepo sam se nakrcal još u Ht po ovim Finim cjenamo.
Postoji razlog zašto neko uvijek puši a neko nikad.
Ljudi dok je budala nama nemre bit loše, a Hrvatska ih hvala bogu ima

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

a i onaj veliki nalog na prodaji stalnio bježi prema gore, vidi da bi mogao ostati bez dionica

koga još takvi nalozi danas mogu zaplašiti, dajte neke nove fore[lol]

pozdrav


Kolega dijoničar, svaka čast na postovima, mislio sam da su pre pesimistični, ali radim u HT-u i nisam iz inata tia prodavati pa uću u druge koje sad idu u nebo, a slutio sam ovakav scenarij, sad opet čeka za up, baš sam tvrdoglav……

Hvala kolega. [smiley]

Eto što reći osim da sam bio u pravu, može K/P da vidimo jel ide to i preko 300

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Da da a sada kreće gorka istina, bumo malo nazad pa onda vi svi opet prodajte sve ostalo i kupujte HT na 30x kuna

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Da da a sada kreće gorka istina, bumo malo nazad pa onda vi svi opet prodajte sve ostalo i kupujte HT na 30x kuna

Nema to veze s politikom.
Jednostavno Manager Raiffaisen Obaveznog Mirovinskog Fonda razbacuje se HT dionicama. Uzima jos dobar profit na njima, a dobivenom lovom pokusava dignuti Ernt na kojem od 4200 kn ima velike gubitke.
Kada mu Ernt poslije isplate dividende padne za 30 % i dovede Obavezni Mirovinski Fond u teske gubitke (kupio je na njega 58.088 dionica Ernt, i to za novce svih ljudi u Hr koji su izabrali Raiffaisen).
Samo za razliku od HT-a, ERNT se nikad nece oporaviti kao sto se nije ni cijena dionice Coorporacije Ericsson (pad od 500 SEK-a na 2 SEK-a ovih dana oko 9 SEK-a).

HT ce uvijek biti automat koji stanca sve vise i vise love, jer se trziste u HR tek razvija (Internet, Telekomunikacijske veze).
Ernt ce tek potonuti kad postane konsolidirani dio Ericssona. A Manager Raiffaisen OMF-a ??? …..
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 58.088 4,36 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 54.093 4,06 Skrb. račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 35.352 2,65 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 23.637 1,78 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 17.047 1,28 Skrb. račun
7. ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. 16.957 1,27 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 14.885 1,12 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.821 1,11 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 14.628 1,10 Skrb. račun
Ukupno: 67,81

Priblizno 30% od 1.331.000 = 399.300 dionica Ernt ima East Capital Balkanfonden koji samo ceka da mu sjedne 270 kn po dionici oko 100 Miliona kn, pa ce te vidjeti sta je rasprodaja i pad.
I nemojte neprestano ocekivati da vas netko spasi. Politicari nemaju nista s time.

Zakon ponude i potraznje odredjuje politiku na financijskim trzistima.
Imam osjecaj da ce DT potpuno preuzeti HT po ovako niskim cijenama.
Ne razbacujte se HT dionicama vi obicni ljudi.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Zna neko kad se može očekivati novac od dividende na tekućem računu?

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Prijedlog o raspodjeli dividende bit će iznesen na Glavnoj skupštini dioničara 21. travnja ove godine.
Ako ga Skupština prihvati, novac bi se dioničarima isplatio 19. svibnja ove godine.[wink]

DDJH + 2,5 godine = KOEI


Zna neko kad se može očekivati novac od dividende na tekućem računu?

19,05,2008, je uplata na račun.

New Report

Close