HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 07:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Savršeno za moj čir na želucu. Informacija je pravi lijek, hvala Bing!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Savršeno za moj čir na želucu. Informacija je pravi lijek, hvala Bing!

Ova vijest opovrgava maksimu da se zlocin ne isplati.

Zna li tko s kojim danom će se bonusne dionice HT-a pojavit na burzi? Hvala

Nadam se da je danasšnji dan pokazao sve!!!!!!

Naime ovih dana navršava se 2-godišnja manpulacija dionicom INA-e na TK ZSE HR, a tu manipulaciju dokazao je današnji trgovački dan rušenjem cijene za cca 6,4 , i to kako bi se ostali mali dioničari i preostali do sada neodlučni fondovi u zadnji tren predomislili.

Kakvu i koju ulogu u ovome svemu ima BF -potrebno je jedanput pogađati, ali to će se osvetiti vinovnicima, Što sami za sebe govore današnji komentari pojedinih branitelja na HRT-u

E branitelji- kako to gordo zvući , mogli ste nas i HR obraniti još jednom, odnosno u ovom slučaju naše interese i interese HR, a ne samo interese korumpiranih pojedinaca, a kako to što se je dogodilo i šta se događa drugačije nazvati.

Ovo sve , malo je reć, boli, previše boli.

P.S. Nisam gubitnik na INA-inoj dionici, čak što više, ali ipak boli nepravda i manipulacija masama

Najžalosnije od svega je to što se isti scenario od početkatrgovanja događa sa dionicom HT, što će u ovom slučaju korisno završti za DT, i jedino za njega.
Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.
Koji smo mi naivci, opet manipulacije.

A regulator izgleda regulira tržište u interesu stranaca i ostali osim zaštite interesam malih dioničara, malih dioniča, koda da ga netko drugi plaća , a ne porezni obveznici.

Zahvalan na strpljenju.


Zna li tko s kojim danom će se bonusne dionice HT-a pojavit na burzi? Hvala

onog dana kad završe onako kako je danas završila ina u 15.58 , pon. 6.10


Mene veseli da će Braniteljski fond prodati INU. Imat će dovoljno gotovine pa neće morati prodavati ht za eventualnu isplatu udjela. K tome, možda s tom gotovinom budu i kupovali na burzi, a to je opet dobro.

Moš mislit, manipulatori će kada se dovoljno natrpaju, malo dignuti tržište za kojih 10-ak %, a onda će DT odjedanput ponuditi BF-u otkup dionica, a ovi će leć kao i za iNA-u i tako će menagemment BF-a
obraniti interese branitelja.
No bumo videli.


Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?

Tko su likovi koji prodaju na ovim cijenama? Izgleda da ima više budala nego papira.

strvinar



Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?
[/quote]

Mislim da DT itekako želi isplatiti dividendu, boli njih za bilo šta osim zarade. Zato konstantno otpuštaju radnike, ne ulažu niti lipe u razvoj HT-a, održavanje je sve lošije, organizacija također i samo će se nakon nekoliko godina ( kada ih dobit više ne bude zadovoljavala) povući. Uvaliti će rasturenu kompaniju nekoj žrtvi, svim građanima koji koriste HT infrastrukturu ( a to smo svi mi ) ostaviti će samo probleme u telekomunikacijama, od ADSL do mobitela.



Mene veseli da će Braniteljski fond prodati INU. Imat će dovoljno gotovine pa neće morati prodavati ht za eventualnu isplatu udjela. K tome, možda s tom gotovinom budu i kupovali na burzi, a to je opet dobro.

Moš mislit, manipulatori će kada se dovoljno natrpaju, malo dignuti tržište za kojih 10-ak %, a onda će DT odjedanput ponuditi BF-u otkup dionica, a ovi će leć kao i za iNA-u i tako će menagemment BF-a
obraniti interese branitelja.
No bumo videli.

[/quote]

bio bi jako sretan kad bi na ht zaradio kao i na ini. tako da se nadam da ce se tvoj "crni" scenario i ostvariti. nazalost nece biti tako. bar ne u dogledno vrijeme. steta.

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.



Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?
[/quote]

Dragi kolega,
zašto nama kad može ovakvim povoljnim ulaganjem na ovim razinama , a bit će na žalost kako se ćini i niže bez problema zaraditi i VIŠE OD 10%, Znate li vi uopće,kako je inaće teško ostvariti dobit od 10% kroz radnu aktivnost, a ovo je ko zrela jabuka na grani.

Na kraju krajeva da ste na njihovom mjestu nebi li i Vi to isto napravili, sasvim je druga stvar što mu to HANFA dozvoljava.




Mene veseli da će Braniteljski fond prodati INU. Imat će dovoljno gotovine pa neće morati prodavati ht za eventualnu isplatu udjela. K tome, možda s tom gotovinom budu i kupovali na burzi, a to je opet dobro.

Moš mislit, manipulatori će kada se dovoljno natrpaju, malo dignuti tržište za kojih 10-ak %, a onda će DT odjedanput ponuditi BF-u otkup dionica, a ovi će leć kao i za iNA-u i tako će menagemment BF-a
obraniti interese branitelja.
No bumo videli.

[/quote]

bio bi jako sretan kad bi na ht zaradio kao i na ini. tako da se nadam da ce se tvoj "crni" scenario i ostvariti. nazalost nece biti tako. bar ne u dogledno vrijeme. steta.

[/quote]

Kolega slažem se u potpunosti ,samo to je štopanje tržišta i manipulacija , a pogotovo je moguće na našem plitkom tržištu.

Zato je TK tu da bi mogli ev. zaraditi svi zainteresirani, a ne da se večina izmanipuliraod strane jednog ili par jačih igraća, to se u tom slučaju ne zove zarada nego krađa, a šta se u normalnom svjetu osim kod nas dobro kažnjava.




Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?
[/quote]

Dragi kolega,
zašto nama kad može ovakvim povoljnim ulaganjem na ovim razinama , a bit će na žalost kako se ćini i niže bez problema zaraditi i VIŠE OD 10%, Znate li vi uopće,kako je inaće teško ostvariti dobit od 10% kroz radnu aktivnost, a ovo je ko zrela jabuka na grani.

Na kraju krajeva da ste na njihovom mjestu nebi li i Vi to isto napravili, sasvim je druga stvar što mu to HANFA dozvoljava.

[/quote]

Ono što ću ja sasvim sigurno napraviti je sav višak love koji imam ulupati u ovu dionicu! Pa neka DT kupuje koliko hoće i poslije sebi isplaćuje dividendu. Ako je isplati sebi, morat će je isto tako i meni ako dotad ne prodam. Samo kad će to biti, ne znam… zato čekam… Po meni nema sigurnije dionice od ove u ovim vremenima!

nakon svih igara i manipulacija na tržištu, uključujući i dionicama HT-om nisam više neki optimist glede održanja cijene čak i na ovim razinama…mislim da će nakon bonus dionica lešinari to ukalkulirati u cijenu i postupno je spuštat do te granice…raja neće biti u nekom pretjeranom gubitku, pa eto dobili ste dividendu, sad još i bonus dionice tako da ste negdje oko nule što bi kao trebalo biti još i dobro s obzirom na svjetsku krizu…da skratim, ošišat će nas ovako ili onako


nakon svih igara i manipulacija na tržištu, uključujući i dionicama HT-om nisam više neki optimist glede održanja cijene čak i na ovim razinama…mislim da će nakon bonus dionica lešinari to ukalkulirati u cijenu i postupno je spuštat do te granice…raja neće biti u nekom pretjeranom gubitku, pa eto dobili ste dividendu, sad još i bonus dionice tako da ste negdje oko nule što bi kao trebalo biti još i dobro s obzirom na svjetsku krizu…da skratim, ošišat će nas ovako ili onako

A zašto ne bi zadržao dionice do recimo 5. mjeseca 2009. kad se očekuje redovna dividenda? Zašto ne bi razmišljali svi na taj način? Od koga bi onda lešinari skupljali jeftine dionice? Da li će u 5. mjesecu 2010. biti isplaćena redovna dividenda? U međuvremnu možda i izvanredna? Kad se gleda malo duži horizont, stvari izgledaju puno bolje! A tko hoće prodati sad, neka izvoli i neka ga ošišaju!

New Report

Close