HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 18:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nikako da se nacudim napisima o tome da ce ukliko dodje do izvanredne isplate dividende dionica pasti za za istu vrijednost.
Mogli su onda odmah i napisati koja je to početna vrijednost-mozda 27X kn
Izgleda da bi u tom slucaju mozda imali i najjeftiniji telekom u europi gledajuci P/E pokazatelj a usto i sasvim zadovoljavajuče drži svoju poziciju na tržištu.


Ima nesto sto se zove financijsko izvjese za 2007.
Sta ce ti to, ti si ozbiljan investiror, zasto bi gleado tamo neke papire.
Boink.

Majko moja…

Nota 18a i 18b
Depoziti a vista i oroceni.
3.3 milijarde kuna i 2.3 milijarde kuna..

Ajme likova..

Pristojno sam pitao pa očekujem i takav odgovor. Na temelju mog pitanja ozbiljan čovjek ne može zaključiti kakav sam ja investitor i što ja čitam ili ne čitam.

Hvala na odgovoru svejedno.

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!



Ima nesto sto se zove financijsko izvjese za 2007.
Sta ce ti to, ti si ozbiljan investiror, zasto bi gleado tamo neke papire.
Boink.

Majko moja…

Nota 18a i 18b
Depoziti a vista i oroceni.
3.3 milijarde kuna i 2.3 milijarde kuna..

Ajme likova..

Pristojno sam pitao pa očekujem i takav odgovor. Na temelju mog pitanja ozbiljan čovjek ne može zaključiti kakav sam ja investitor i što ja čitam ili ne čitam.

Hvala na odgovoru svejedno.
[/quote]

Evo ja cu biti fin [kiss]

Salim se, stvar je u tome da nas koji smo vec duze ovdje na ovom forumu iskreno receno zivciraju takva pitanja… Jer ljudi umjesto da potraze na netu ili najcesce prelistaju par stranica foruma unatrag postaju takvo pitanje, a odgovorili smo ga, i opet, i opet, i opet cemo ga odgovoriti….

Ukratko, kao sto kolega kaze, isplatili su dividendu od dobiti za 2007. godinu, ali ostalo im je nesto milijardi od prijasnjih godina… I ja mislim da se radi o 4-4.5 milijjardi… Ne o 6…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kupnja na HTu prije 10h!
303,00 85
299,00 22
297,01 150
297,00 98
296,00 736

kaj danas idemo preko 300?

[thumbsup]


Kupnja na HTu prije 10h!
303,00 85
299,00 22
297,01 150
297,00 98
296,00 736

kaj danas idemo preko 300?

[thumbsup]


Izgleda ne, koje su ovo igrice na kupnji.

Rekao bih da ćemo se danas vrtjeti oko 290 kn

Opet netko skriven prodaje kao sumanut. Kao i jučer kad su se samo pojavljivali blokovi po 500 do 8.000 dionica koji su počistili ponudu za kupnju u trenutku…
To se braniteljski fond rješava dionica? Što ako su nas obmanuli pa braniteljski neće prodavat javnom ponudom nego sve ide preko burze ovak, po skrivečki?

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

pazi ovu transakciju!
2000 kom u 1 cugu.

mali udaraju…
Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
293,00 63 10:22:05
291,00 33 10:22:05
290,00 2000 10:20:47

[proud] [thumbsup]


Da normalno da se znalo ali ovaj put je uprava odlučila podjeliti novac sa malim dioničarima! Što je odlično jer je ova dionica još uvijek nisko …

Poanta je u tome što nije donesena odluka da će se novac podijeliti malim dioničarima, odnono da će se isplatiti dividenda. Da je tome tako, povećanje potražnje bi bilo logično. Ovako mogu samo zaključiti da se opet pokazalo koliko je tržište povodljivo.
Da nebi bilo zabune i sam sam dioničar HT i veseli me rast cijene. [smiley]



Da normalno da se znalo ali ovaj put je uprava odlučila podjeliti novac sa malim dioničarima! Što je odlično jer je ova dionica još uvijek nisko …

Poanta je u tome što nije donesena odluka da će se novac podijeliti malim dioničarima, odnono da će se isplatiti dividenda. Da je tome tako, povećanje potražnje bi bilo logično. Ovako mogu samo zaključiti da se opet pokazalo koliko je tržište povodljivo.
Da nebi bilo zabune i sam sam dioničar HT i veseli me rast cijene. [smiley]
[/quote]

Kolega dok se formalna odluka o dividendi donese dionica ce odraditi svoj rast, dakle sad je vrime za ulaz a ne kad se odluka donese… Ili mozda mislite da ovaj tko je upucao ovolike novce u pet i pon ne zna sta radi?

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

cini se da je danas smirivanje strasti (sto je bilo i za ocekivati)
trgovanje se lagano spusta, no tokom dana se moze ocekivati i promjena trenda
evo trenutnih k/p za arhivu

Kupnje:
Cijena Količina
288,12 30
288,11 30
288,10 100
288,09 40
288,05 100
288,01 100
287,53 50
287,51 14
287,50 36
287,01 465

Prodaje:
Količina Cijena
132 290,00
96 291,00
50 291,50
63 291,89
200 291,90
150 291,99
147 292,00
50 292,90
63 292,98
83 293,00

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti




Da normalno da se znalo ali ovaj put je uprava odlučila podjeliti novac sa malim dioničarima! Što je odlično jer je ova dionica još uvijek nisko …

Poanta je u tome što nije donesena odluka da će se novac podijeliti malim dioničarima, odnono da će se isplatiti dividenda. Da je tome tako, povećanje potražnje bi bilo logično. Ovako mogu samo zaključiti da se opet pokazalo koliko je tržište povodljivo.
Da nebi bilo zabune i sam sam dioničar HT i veseli me rast cijene. [smiley]
[/quote]

Kolega dok se formalna odluka o dividendi donese dionica ce odraditi svoj rast, dakle sad je vrime za ulaz a ne kad se odluka donese… Ili mozda mislite da ovaj tko je upucao ovolike novce u pet i pon ne zna sta radi?

[/quote]
Vidjet ćemo što će odraditi, ja ne znam za razliku od brojnih drugih koji iz minute u minute predviđaju kako će se kretati cijena. Ne zna se da li će se dividenda isplatiti, moguće. A dobar ulaz i moj ulaz je bio i prije nego što su uprava i mediji počeli pričati o velikim sredstvima na depozitnim računima i tome kako će nešto s njima napraviti. A to što je netko upucao velike novce meni ne znači baš ništa. Pa ja svako malo čujem kako su neke osobe, bili to fondovi ili fozočke osobe ukucali gro šoldi u neku dionicu i po toj logici bi gotovo sve na burzi bilo jeftino.
Zaključavam svoje stihove.
Puno sreće dioničarima HT-a. [wink]




Ima nesto sto se zove financijsko izvjese za 2007.
Sta ce ti to, ti si ozbiljan investiror, zasto bi gleado tamo neke papire.
Boink.

Majko moja…

Nota 18a i 18b
Depoziti a vista i oroceni.
3.3 milijarde kuna i 2.3 milijarde kuna..

Ajme likova..

Pristojno sam pitao pa očekujem i takav odgovor. Na temelju mog pitanja ozbiljan čovjek ne može zaključiti kakav sam ja investitor i što ja čitam ili ne čitam.

Hvala na odgovoru svejedno.
[/quote]

Evo ja cu biti fin [kiss]

Salim se, stvar je u tome da nas koji smo vec duze ovdje na ovom forumu iskreno receno zivciraju takva pitanja… Jer ljudi umjesto da potraze na netu ili najcesce prelistaju par stranica foruma unatrag postaju takvo pitanje, a odgovorili smo ga, i opet, i opet, i opet cemo ga odgovoriti….

Ukratko, kao sto kolega kaze, isplatili su dividendu od dobiti za 2007. godinu, ali ostalo im je nesto milijardi od prijasnjih godina… I ja mislim da se radi o 4-4.5 milijjardi… Ne o 6…
[/quote]
U prilogu je attachiran izvadak iz FI za 2007. Crveno sam zaokružio stanje na računu, koje iznosi zbrojeno za sve valute 5.900 mil kuna, kako su i napisali novinari.

To je odgovor na pitanje od kud viška casha – sa oročenja. [smiley]

Cash rulez!

jel Stojić normalan???

"Što se pak tiče isplate izvanredne dividende Stojić ne isključuje ni tu mogućnost, ali naglašava kako bi za kompaniju bilo vrlo dobro da se HT-ov trezor napuni jer je sada prazan, a da se trezorske dionice onda koriste kako bi se nagrađivali menadžeri. "

cijeli članak
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=09eb4a5a-7860-4eb0-bcb4-f22419297afa&open=sec


Evo jos dobrih vijesti….[thumbsup]

"Do kraja godine T-HT otpušta još 330 radnika"

Vaš link

Dobrih vijesti za koga??? Radnike HT-a??

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close