HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 10:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

uskoro će HT na nabavnu [lol] [thumbsup] samo čekat pa u šoping

Cookie Monster

Magična brojka 300 je na vidiku, a onda lako ćemo [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Susjed mi godinama radi u Wiesbadenu u Njemačkoj pa je kupio dionice telekoma u nadi da će zaraditi, ali kaže da je to bila katastrofa od pušenja.[bye][bye][bye][bye][lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

HT je pokrenuo to masovno dionicarstvo koje po meni na burzama moze donijet jedino negativni trend zbog vise razloga. I koje se nadam da ce ubrzo biti istrebljeno, jer sta jedan pekar ili automehanicar ima trgovati na burzi. Ne konstatiram da je to razlog ovakvih dogadanja ali sigurno ne pomaze. Ljudi koji ne znaju nista o fundamentima i nicim usko vezano uz burzu nego su kupovali dionice jer su citali po medijima ili su naculi da se “onaj” obogatio na burzi u samo godinu dana. Za primjer- ja ne idem sam popravljat getribu posto se u to ne razumijem i mozda mi se kratkotrajno posreci pa spojim nesto privremeno da funfcionira ali mogu samo pogorsat stvar. Takav pristup i takav profil ljudi nije dobar za burzu niti za pojedine dionice!

Pardon ako sam nekoga uvrijedio! Nemam nista protiv niti jednog zanata, i svakog cijenim unutar svog polja znanja!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

eto, čemu ona euforija oko IP-oa kad možeš kupiti bez sata čekanja u redu skoro pa po istoj cijeni i još kupuješ koliko hoćeš bez rezanja paketa
joj katastrofe, ovo je za plakanje


Magična brojka 300 je na vidiku, a onda lako ćemo [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Lega, lako se vama koji ste izisli zezat… a sta s nama koji smo ostali unutra cijelo vrijeme…
[sad][angry] [yawn]

wizard, 07.02.2008. u 12:26
sta jedan pekar ili automehanicar ima trgovati na burzi

Kolega, Vaša sreća ako pekar i automehaničar trguju zajedno s Vama, pa imate priliku kupiti po 300 kn, ova dvojica sigurno više neće dolaziti kada se istresu, a to dugoročno nije dobro za sve nas, naročito za slijedeće IPO-e.


eto, čemu ona euforija oko IP-oa kad možeš kupiti bez sata čekanja u redu skoro pa po istoj cijeni i još kupuješ koliko hoćeš bez rezanja paketa
joj katastrofe, ovo je za plakanje

Zato sto ako bolje malo razmislite kupili ste 63 dionice po 265kn, a tih 63 vam donosi jos 6 gratis, sto bi onda bilo 69…
Iz svega toga sljedi da ste svaku dionicu platili 242kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Lega, lako se vama koji ste izisli zezat… a sta s nama koji smo ostali unutra cijelo vrijeme…
[sad][angry] [yawn]
[/quote]

Lega,čekaj….zaboravi na nju i kupit’ češ si lijep poklon za Božić..:-)

Ako probijemo 300 imamo slobodan pad do 200 a možda još i niže to je to gotovi smo[lol] [lol] [lol]

I has the money, what I do wif it?

Top bid
CIJENA KOLIČINA
301,10 522
301,06 80
301,02 21
301,00 1,025
300,11 50
300,10 400
300,05 50
300,01 131
300,00 2,903
299,90 500

Top ask
CIJENA KOLIČINA
302,99 36
303,00 230
303,15 126
303,99 18
304,00 946
304,04 59
304,50 350
304,97 1
305,00 475
305,50 116

spašavaj se ko može
every man for himself!!!!

I has the money, what I do wif it?

mislim da bi sada trebali polako razmišljati o tome koliko će još pasti a ne kad će se dići.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close