HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Biće gozba za mirovince, nikad lakše i jeftinije do dividende i kvalitetne dionice, još kad se fino potpiri panika na Dnevniku…

Surround all arround when it hits the ground

zbilja nevjerovatno,iako sam prodao svoja 3 paketa za 360,00kn što sam smatrao lošom cijenom,vidim da zlu nema kraja…ćini se da je ovo ponovljeni IPO..milijuni hrvata su onda cekali da uplate do 320,00kn..sada im je opet prilika..ne samo fizickim doli još više fondovima…zbilja super kupnja na ovim razinama..

mislim da je ovo najbolja stvar koja se mogla dogoditi ovoj dionici. Sada konačno vidimo na čemu smo a i labilni će brže izići ili barem spustiti svoja očekivanja.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


rijeka: ” Evo pada i dalje, morat ću opet kupovati. Već je 317. ”

Ja čekam na 300

Ja ću kupovati sada prema 300. Neću čekati 300 jer ne znam da li će toliko pasti, a ne želim propustiti ove cijene.

315,01

I has the money, what I do wif it?

ko god pozorno prati HT u zadnja dva mj. vidi da se veliki iskrcavaju ,a nama malima ode na forumu pričaju priče ,tako i u dnevnim novinama tipa analize H. Stojića i sl.ali nema veze plus je tu ,bio bi i veći da se donosio zaključak na osnovu stanja trenda trgovanja a ne drukera “iće to up up “vidimo se na 300kn[angry]

Evo je na 315. Nisam stigao prebaciiti novac na Investor. Sutra nastavak slijedi. Samo u kojem smjeru?

masakr ce nam mozda pomoci da prije odemo gore i da ovi kojima je voda usla u usi napokon izadju. Ovdje postoje 2 vijesti, naravno jedna dobra i jedna losa. Dobra je da 12 mil kn i nije neki promet ( odnosno ima dosta onih koji ne daju po ovoj bagateli) pa neka i pada, a losa je da uz ovako mali promet samo mali broj njih izlazi i nastavlja se ova igra gore dolje. Mislim da svi skupa trebamo cekati skupstinu i objavu dividende, jer sam rezultat po sebi je predvidiv i znamo da je dobar. malo je teze gledati, ali kad zavrsi ovaj “rat” svaka slucajna granata ( citaj korekcija) biti ce kikiriki…[thumbsup]

sad definitivno idem sutra u zabe po margin kredit, kad su već cijene na ovim razinama…
možda još padne u vremenu dok mi odobre kredit (crni humor)[proud]


ko god pozorno prati HT u zadnja dva mj. vidi da se veliki iskrcavaju ,a nama malima ode na forumu pričaju priče ,tako i u dnevnim novinama tipa analize H. Stojića i sl.ali nema veze plus je tu ,bio bi i veći da se donosio zaključak na osnovu stanja trenda trgovanja a ne drukera “iće to up up “vidimo se na 300kn[angry]

Kolega ljutnja je u svima nama, ali objektivno padaju sva trzista u svijetu i nismo mi toliko izolirani kako cesto diskutiramo, prema tome kad krene onda ce i stici. Jedina poanta nas koji govorimo da ce ici up se temelji na funadamentalnoj analizi i cijeni takvih dionica u okruzenju, sad sto je u njoj puno slucajnih prolaznika to komplicira malo pricu, ali cinjenica je da negdje mora stati, pa i ako je to 300 ok. Ja znam da vrijedi i moze biti i 265…ja cu je docekati[thumbsup]


sad definitivno idem sutra u zabe po margin kredit, kad su već cijene na ovim razinama…
možda još padne u vremenu dok mi odobre kredit (crni humor)[proud]

Još sutra pad i mogući oporavak,ako ne bude oporavka, naći ćemo se na večeri svi skupa i dati koliko tko može……[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Koliko iznosi P/E na ovoj cijeni?
Mislim da je sada ovo najjeftinija dionica u Europi.

Pogledajte ovaj apsurd: 360 000 ljudi je čekalo u redu satima da bi kupili ovu dionicu po 320 kn. Sada je po toj cijeni imaju, ali ne, oni je po toj cijeni prodaju. Tako je to kad se svak hvata burze.

New Report

Close