HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 21:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovaj HT je tako trula dionica, to je prestršno….a takva će i ostat, prvo se iskrcavali oni koji su htjeli 30% u tjedan dana, pa torbari, pa oni s kreditima, pa drhtave ručice, pa fondovi, pa špekulanti, pa zbog dividene, pa će branitelji, pa će radnici, pa će oni koji su čekali godinu dana za bespaltne dionice, pa će….majko mila…di je kraj?!

Jeli se zna kad će biti donesena odluka u vezi DTK mreže?
…e i moram još komentirat ove šta pitaju forumaše za procjene, mislim šta to znači ikome to je samo procjena od nekoga (vjerovatnog i neiskusnog i loše informiranog) a šta će stvarno biti to nitko ne može reć sigurno…

Kupi si Optimu[wink]


Cinjenica je da je dionica tu gdje je i da polako opet ide prema 300 i tu bi je po mojoj procjeni trebalo cekat sljedeci tjedan, a onda opet bi trebala prema gore samo na koliko ce onda stat to je pitanje ali je cinjenica da neki veci igraci vrlo dobro jasu na HT valovima 300-330

Jako dobro jašu, kupuju jedni od drugih ili ubiru po 5 kn na 1000 komada, uf kakva zarada za fond, drhtava ručice NE PRODAJU, a u njih ne ubrajam tradere koji hvataju neku siću. Intezivnija prodaja drhtavih ručica može biti tek kad dobiju dodatne dionice ili ako se cijena ne popne na razumne tazine jer ovo je smiješno.

Surround all arround when it hits the ground

orphelin, 28.03.2008. u 09:32
ovaj HT je tako trula dionica, to je prestršno….a takva će i ostat, prvo se iskrcavali oni koji su htjeli 30% u tjedan dana, pa torbari, pa oni s kreditima, pa drhtave ručice, pa fondovi, pa špekulanti, pa zbog dividene, pa će branitelji, pa će radnici, pa će oni koji su čekali godinu dana za bespaltne dionice, pa će….majko mila…di je kraj?!
orphelin, 28.03.2008. u 09:32

I svi oni nabrojani, u žestokoj nezapamćenoj korekciji ga sruše najmanje od svih iole likvidnih dionica i velike većine nelikvidnih. Kad je ht bio žrtva dnevne panike, kad otišao u blokadu? Koliko je ukupno ljudi s ipo-a prodalo ht, ma koliko ga uopće ima registrirano kod brokera, 10-15% , puno sam rekao! Ako ga nisu prodali na 275-280 kad se nije vidio kraj i niti jedna dobra vijest, teško da će mu rušiti cijenu dan nakon dividende, trčati kod brokera registrirati i prodati čekajući lovu od dividende i prodaje dionica te si kupiti novu kuhinju.Ovo dionica što je trenutno u floatu se neće jako povećavati.

fundamentalist

Koliko je ukupno ljudi s ipo-a prodalo ht, ma koliko ga uopće ima registrirano kod brokera, 10-15%

to je već 35 000 do 60 000 paketa…više od mrd kuna.

Baš sam prošao savskom, i vidio one “crvene” što zvižde preko puta zgrade HT-a… baš se pitam koja je šansa da ih je netko platio da tamo prave buku i nered. U svakom slučaju njihovo prosvjedovanje smatram neopravdanim, ako im se ne sviđaju plaće neka daju otkaz, i tako HT još uvijek ima viška radnika… a ima itekako mnogo ljudi koji bi rado na njihovim mjestima radili.

orphelin:
“Koliko je ukupno ljudi s ipo-a prodalo ht, ma koliko ga uopće ima registrirano kod brokera, 10-15%”

to je već 35 000 do 60 000 paketa…više od mrd kuna.


Registrirano da, ali na asku od 450 do 500 kuna, a i ja sam među njima sa jednim paketom.

Surround all arround when it hits the ground

Jedva čekam keš u ponedjeljak pa se ukrcavam i ne mrdam do poslije ljeta.
A nema potrebe da mrdam kad imam dividendu od 10% i ulaz po ovim smješno niskim cijenama.
Nadam se samo da će i ostali dividendtraderi razmišljati kao i ja i da neće poslije 21. travnja nestati glavom bez obzira i srušiti cijenu.
Ako se i to desi bit ću spreman sa nešto malo casha…pa prilika za jeftin dokup[lol]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

Moglo bi biti čišće na zatvaranju, sve do 330, istina malo se igram Nostradamusa…

Surround all arround when it hits the ground

James Knox:

orphelin:
“Koliko je ukupno ljudi s ipo-a prodalo ht, ma koliko ga uopće ima registrirano kod brokera, 10-15%”

to je već 35 000 do 60 000 paketa…više od mrd kuna.

Registrirano da, ali na asku od 450 do 500 kuna, a i ja sam među njima sa jednim paketom.


bzvz ste se odrekli 10% dodatnih od države…ma sva sreća da sam kupio još i ledo, to mi je bar zanimljivo gledat kad pada 20% a ne ovo lipa gore lipa dole.[tongue]


Jedva čekam keš u ponedjeljak pa se ukrcavam i ne mrdam do poslije ljeta. A nema potrebe da mrdam kad imam dividendu od 10% i ulaz po ovim smješno niskim cijenama. Nadam se samo da će i ostali dividendtraderi razmišljati kao i ja i da neće poslije 21. travnja nestati glavom bez obzira i srušiti cijenu. Ako se i to desi bit ću spreman sa nešto malo casha…pa prilika za jeftin dokup[lol]

Druk, druk… Zašto, pa pusti ljude i ne nagovaraj na nešto što nitko ne može znati niti predvidjeti. Slažem se da ne treba prodavati tko ne mora, ali ovako nekoga potencijalno nasukati…[undecid]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

To james

Priznajem, pogriješio sam, kako je krenulo, mislio sam da če biti isti scenarij kao i sa INA-om, ovakvo kretanje cijene je malo tko pretpostavljao, ali to ne znači da dionica ne vrijedi toliko i da neće doći na svoje realne razine

Surround all arround when it hits the ground

A ne znači ni da hoće…..


Baš sam prošao savskom, i vidio one “crvene” što zvižde preko puta zgrade HT-a… baš se pitam koja je šansa da ih je netko platio da tamo prave buku i nered. U svakom slučaju njihovo prosvjedovanje smatram neopravdanim, ako im se ne sviđaju plaće neka daju otkaz, i tako HT još uvijek ima viška radnika… a ima itekako mnogo ljudi koji bi rado na njihovim mjestima radili.

nemaš pojma o čemu pričaš

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

New Report

Close