HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 15:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Naravno da nisu bitni fundamenti???, pa ja sam na fundamentima jako puno zaradio i spavao sigruno. Baš zbog takvih kao ti kojima fundamenti nisu bitni, tržište se nalazi tu gdje je i bit će još dugo jer je osnovna parola većine investitora kojima knjiga predstavlja problem jer uzima puno vremena:

kupuj što raste bez obzira na cijenu.

Jasno da su fundamenti presudni. Ali, ne možete reći da HT nema dobre fundamente. Tko god tvrdi suprotno, laže s namjerom

Hell is Empty and all the Devils are Here

te knjige koje si ti citao odi primjenjivat u sad ili eu, nas balkance ostavi na miru, mi smo uvijek bili snalazljivi i saneri, pa nam knjige netrebaju
zato i jesi tu du di jesi, kupuj vis, belje, lolu ribara, hotele tucepe, fnvc to su najbolji fundamentiu , a ja cu i dalje po zvzd, ledu, ingr,i jnafu,, pa ti se grizi i misli od kud informacije u sebi i tuzno promatraj kako mi zaradujemo po 150 postu na losim dionicama hhahhhahaah [smiley1] uostalom mislim da si dobi pvt , tamo ti je sve jasno

god save the konkurenciju , da je nema ht bi još radio na žgance.
ima sve odlike teško pokretnog giganta.
dok Vodatel šiba punom parom FTTH- fiber to the home, odnosno optičko kablovinje koje je nekoliko stotina puta brže od adsl-a . Triple Play tv , tel. i inter. sve u jednom i ukupno jeftinije, HT se vratio s godišnjeg i naručio pilot projekt.

tako je, fućkaš fundamente , kad stvari krenu prema dolje , možda kupim po pristojnoj cijeni

http://www.poslovni.hr/51653.aspx


god save the konkurenciju , da je nema ht bi još radio na žgance.
ima sve odlike teško pokretnog giganta.
dok Vodatel šiba punom parom FTTH- fiber to the home, odnosno optičko kablovinje koje je nekoliko stotina puta brže od adsl-a . Triple Play tv , tel. i inter. sve u jednom i ukupno jeftinije, HT se vratio s godišnjeg i naručio pilot projekt.

tako je, fućkaš fundamente , kad stvari krenu prema dolje , možda kupim po pristojnoj cijeni

Samo naprijed. Nemoj upisati. Kupi kasnije po 100% većoj cijeni

Hell is Empty and all the Devils are Here


te knjige koje si ti citao odi primjenjivat u sad ili eu, nas balkance ostavi na miru, mi smo uvijek bili snalazljivi i saneri, pa nam knjige netrebaju zato i jesi tu du di jesi, kupuj vis, belje, lolu ribara, hotele tucepe, fnvc to su najbolji fundamentiu , a ja cu i dalje po zvzd, ledu, ingr,i jnafu,, pa ti se grizi i misli od kud informacije u sebi i tuzno promatraj kako mi zaradujemo po 150 postu na losim dionicama hhahhhahaah [smiley1] uostalom mislim da si dobi pvt , tamo ti je sve jasno

Na način koji komuniciraš jasno pokazuje kako će se tvoj put lijepo svršiti. Pun mržnje, nepristojan, bahat a pritom zanemaruje osnove.

naravno da ću upisati [smiley1] i prodati onima kojima su fundamenti nebitni


kad se moze uplatit kesh za tht i u kojoj banci?zna li itko ???

Još se ne zna ni kada je IPO, a ti bi već kupovao. No, tebi za informaciju posao su dobile Erste i HPB zajedno, ali malo ćeš se morati strpiti.

Knjige i kava


naravno da ću upisati [smiley1] i prodati onima kojima su fundamenti nebitni

hehe, mnogi će to napraviti. ali to i je čar burze, tko će koga nasamariti

Hell is Empty and all the Devils are Here

LoLa
god save the konkurenciju , da je nema ht bi još radio na žgance. ima sve odlike teško pokretnog giganta. dok Vodatel šiba punom parom FTTH- fiber to the home, odnosno optičko kablovinje koje je nekoliko stotina puta brže od adsl-a . Triple Play tv , tel. i inter. sve u jednom i ukupno jeftinije, HT se vratio s godišnjeg i naručio pilot projekt. tako je, fućkaš fundamente , kad stvari krenu prema dolje , možda kupim po pristojnoj cijeni

Kolega, malo ste pobrkali neke pojmove. FTTH je medij, a ADSL servis. Naravno da putem optike možete prenositi podatke brže nego putem bakra. No činjenica je da iako gradi FTTH, Vodatel ne nudi veće brzine nego HT. I nije istina da HT ne gradi optičke mreže. Ima ih više nego svi ostali operateri zajedno.

b]asdfgh123 [/b]
kolega učimo zajedno
Triple to the play je medij , a FTTH je optika u kuću. stoga vodatel to nudi po zg. zgradama ,dok
HT tek kreće u pilot projekt .realno HT ima jaču strukturu , ali to će zahtjevati velika ulaganja.
inače i autoceste imaju optiku ,a mislim da od grada do grada mogu ponuditi HEP i HŽ.

New Report

Close