ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 19:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,39
110.956
535
207,00
208,00
0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tehnički gledajući, ova dionica nikako ne bi smjela pasti ispod ove razine. Po meni bi ovo trebalo prodavati samo u krajnjoj nuždi.


ma koje to plivaju bolje koje su narasle to preko 60 % ko ero i vdkt
ako neka dionica poraste i za 10% a da pri tome nema rast dobiti nego posluje sa gubitkom onda ona pliva extremno dobro a takvih koliko hoces, ero ako je i porastao 60% iza toga stoje rekordni rezultati i porast dobiti od SAMO 269% u odnosu na proslu godinu da ne ulazimo u druge pokazatelje[emo_smijeh][emo_ooooo][emo_palacg]


ma koje to plivaju bolje koje su narasle to preko 60 % ko ero i vdkt

Od prošle godine u ovo vrijeme ero je narastao nekih 10-12% ali sad se zna da će dobit bit velika, za razliku od prošle godine,i još usto ima veliku dividendu(makar i meni odgovara da se zadrži na ovim razinama,samo neznam koliko dugo)

ako nastavi padati imat cemo dividendni prinos od oko 20% uskoro ali koga to jos zanima dok ima kompanija sa debelim minusima uokolo koje ce uskoro biti privatizirane te ce se cijene njihovih dionica najmanje utrostruciti preko noci[emo_smijeh][emo_palacg]

auh oprostite zabuna, gore navedena tvrtka kupuje samo gubitase u ovoj regiji, nadam se da zbog ove sitne pogreske nitko nije pretrpio ogromnu financijsku stetu[emo_namigusa]

Vaš link …

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/200967/Default.aspx

pročitaje članak kako naš vrli erikson dobiva natječaje u lijepoj našoj opljčkanoj a stolove i ostali inventar dovode smradovi iz švedske jer kao nema u hrvatskoj ni jedna tvornica namještaja.

i nakon ove sramote oko informatizacije zdravstva i zemljišnih knjiga imaju još hrabrosti žaliti se jer nisu dobili natječaj za wi-fi u zagrebu.treba im bandić lupit extraporez,pa neka se žale upravi vodovoda.
sram ih može biti.malo su si isplatili dobiti iz hrvatske do sada.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Vaš link …[/url]

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

Ispravak krivog navoda – ne radi se o Ericssonu nego o Ericssonu Nikoli Tesli gdje je Ericsson najveći pojedinačni vlasnik. Ja pak mislim da bismo trebali sagledati stvar malo šire, a ne samo pljuvati
i blatiti.
Prvo i najvažnije – ENT nije nakon privatizacije stavio ključ u bravu i poslao ljude na burzu, sjetimo se samo brojnih takvih primjera.
Dapače, u firmi radi više od cca. 1500 hrvatskih građana i stalno zapošljava mlade ljude, što u situaciji kad se Hrvatska bori za svako spašeno radno mjesto nije mala stvar. Što će Slobodna Dalmacija pisati ako ENT zatvori vrata u Splitu i pošalje doma više od 250 ljudi koji tamo rade? Mislim da nije dobro piliti granu na kojoj sjediš.
Drugo – Prema devetomjesečnim rezultatima, ENT je prikazao da 88% prihoda ostvaruju izvozom, što nedvosmisleno pokazuje da se ne živi od hrvatskog tržišta. A svi znamo da u Hrvatskoj ima posla za njih, i za mnoge druge, ali isto tako znamo kako se te dobivaju poslove. Meni se čini da oni nisu dovoljno snalažljivi. Jer da jesu to bi se vidjelo u rezultatu na domaćem tržištu.
Treće – Budimo realni, takve velike integracije sustava, kao što su zdravstvo i zemljišne knjige, nešto i koštaju i ne mogu ih raditi firme s tri zaposlena čovjeka koji rade doma u špajzi.

Bandić nadmudrio Ericsson, radi novi telekom, a ne wi-fi


[emo_palacg]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sve će se pokazati 21.02.,kad izađe izvješće.[emo_novac][emo_cool]

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

Vaš link …[/url]

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

New Report

Close