ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 05:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,69
100.937
486
207,00
208,00
-0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bolji poznavatelji ERE, jel moguće da je trezor preko svojih skrbničkih kupovao od 1200 pa do 1500 – sad stao i čeka se dividenda!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa ovo je odlično stanje,neće nitko prodati zato kaj zna kaj vrijedi,a i da nema nikakvog prometa, ak si unutra lagano čekaš dividendu-koja bi trebala biti po mojem skromnom mišljenju 250-280 kuna,pa EU donosi dodatni zamah.Uvijek je lijepo biti unutra.[emo_smijesak]


Pa ovo je odlično stanje,neće nitko prodati zato kaj zna kaj vrijedi,a i da nema nikakvog prometa, ak si unutra lagano čekaš dividendu-koja bi trebala biti po mojem skromnom mišljenju 250-280 kuna,pa EU donosi dodatni zamah.Uvijek je lijepo biti unutra.[emo_smijesak]
ako su i lazi lijepo ih je cuti[emo_smijeh][emo_palacg][emo_palacg]

patetican promet opet, na kraju dana ponudjeno oko 500 dionica na 1500 sto nije proslo.Ovakav modus cik-cak trgovine na visini ispod 1500 moze se ocekivati sve do objave divke jer je ero skoknuo oko 15% u mjesec dana pa ako je i ero previse je te se morala povuci rucna.Na dan objave divke ukoliko bude kako se prica skok od 10% nije nista nepoznato za ovu dionicu[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

Kontroverzni natječaj za besplatni bežični internet što ga je raspisao Grad Zagreb na inicijativu Milana Bandića zaustavljen je nakon što je Ericsson Nikola Tesla uložio žalbu.

Službeno u Narodnim Novinama nije objavljeno tko je i zbog čega podnio žalbu na taj natječaj. Informaciju da je riječ o Ericssonu Nikoli Tesli objavio je portal Rep.hr, a u kompaniji su nam odgovorili da je natječaj u tijeku i da ga zato ne komentiraju. Iz Grada Zagreba do zaključenja broja nismo dobili odgovor. Vrijednost projekta dosad je s početnih milijun porasla na 50 milijuna kuna. Zbog načina provedbe natječaj je kritizirala Tatjana Holjevac.

sreca je samo popratni faktor znanja

sigurno je bila namjestaljka[emo_palacg]

O ovoj dionici se ne piše a koliko vidim i ne trguje u zadnje vrijeme.

bit ce, bit ce uskoro i znatnije trgovine ovom dionicom i znatnijeg skoka cijene,ps. nisu znali kako sprijeciti rast pa zato obustavili trgovinu s nadom korekcije i dokupa ali nece moci ove noci[emo_smijeh]

Kada se obično objavljivala informacija o dividendi u ERNT?

Oko 20.veljače je objava


Bolji poznavatelji ERE, jel moguće da je trezor preko svojih skrbničkih kupovao od 1200 pa do 1500 – sad stao i čeka se dividenda!?

Prema onome što vidim na gledalici, rekao bi da sam pogodioi!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kolega ING,teško je to tvrditi kad je ostalo još dugih 4 tjedna[emo_smijesak],a mislim da trezor,ako kupuje mora i objaviti na ZSE

New Report

Close