ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 10:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,00
38.570
190
203,00
204,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


-Prihodi od prodaje iznose 967,6 milijuna kuna , što je porast od 6,2%
-Bruto dobit iznosi 124,6 milijuna kuna (prvih devet mjeseci 2014.: 122,3 milijuna kuna), što je porast od 2%
-Prodajni i administrativni troškovi smanjeni su za 11% na 60,1 milijun kuna
-Operativna dobit bilježi porast od 10% te iznosi 61,2 milijuna kuna
-Neto dobit porasla je 3% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine te iznosi 60,9 milijuna kuna

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

izvjestaj opravdava cijenu dionice i nista vise

Izvješće je dobro s obzirom na cijenu dionice

neće uvijek biti ovako.

cijena je još i (pre)dobra kakva su izvješća unatrag godinu i pol dana!

..odlična firma…mirno spavam u dionici ERNT…situacija sve bolja i bolja….

Ide kao podmazano!

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/402455/Ericsson-NT-Prihodi-porasli-6-2-posto-a-dobit-3-posto.html


Ide kao podmazano!

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/402455/Ericsson-NT-Prihodi-porasli-6-2-posto-a-dobit-3-posto.html

Još kada se riješi inozemstvo, politika, sankcije i tako to, onda ćeš tek vidit rast,.

neće uvijek biti ovako.

Gledam i ja III kvartalno izvješće. Sve je ok, sve je u laganom rastu, tvrtka dobro posluje. Jedino me malo muči P/B koji je kod Ere 4,5 – 5. Nisam siguran koliko je omjer cijene i BVPS kod ovakve dionice i relevantan podatak, ali je činjenica da je ovo ipak malo visoko. Drugo mi se čini ok.

Posjedujem dionice Ere i namjeravam samo još podebljati svoj udio …

Opet počelo rušenje…zna se za do kup..stvarno već je dosadila ta manipulacija sa EROM!
Naravno ..to je moje gledanje na to!

Pozdrav svima !
Dovoljno je da ja uđem u dionicu i nastupa smak svijeta !
Što se ovo dešava na ERNT ?
Dobit na razini prošlogodišnje, smanjeni troškovi, redovita i izdašna dividenda, za razliku od drugdje, gdje bude simboličnih 1-2%……….. a cijena pada, pada………
Meni izgleda kao prilika za dokup. Kolega poviše je rekao da ovdje mirno spava.
Ipak, pitam znalce, što se ovdje događa ?

ne znam što se dešava osim da se PBZ iskrcava iz meni nepoznatih razloga

Žao mi je ostalih dioničara ali ja sam davno shvatio da na našoj burzi zarada ide otprilike istim sustavom kao u kladionici.


Žao mi je ostalih dioničara ali ja sam davno shvatio da na našoj burzi zarada ide otprilike istim sustavom kao u kladionici.

Kolega, meni je žao vas jer očito birate krive dionice.



Žao mi je ostalih dioničara ali ja sam davno shvatio da na našoj burzi zarada ide otprilike istim sustavom kao u kladionici.

Kolega, meni je žao vas jer očito birate krive dionice.
[/quote]

..a koje su to naprimjer “dobre” dionice??


Opet počelo rušenje…zna se za do kup..stvarno već je dosadila ta manipulacija sa EROM!
Naravno ..to je moje gledanje na to!

rušenje se samo nastavilo, ono je bila kratka pauza a ne prom jena trenda..do promjene trenda je još daleko..

New Report

Close