ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 03:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,37
61.825
304
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sjela kome dividenda? Meni nije u “Erste & Steiermärkische banka”. Sad sam bio.

Sjela dividenda… 🙂

sjela dividenda 😉

‘Sjela u Zabi. Nego jedno pitanje. Je li još nekome sjela u dva dijela ?


'Sjela u Zabi. Nego jedno pitanje. Je li još nekome sjela u dva dijela ?

Je . I meni.

Yup, i meni je u dva dijela… Vjerojatno redovni i izvanredni dio, to mi jedino logicno djeluje… 🙂

Meni se čini da se radi o oporezivom i neoporezivom dijelu dividende. Naime i ukupni iznos mi se čini malo veći od onog što se dobije kad se primjeni matematika za porez i prirez

54,33 bruto (oporezivo tj. na to treba oduzeti porez i prirez) + 35,67 neto (neoporezivo)

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Kovacevic-Nasu-kompaniju-ENT-spasila-je-proizvodnja-softvera

!!?? što je to sa EROM vodi..ali u padu!


!!?? što je to sa EROM vodi..ali u padu!

..ne brini se za ERNT….pa kakve veze ima ERNT s padom Kineske burze..NIKAKVE…dobro posluje..vrhunska kompanija..ovo što vidima samo se stvara panika….

netko se danas pojačano iskrcava na 1050 kn… neki fond reže pozicije na ZSE ili?
a ovih 150 komada na kupnji na 1035 kn više mi izgledaju kao potpora za kupnju ovoga što prodaje nego stvarna želja za kupnjom

Ignore: KressoM, delux



!!?? što je to sa EROM vodi..ali u padu!

..ne brini se za ERNT….pa kakve veze ima ERNT s padom Kineske burze..NIKAKVE…dobro posluje..vrhunska kompanija..ovo što vidima samo se stvara panika….

[/quote]

..slažem se pa me i zato ćudi…kada dođe neka frka ode ERO dolje brže od svih..kao da neki čekaju da ga ruše i zatim dokupe.

novih 150 komada na prodaji na 1050 kn…

Ignore: KressoM, delux


netko se danas pojačano iskrcava na 1050 kn… neki fond reže pozicije na ZSE ili?
a ovih 150 komada na kupnji na 1035 kn više mi izgledaju kao potpora za kupnju ovoga što prodaje nego stvarna želja za kupnjom

…meni se čini da tu ima svega po malo..ali vidjet ćemo u par dana..po meni on bi se trebao stabilizirati recimo kao ADRis.

New Report

Close