ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 18:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,37
61.825
304
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

slaže se bid opet prema više …dakle idemo dalje …pitanje je dokle jer je sad ovo malo neuobičajeno …nisu dosad odmah dizali nego tek nakon nekog vremena …bumo videli ….


Gotovo je s velikim dividendana , isplatili su sav akumulirani novac koji su imali jos iz "zlatnih vremena". Ako ostane trenutno poslovanje eventualne buduce dividende ce biti od 20-40kn , jedino ako ne ogluce ici na smanjenje temeljnog kapitala i isplate tog kapitala dionicarima sto bi bio zadnji cavao u lijesu ERNTa.

HaoRen,
neobicno ponasanje cijene zadnjih dana na ernt, kao da ce dobit u ovoj godini bit 150 kn po dionici.
neobicno mi je i pojavljivanje ingra likova na temi, ipak je ovo dobro poduzece, valjda ih je privukla zadnja dividenda.

Platinasti ključ za Ericsson Nikolu Teslu
http://www.ericsson.hr/20140604-platinasti-kljuc

evo nas skoro na 1400 kn…a puno njih se hvalilo neki dan kako su dobro prodali na 1300 kn pa će sad kao kupovati na 900 kn [emo_plazi]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


evo nas skoro na 1400 kn…a puno njih se hvalilo neki dan kako su dobro prodali na 1300 kn pa će sad kao kupovati na 900 kn [emo_plazi]
Da nije štopanja na 1380 ve bi bila na 1450 i svi bi više zaradili pa i ovaj na 1380, ali eto, po malo biće i ponovo 1600

neće uvijek biti ovako.

Kad je isplata dividende na račune?


Kad je isplata dividende na račune?

17.06.

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

netko se danima iskrcava na 1380 kn, čim se ga počsite, dolaze novi nalozi sa 150-200 komada

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


netko se danima iskrcava na 1380 kn, čim se ga počsite, dolaze novi nalozi sa 150-200 komada

…bas me interesira rasplet..morat ce svatko ko je do sada ovu dionicu obrtao
da je ova situacija bila ipak pomalo cudana.
Unatoc pozitivnim pomacima kojih je u proslosti bilo na pretek..a ona je stagnirala ili padala!??

Ja sam ipak prodao da ne placem sto nisam na vrijeme.
Pre sumnjivo mi je ovo jer nema nikakve razumne osnove da raste.
Vise volim svoj kes nego dionice.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Ja sam ipak prodao da ne placem sto nisam na vrijeme.
Pre sumnjivo mi je ovo jer nema nikakve razumne osnove da raste.
Vise volim svoj kes nego dionice.

Doista bi ERNT mogao i rasti…samo ne znam kada i kako s obzirom da su iskeširali sav akumulirani kapital…
S druge strane, ipak imaju vrhunske stručnjake koji mogu i znaju zaraditi lovu.
Pitanje je samo kako stoje sa narudžbama za tekuću i iduću godinu.
Ako netko zna neka objavi stanje narudžbi a potencijalni kupci će onda preuzeti rizik realizacije narudžbi i kupnje dionica.
Jednostavno zar ne? [emo_cool]

Slazem se,fali nam informacija.
Kod mene se cak ni ne radi o samoj firmi jer vjerujem da ce poslovati dobro,nego ne vjerujem ovom nasem nepredvidljivom i nelogicnom trzistu.tko zna sta sljedece moze pasti fond menadzerima na pamet.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Ako sam ikada na nekoj dionici zaradio onda je to ERNT , no s ovom zadnjom izdašnom dividendom ( koja je akumulirana iz prošlih uspješnih godina poslovanja ) priča o velikim dividendama je svršena na ovoj dionici ( kasa je ispražnjena ) i ona će se moći kretati u nekim okvirima koje će odrediti buduće poslovanje firme , a to sigurno neće biti u troznamenkastim brojevima – naravno da bismo svi mi to željeli , no činjenice govore same za sebe . Nadam se samo da je Goldy ( LIZNI; koliko ono ? ) dugogodišnji dioničar u ovoj firmi uspio naplatiti svoj dugogodišnji staž u ovoj dionici !

ode 1000 u komadu [emo_vrtimise]

who dares, wins

Zanimljivo. Bilo bi lijepo da smo svjedoci jedne nove politike gdje će se poštene dionice štititi od najezde krvopija.

New Report

Close