ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 21:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
206,41
60.477
293
205,00
207,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kao što je jedan kolega gore napisao, izgleda da među forumašima ima onih koji su se krcali po 900 a sad im odgovara ova cijena za "kipanje". Svaka čast, zarada po dionici cca 200 kn. Zašto čekati dividendu godinu dana, kad se ovce mogu šišati odmah i to nekoliko puta godišnje?


O cemu vi trabunjate?
Dionica je tresnula nakon dividende. Zatim je tresnula kad je i sve ostalo zbog stalnog natezanja sa krizom Eura.
Onaj petak kada su europske burze poletjele (zbog jednog od onih 100 rjesenja euro krize) i nasa im se pridruzila, a tada je ERNT objavio veliki ugovor sa Rostelecomom pa je sve to skupa poguralo cijenu prema gore.
Cijelo to vrijeme su prometi bili JADNI. Koje igre, koji bakraci, koji fondovi i veliki igraci? Na dan se trgovalo sa manje od 100k kuna.

Da ste samo citali postove NAJLOSIJE ocjenjenih forumasa na ovom thread-u sve bi vam bilo jasno.
Imate ogromni ugovor na kojem se mora zaraditi i koji je javno objavljen (nije prije i nema vrijednosti jer rusi to nisu htjeli).
Kad na kraju godine objave rezultate za 2012 onda cete se opet cuditi kako su to prihodi i dobit toliko visoki?

Glavno da postovi sa komentarima "Ide to dole na 800 kuna opet" imaju najbolju prodju.

Ja nisam razumio zasto je netko svojevremeno placao 3500 kuna za ovu dionicu i isto tako ne znam po kojoj racunici sada vrijedi 800-900 kuna. Jedino mi se cini da puno ljudi ovdje ima problema sa elementarnim racunanjem.

znam da se ponavljam. ali opet potpisujem svaku riječ 🙂


Vjerujte mi do kraja dana smo ponovno na 1050kn po dionici, kako bi se čekao ulazak nedodirljivih koji su na ljetovanju…..Poslije 16 slobodno komentirajte ovu moju teoriju…..

bez komentara…

Ja se ispričavam zbog šišanja nedužnih koji su mi se javljali na privatne poruke,mislim da bi sad prodaja bila idealna ako se ne želi zaglibit do 11mj na ovoj dionici

sreca je samo popratni faktor znanja

Samo se strpite jos malo i evo nas na 1050,vrijednost po kojoj ce kupovati svi oni koji trebaju kada se vrate sa svojih godisnjih odmora. A znamo na koga se to odnosi….


Samo se strpite jos malo i evo nas na 1050,vrijednost po kojoj ce kupovati svi oni koji trebaju kada se vrate sa svojih godisnjih odmora. A znamo na koga se to odnosi….

Vidljivo po nalozima da je cijena umjetno podignuta(s razlogom FI) i sad pokušaj istovara iznad 1100 kn, Ne kažem da ERO ima potencijal, ugovori i.e. al korekcija je neizbježna

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Samo se strpite jos malo i evo nas na 1050,vrijednost po kojoj ce kupovati svi oni koji trebaju kada se vrate sa svojih godisnjih odmora. A znamo na koga se to odnosi….

Vidljivo po nalozima da je cijena umjetno podignuta(s razlogom FI) i sad pokušaj istovara iznad 1100 kn, Ne kažem da ERO ima potencijal, ugovori i.e. al korekcija je neizbježna

[/quote]
srećom pa je onaj pad prije bio skroz prirodan…

who dares, wins

Vaš linkOvdje upišite svoj komentar…

sad je bar jasno ko je do sada kupovao dionice ere(malo po malo 100 po 100 i nakupilo se potiho).

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

sa jeseni stiže ludnica, svi ovi ugovori,dividenda se spominje na 350,ako se gledaju novi pokazatelji po Hallerovoj teoriji,dionica je totalno podcijenjena,sjetimo se vrijednosti 2008-2009 a gdje su tada bili ovakvi poslovi,počeli se pojavljivat paketi dionica na velikim iznosina na 1700kn,mislim da sa završetkom ljeta kreće oštra korekcija. prognoze dvije jake europske kuće su na 2100-2300,razmislite prije nego nudite ovu dionicu po 1100kn……………

Sama tvrtka kupuje dionice jer očekuje snažan rast,dali treba nekome još nešto nacrtati….ne prodajite prije 1500 nikako, osim ako vam je jako velika potreba

A rastu će iduće godine dodatno dati krila pristup europi,analizirao sam burze drugih zemalja 6 mjeseci prije ulaska pa provjerite i sami što se događalo sa burzama u tim zemljama….nikako ne prodavati ispod 1500…….

U nastajanju stranica na facebooku, Krenimo jutro sa 1500, Probudimo se i zašto jednostavno ne stavimo vrijednost na 1500kn,pa da vidimo drmatore kako će se vratiti sa godišnjih,burza tako i tako više ne funkcionira po nekim pravilima koje su nas učili, pa neka igre počinju, brzo šaljem link stranice…..

New Report

Close