ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 17:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,69
100.937
486
207,00
208,00
-0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

150kn dividende bi bilo iznad svih mojih očekivanja. Trenutno me samo zanima može li ernt do prvog mjeseca ispod 1000kn. Imam dionice ernt-a

pa ako se spusti ispod 1000kn , nešto ču prodat i kupit još koju , i onda čekamo dividendu.

kolege,

ponedjeljak 10.listopad stanje na burzama:

FTSE + 1.80%
DAX + 3.02%
CAC + 2.13%
DOW + 2.97%

utorak 11.listopad NIKKEI + 1.87%

Koliko je Zagrebačka burza jučer rasla?

bila u minusu i to da nam nije bilo belja , bila bi u još večem minusu. i danas opet u minusu.

kolege,

utorak 11.listopad stanje na burzama:

FTSE -0.06%
DAX +0.30%
CAC -0.25%
DOW -0.15%

Zagrebačka burza je sigurno rasla s obzirom da je pala puno više od navedenih u ponedjeljak?
Ili barem stagnacija, 0% ?


pa ako se spusti ispod 1000kn , nešto ču prodat i kupit još koju , i onda čekamo dividendu.

ne znam hoće li ispod 1000 kn, ali na 1000 kn vrlo lako ,možda već ovaj tjedan

riječi ti se pozlatile . [smiley]

Ukidanje kriznog nameta na usluge mobilne telefonije najbolja je vijest za našeg Eru. Kreću ulaganja u infrastrukturu, a Ero je provjereni pružatelj usluge

Ericsson nadmašio očekivanja

Švedski Ericsson, vodeći svjetski proizvođač bežične telekom opreme, izvijestio je danas o kvartalnim rezultatima boljim od očekivanih, zahvaljujući većoj potražnji na tržištima u rastu poput Latinske Amerike i Kine.

Kompanija sa sjedištem u Stockholmu u proteklom je tromjesečju ostvarila neto dobit od 3,82 milijarde švedskih kruna (573 milijuna dolara), u usporedbi s 3,68 milijardi kruna godinu ranije. Usporedbe radi, analitičari koji su sudjelovali u Bloombergovoj anketi u prosjeku su prognozirali dobit od 3,66 milijardi kruna. Tromjesečni prihodi popeli su se pak 17 posto na 55,5 milijardi kruna, što je također iznad očekivanja. Dionice Ericssona trenutno bilježe rast od 4,4 posto na burzi u Stockholmu.

E kad bi nas i naš iznenadio??????

koliko je meni poznato naš dio ericssona radi bolje od ostatka kompanije

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

pbz i dalje rasprodaje, ali ga ne da ovako nisko i čeka jače kupce. Vjerojatno smo uskoro ispod 1000kn, a bilo bi lijepo da dođemo do 950kn. Pa neka samo rasprodaju

New Report

Close