ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 05:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,07
52.392
258
203,00
204,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nova sam ovdje i dal mi netko moze reci kada ce biti glavna skupstina ERNT i ako netko zna kolika ce biti dividenda?

glavna skupština održat će se 26.05.2009. i na njoj bi se trebala izglasati dividenda od 70,00 kn po dionici….


Nova sam ovdje i dal mi netko moze reci kada ce biti glavna skupstina ERNT i ako netko zna kolika ce biti dividenda?

19.05.2009.
70kn po dionici [thumbsup]

Puno vam hvala na informaciji!Lijep pozdrav



Nova sam ovdje i dal mi netko moze reci kada ce biti glavna skupstina ERNT i ako netko zna kolika ce biti dividenda?

19.05.2009.
70kn po dionici [thumbsup]
[/quote]
koliko znam 70 kn po dionici dobiće onaj ko bude na popisu dioničara 7 dana prije skupštine dioničara koja je 19.05. a to znači da treba bit na popisu 12.05. Ispravite ako griješim.

sutra je novi dan.

U Pozivu piše:

Na temelju članka 277. stavak 2. i 3. Zakona o trgovačkim društvima, direktor Društva Ericsson Nikola Tesla d.d. Zagreb, Krapinska 45 (u nastavku: Društvo) donio je na dan 10. ožujka 2009. godine odluku o sazivanju
GLAVNE SKUPŠTINE
Društva, koja će se održati 26. svibnja 2009. godine u 16 sati u prostorijama Društva u Zagrebu, Krapinska 45.
Direktor predlaže:
DNEVNI RED

……
Točka 6.
I.
Dioničarima Društva isplatit će se redovna dividenda u iznosu od 20 kuna po dionici i izvanredna dividenda od 50 kuna po dionici, odnosno ukupno 70 kuna po dionici iz neraspoređenog zadržanog dobitka ostvarenog u 2007.godini, i dijela dobitka ostvarenog u financijskoj godini 2008.
Dividenda će se isplatiti svim dioničarima Društva koji sedmog dana prije skupštine na kojoj se ova odluka donosi (tj. 19. svibnja 2009.g.) imaju na računu vrijednosnih papira u Središnjoj depozitarnoj agenciji upisane dionice Društva, zavisno o platnoj sposobnosti Društva, a najkasnije do 25. lipnja 2009.g. sukladno čl. 223. Zakona o trgovačkim društvima

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

rezultati poslovanja ernt u prvom tromjesečju 2009……

http://www.ericsson.hr/investitori/2009/rezultati_q1.shtml

Stiglo izvješće…
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ERNT-fin2009-1Q-NotREV-N-HR.pdf

Ko zna, zna…

Rezultati za 1Q na ZSE.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

ebit im je malo … [rolleyes]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Izgleda da neki gledaju samo dobit…. [rolleyes]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Izgleda da neki gledaju samo dobit…. [rolleyes]

Sve ostalo je očekivano, al duplanje dobiti definitivno nije.
I nebitno je trenutno otkud se ona stvorila (+teč. raz), lova je u džepu.



Izgleda da neki gledaju samo dobit…. [rolleyes]

Sve ostalo je očekivano, al duplanje dobiti definitivno nije.
I nebitno je trenutno otkud se ona stvorila (+teč. raz), lova je u džepu.
[/quote]

Ako ćemo tako razmišljat onda mogu prodat upravnu zgradu i pogone pa će opet biti lova u džepu. Mene kao dioničara više zanima buduće poslovanje.

Ma s obzirom na krizu i koliko je pala cijena dionice ovo je ok ali gledat samo dobit nema smisla.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

djems……
tebi se zuri van?
da li je to lova u djepu ili su samo uskladjivali imovinu? Mislis stvarno da su zaradili 34 mio kuna u ovom kvartalu i da su to dobili na racun?!

no s druge strane s obzirom na stanje casha nije ni cudo sto se ovakve stvari dogadjadju iza EBITA

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Nema potrebe za nabadanjem na suho, među izvještajima je i Cash flow iliti Izvještaj o novčanom toku….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close