DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[/quote]
Unë jam një femër … dhe unë nuk mund të kritikohet … [lol] [lol] [kiss]
[/quote]

kaže bakica da je žensko i da nije lijepo ju kritizirati (napomena: slobodan prijevod google prijevoda)

Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda. To nam je u telefonskom razgovoru potvrdio Ante Samodol. Međutim, nije htio govoriti koji je razlog tog nadzora, niti koje mjere je Hanfa poduzela. “Naši ljudi mjesecima su u Dalekovodu. Ovih dana trebalo bi biti objavljeno rješenje sa konkretnim mjerama. Javnost bi idućega tjedna trebala biti obaviještena o rezultatima tog nadzora”, kaže Samodol.

government policy is to risk the value of our savings in the future.....


Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Vjerojatno ništa što bi imalo bitne veze s poslovanjem.Kaznena djelo manipuliranja povlaštenim informacijama vjerojatno mogu naći u svakoj tvrtki u Hr.Ne znam kakve su kazne ali za male igrače je najvjerojatnije opet vuk pojeo magare.
Mogao si dati cijeli link http://www.poslovni.hr/vijesti/neka-zoltan-aldott-ispuni-sto-mu-je-nalozeno-184357.aspx Žao mi je što sam to uopće išao čitati.Sve će to u nekakvim zastarama završiti ako uopće ikad krene [yawn]

dulcolax - vidi mi ruku


Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda. To nam je u telefonskom razgovoru potvrdio Ante Samodol. Međutim, nije htio govoriti koji je razlog tog nadzora, niti koje mjere je Hanfa poduzela. “Naši ljudi mjesecima su u Dalekovodu. Ovih dana trebalo bi biti objavljeno rješenje sa konkretnim mjerama. Javnost bi idućega tjedna trebala biti obaviještena o rezultatima tog nadzora”, kaže Samodol.

link???

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda. To nam je u telefonskom razgovoru potvrdio Ante Samodol. Međutim, nije htio govoriti koji je razlog tog nadzora, niti koje mjere je Hanfa poduzela. “Naši ljudi mjesecima su u Dalekovodu. Ovih dana trebalo bi biti objavljeno rješenje sa konkretnim mjerama. Javnost bi idućega tjedna trebala biti obaviještena o rezultatima tog nadzora”, kaže Samodol.


Ovak od oka bi se moglo reći da je netko možda bio u obavezi javne ponude? Čisto nagađam a i inače nas baš ne idu javne ponude zadnjih godina. Ovdje bi zbog raspršene strukture dioničara moglo biti svašta, ali to dosta ovisi i o stanju same kompanije koja je upitna. No opet, takve se kompanije preuzimaju kad su na rubu stečaja, na dnu. E sad koliko smo blizu dna… Opet ponavljam nije nagovor na kupnju ni na prodaju…

…e,da oni samo Hanfu imaju u kontroli… [rolleyes]

Ha čujte, nisam ja kriv za muljaže, samo sam prenio info.
Ali imajte na umu da je Hanfa isto tako bila u Ini u nadzoru i zatim svoje spoznaje proslijedila DORHu.

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

@dulcolax

…u zastari je završila obveza objave preuzimanja,ali nije i zastara za kazneno gonjenje… [tongue]



@dulcolax

…u zastari je završila obveza objave preuzimanja,ali nije i zastara za kazneno gonjenje… [tongue]

Da li vi bakice radite u Hanfi?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@gosn Chavez

…ne,zaboga…kaj vam na takvu ličim…[shocked]ali evo linka http://www.poslovni.hr/vijesti/hanfa-bila-u-nadzoru-u-dalekovodu-181003.aspx
…gdje se o tome govori…

…međutim,iako je nastupila zastara objave,nije nastala zastara za kazneno gonjenje [rolleyes] ,ali za slijedeće pitanje ne radim ni u DORH-u… [cool]


Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda.

Dobro, s obzirom na nedavnu dokapitalizaciju MF, naivno vjerujem da su prije nego su ulupali tolike novce snimili situaciju u firmi i bil upoznati s ovim.

Ako nisu netko treba odgovarati radi prikrivanja informacija.
Ako jesu onda pod hitno ukinuti drugi stup pa nek svoje ovce, ovaj novce, stavljaju unuta.

U 21. stoljeću smo, danas se sve radi na gumb, pogledajte smo Kosovo.
[undecid]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Kada su ulupali onolike milione na 245 zdrav razum bi pomislio da će ga braniti na toj razini.
Briga njih za tuđe novce, sjetimo se samo na koliko su nedavno INGR-u dokapitalizirali, a gdje je sada………tako da uopće ne bi trebali uzimati u obzir MF i rad njihovih menadžera.
Što bi njima falilo da ovu godinu DLKV završi i na 150 ? Oni bi se opet imali vremena nakrcati i na toj razini i dignuti ga kud im odgovara….



Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda.

Dobro, s obzirom na nedavnu dokapitalizaciju MF, naivno vjerujem da su prije nego su ulupali tolike novce snimili situaciju u firmi i bil upoznati s ovim.

Ako nisu netko treba odgovarati radi prikrivanja informacija.
Ako jesu onda pod hitno ukinuti drugi stup pa nek svoje ovce, ovaj novce, stavljaju unuta.

U 21. stoljeću smo, danas se sve radi na gumb, pogledajte smo Kosovo.
[undecid]
[/quote]

http://www.poslovni.hr/vijesti/az-fond-u-pola-godine-clanovima-zaradio-745-milijuna-kuna–184388.aspx

U društvo Dalekovod AZ fond je uložio skoro 45 milijuna kuna, postavši time najveći dioničar tvrtke, dok je u dugo odgađanoj dokapitalizaciji Luke Ploče, AZ participirao s više od 23 milijuna kuna
"Uvjereni smo da će uložena sredstva pomoći jačanju navedenih kompanija i njihovom snažnijem iskoraku na inozemna tržišta, te zahvaljujući dobrom poslovanju ovih tvrtki istovremeno doprinijeti višoj mirovini članova AZ fonda u budućnosti", kazao je Novoselec

Ponoviti ću ono što sam napisao prije neki dan. Mirovinci su kupovali ovo na 245,00 kn, i kako kaže Dinko Novoselec u budućnosti planiraju na tome zaraditi, i na taj način "doprinijeti višoj mirovini članova AZ fonda u budućnosti". Trenutna cijena je okruglo 20% niža od one koju su plaćali mirovinci,
a oni planiraju zaraditi. Razmislite o tome. (osim ako nemate bolje informacije od njih, a oni su
razgovarali sa upravom)

…o moj saša…oni su razgovarali sa Upravom i oni znaju… [tongue]

…mislim zašto ne biti realan,mogu oni i mi svi skupa sanjati koliko hoćemo…

…ne bude li posla i rezultata i to vrlo brzo…ode to sve u "bančine" i državne ruke… [tongue]

@sasha
sve su to politicke,a ne ekonomske odluke.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close