DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 10:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne boj se, još malo eto izvješća pa ćemo vidjeti kud će………..iako svi dežurni navlakači tvrde da će biti odlično pa se nemaš čega bojati… [wink]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Gdje je danas Velki Gazda…..

tik tak tik tak

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

još malo…

Danas se bu gazda 2 min prije 16 sati prosipal po bidu sve do 307 kn…..


još malo…

Danas je dan predaha… [cool]

neka,neka


Danas se bu gazda 2 min prije 16 sati prosipal po bidu sve do 307 kn…..

Čekal sam na 307 al’ niš nisam dočekal.. [lol]
Mislil sam kolega da nekaj znate.. [lol]

Kada nema izrazitije rasprodaje, cijena lagano raste!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ne boj se, još malo eto izvješća pa ćemo vidjeti kud će………..iako svi dežurni navlakači tvrde da će biti odlično pa se nemaš čega bojati… [wink]

a vi bi baš kupili po 300,00 al nejde pa nejde…joj,joj……kakav tigar, kupio bi, ne bi kuoio, pa mu skupo, pa nezna ni sam šta bi pa serenda i čeka na bidu…….



Danas se bu gazda 2 min prije 16 sati prosipal po bidu sve do 307 kn…..

Čekal sam na 307 al’ niš nisam dočekal.. [lol]
Mislil sam kolega da nekaj znate.. [lol]
[/quote]
ti kaj pouzdano znaju niš neznaju


Kada nema izrazitije rasprodaje, cijena lagano raste!

odlično ste to opazili kolega. da li će po vašem mišljenju cijena padati ako bude rasprodaje?

Prodavao sam ja ATPL po 3700, KODT po 5900 i VIRO po 1600 i opet ću

boze moj kaj se sve ovdje pise.
jos bi razumio da firma ne posluje i ne skuplja poslove ali ovo nabrijavanje da bu potonula za 4% bez ikakvog razloga mislim zbilja svasta.
da je ekipa ovdje kao na ingri dionica bi samo od cistog optimizma rasla 2% dnevno. ingra dodje direktor iz rusije ode dionica 2% gore. dalekovod dobije 800 milja kuna posla 2% dole.
no cinjenica je da do objave Y1 nece biti naglijih pomaka a onda mizda i na 307 bude skupa ali mozda i na 370 jeftina.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

čekaj samo da krizni štab objavi financ.izvj.
ja kad sam vidla da bakicaa koja je insajderica reže, bome sam i ja pobegla [rolleyes]

ne bu tu bilo ni za parfumiranu vodu

budali je i jedan nick preveliko opterećenje


čekaj samo da krizni štab objavi financ.izvj.
ja kad sam vidla da bakicaa koja je insajderica reže, bome sam i ja pobegla [rolleyes]

ne bu tu bilo ni za parfumiranu vodu

Tako je: Samo bježte što prije i što brže. Nema tu ni kruha ni parfumirane vode… [cool]


ja kad sam vidla da bakicaa koja je insajderica reže, bome sam i ja pobegla [rolleyes]

I meni je to jedan od ključova za kupnju i vrijedilo je svake lipe jer me skroz fino puca adrenalin.Dal sam si rok za tu se muvat pa kaj bude.Za mojom sudbinom ak bude pokojnik a ne pukovnik ne treba plakat jer si taj izlet mogu i više neg jedanput priuštiti a iskreno više bi volil da bude pukovnik al ne zbog love neg da poslje Baki mogu stisnut ruku i zahvalit na mračnim proročanstvima za ovu firmu [wink]

New Report

Close