DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne vidim nimalo testosterona na kupnji…, mada je netko klopnuo dobro parče kolača….


Ej mike1 ! Ti tražiš link a linka ni za lijek.Normalno,kad je to toliko povjerljiva informacija da o tome čak ni u Dalekovodu nemaju pojma a kamoli oni kosooki u Šangaju.Ali koga briga i kak bi rekao gospon Galileo -ipak se okreće-(ili tak nekak ).Inače cjenim gospodu koja su izvela ovu akrobaciju (navlakušu) i hvala im-dobro su me nasmijali.Ako griješim,niko sretniji od mene.

Novi (stari) kolega
Gle, mene ili cijene ili mrze. Ti si očigledno od ovih drugih. Navlakuša? Pa po kojoj sam ja to cijeni mogao kupovati da bih jučer zaradio navlačenjem?
Neznam koga si ti to u dalekovodu pitao, možda nekog šljakera?
Vrijeme će pokazati tko je u pravu……..a i ne da mi se prepucavati…….dosta mi je lješnjaka.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ej mike1 ! Ti tražiš link a linka ni za lijek.Normalno,kad je to toliko povjerljiva informacija da o tome čak ni u Dalekovodu nemaju pojma a kamoli oni kosooki u Šangaju.Ali koga briga i kak bi rekao gospon Galileo -ipak se okreće-(ili tak nekak ).Inače cjenim gospodu koja su izvela ovu akrobaciju (navlakušu) i hvala im-dobro su me nasmijali.Ako griješim,niko sretniji od mene.

Novi (stari) kolega
Gle, mene ili cijene ili mrze. Ti si očigledno od ovih drugih. Navlakuša? Pa po kojoj sam ja to cijeni mogao kupovati da bih jučer zaradio navlačenjem?
Neznam koga si ti to u dalekovodu pitao, možda nekog šljakera?
Vrijeme će pokazati tko je u pravu……..a i ne da mi se prepucavati…….dosta mi je lješnjaka.
[/quote]

Je su li to vijesti kao i za Ingru,kad ste navlačili ljude na 43000 kn da se objavljuju novi poslovi za koje ste Vi samo znali pa znamo gdje je dionica otišla u roku 5dana….toliko o Vama
P.S.neznam da li će ovaj post biti pušten ali samo da se zna tko šta piše



Ej mike1 ! Ti tražiš link a linka ni za lijek.Normalno,kad je to toliko povjerljiva informacija da o tome čak ni u Dalekovodu nemaju pojma a kamoli oni kosooki u Šangaju.Ali koga briga i kak bi rekao gospon Galileo -ipak se okreće-(ili tak nekak ).Inače cjenim gospodu koja su izvela ovu akrobaciju (navlakušu) i hvala im-dobro su me nasmijali.Ako griješim,niko sretniji od mene.

Novi (stari) kolega
Gle, mene ili cijene ili mrze. Ti si očigledno od ovih drugih. Navlakuša? Pa po kojoj sam ja to cijeni mogao kupovati da bih jučer zaradio navlačenjem?
Neznam koga si ti to u dalekovodu pitao, možda nekog šljakera?
Vrijeme će pokazati tko je u pravu……..a i ne da mi se prepucavati…….dosta mi je lješnjaka.
[/quote]

Moram priznat da do sada Alabama nije pogriješio i zato ti majstore stiže 100-tka

Hmmmmmmm….

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum
356,00 1877 668.212,00 18.5.2010 10:59:12
357,00 700 249.900,00 18.5.2010 10:52:51
356,98 10 3.569,80 18.5.2010 10:52:51
355,00 175 62.125,00 18.5.2010

Ima nešto da neznamo?
[undecid]

marcello

Mene kolega @ Alabama nikada, ali baš nikada nije navlačio na ništa i sve što je rekao bilo je sa ogradom jer ipak je ovo burza i svi imamo oči pa možemo vidjeti šta se dešava.
Čovjek je više puta pogodio nego pogriješio i to je čist dovoljno.

who dares, wins

Ispario ovaj na 360…, slijedeći momčilo je starosjedilac na 370 sa 1459 komada….,
…danas malo transakcija, ali količina junačka…, mališani još uvijek promatraju s nevjericom…, pa i ja…

Ovdje počinje vatromet ,

Vrlo podcijenjena dionica na 1BV i P/E 9 i ROE 13%,

Ja sam svoju kupovinu obavio još prošli tjedan po 351-354,

Neka svaki dan raste po 4-5 kuna i ja zadovoljan,

Počelo se šuškati o velikim stvarima i to se osjeća na bidu

“A man's got to do what a man's got to do”

zanimljive, velike kupovine… nekako mi ne zvuči logično da netko daje toliku lovu za lijepe oči…. dobar znak, barem se nadam da je tako

Sutra negativna blokada, ova dionica je koma.
P.S. Imam Dlkv ali želim nadokupiti. [wink]

Dobro dečki kakaf je to način,nit me je ko zbudil kad sem trebal zijti vun (38x)niti me ko obavestil da trba skočit nutra (350).Pa kak vi mislite da se bum ja zbogatil ?? A piščenci mi bosi po dvorištu hodaju,pes hrda stup od lese,kravica prosi seno po selu.Jedino je žena zadovoljna,stalno mi jambra na vuho.A ljepo sam ti govorila,ko bi od toga zbogatil,motike se primi.Zaključak-nesmem piti-jer sem unda pet-šest dana vriti..i navek su pizdarije na burzi..lepi pozdrav svima dobronamjernima

Evo ti pa uskači koliko ti srce želi…,

Vidiš kako je to lijepo…, jedan dan je DLKV best buy, dok je već idući easy sell…., što će reči jučer se lijepo trpalo, dok danas više to ne valja pa se mora poklanjati….
[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/492.gif[/img]

Tek sam sada ovo vido

http://www.dalekovod.hr/EasyEdit/UserFiles/pdf/dalekovod-izvjestaj-poslovodstva-2009-hr.pdf

Dalekovod se natječe na međunarodnim natječajima u:

?? Gruziji (Black Sea Transmission Network Project-Georgia (400 i 500 kV dalekovodi, ukupna duljina oba dalekovoda 282 km)
?? Norveškoj očekujemo ugovaranje dijela radova od ukupnog plana investitora (785 km dalekovoda u
idućih 5g.)
?? Švedskoj (nastavak suradnje s tvrtkom Vattenfall Services)
?? Kazahstanu (očekujemo nove projekte iz programa obnove vodova i TS)
?? Ukrajini ( prošli pretkvalifikaciju 750 kV voda Rivne-Kyiv High Voltage Line)
?? Albaniji ( planira se ostanak na tržištu Albanije na projektima obnove energetske mreže)
?? BiH (projekt dvije hidro elektrane na rijeci Bosni (priključni vodovi)
?? Kosovu (dalekovodi, TS Vaganice i oprema)
?? DV 400 kV Priština-Tirana
?? DV 400 kV Krško-Ljubljana(Berčevo) i dr.

Očekujemo i ugovaranje dijela poslova vezanih za ceste u Libiji (projekt ugradnje 320 km odbojne ograde na cestama (Azizija-Nalud).

Uz postojeći redovan izvoz tradicionalnim kupcima, u ovoj godini računamo na znatnije povećanje izvoza opreme za kontaktnu mrežu za željeznice republike Poljske.

[smiley]


Tek sam sada ovo vido

http://www.dalekovod.hr/EasyEdit/UserFiles/pdf/dalekovod-izvjestaj-poslovodstva-2009-hr.pdf

Dalekovod se natječe na međunarodnim natječajima u:

?? Gruziji (Black Sea Transmission Network Project-Georgia (400 i 500 kV dalekovodi, ukupna duljina oba dalekovoda 282 km)
?? Norveškoj očekujemo ugovaranje dijela radova od ukupnog plana investitora (785 km dalekovoda u
idućih 5g.)
?? Švedskoj (nastavak suradnje s tvrtkom Vattenfall Services)
?? Kazahstanu (očekujemo nove projekte iz programa obnove vodova i TS)
?? Ukrajini ( prošli pretkvalifikaciju 750 kV voda Rivne-Kyiv High Voltage Line)
?? Albaniji ( planira se ostanak na tržištu Albanije na projektima obnove energetske mreže)
?? BiH (projekt dvije hidro elektrane na rijeci Bosni (priključni vodovi)
?? Kosovu (dalekovodi, TS Vaganice i oprema)
?? DV 400 kV Priština-Tirana
?? DV 400 kV Krško-Ljubljana(Berčevo) i dr.

Očekujemo i ugovaranje dijela poslova vezanih za ceste u Libiji (projekt ugradnje 320 km odbojne ograde na cestama (Azizija-Nalud).

Uz postojeći redovan izvoz tradicionalnim kupcima, u ovoj godini računamo na znatnije povećanje izvoza opreme za kontaktnu mrežu za željeznice republike Poljske.

[smiley]

Pomno pratite objave na ZSE i stranicu DLKV-a….. [smiley] [smiley] [smiley]

21.05.2010.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 39.676 1,73 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 31.311 1,37 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 24.992 1,09 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 24.488 1,07 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 24.131 1,05 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 19.463 0,85 –
Ukupno: 27,33

Još početkom ovog tjedna broj 4. PBZ imao je imao je 36341 komad. Danas 39676 ili povećanje
za 3335 komada u roku od par dana. Nekako mi Izgleda da kolega Alabama nije jedini koji nešto novo zna.

New Report

Close