DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 03:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nedaju mirovnici ispod 810


nedaju mirovnici ispod 810

Suti, ureci ces nam dionicu! [proud]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Dalekovod d.d. – uplaćen cjelokupan iznos za isplatu dividende
odvrtio sam nekolio stranica unazad, zatrpali ste forum s dividendama, recite, zasto se ovdje svi toliko bave isplatama dividende i na koju banku je legao novac i kada. što to koga briga je li dividenda već stigla ili nije na račun marka markovića?

kao mala djeca, ja moram kakiti, i ja, i ja, i ja sam se pokakio…pa hajdemo sad malo još nekoliko stranica o tome…
[tongue]

bogme ćemo danas ispod 800 kako je krenulo. zaludu i isplata dividende i dobri poslovi, to kod nas očito nema utjecaja na cijenu!

http://www.nacional.hr/articles/view/46043/

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9282fff9-baf8-4fa0-acfa-aa3396227435

Imam osjecaj da se nesto dobro sprema jer zadnji tjedan dana neko je ocito gladan DALEKOVODA a cjena je prihvatljiva


Imam osjecaj da se nesto dobro sprema jer zadnji tjedan dana neko je ocito gladan DALEKOVODA a cjena je prihvatljiva

Kad su jednom davno pitali slavnog napadača beogradske Zvezde Milka Đurovskog, „Je l te, Milko, kako vi to tako precizno zabijate te golove?“, ovaj je ozbiljno rekao „Pa ne znam ni sam, eto, valjda imam taj osjećaj za filing…“ 🙂



Imam osjecaj da se nesto dobro sprema jer zadnji tjedan dana neko je ocito gladan DALEKOVODA a cjena je prihvatljiva

Kad su jednom davno pitali slavnog napadača beogradske Zvezde Milka Đurovskog, „Je l te, Milko, kako vi to tako precizno zabijate te golove?“, ovaj je ozbiljno rekao „Pa ne znam ni sam, eto, valjda imam taj osjećaj za filing…“ 🙂
[/quote]
pa ja ipak mislim da gazda dalekovoda nije biznismen koji na pitanje a cime se vi bavite odgovata poslovima biznisa
pofuk




Imam osjecaj da se nesto dobro sprema jer zadnji tjedan dana neko je ocito gladan DALEKOVODA a cjena je prihvatljiva

Kad su jednom davno pitali slavnog napadača beogradske Zvezde Milka Đurovskog, „Je l te, Milko, kako vi to tako precizno zabijate te golove?“, ovaj je ozbiljno rekao „Pa ne znam ni sam, eto, valjda imam taj osjećaj za filing…“ 🙂
[/quote]
pa ja ipak mislim da gazda dalekovoda nije biznismen koji na pitanje a cime se vi bavite odgovata poslovima biznisa
pofuk
[/quote]
reply je isao na racun osjecaja=filinga
BTW gazda imam hebeni feeling! tj podje na wc dodje s 300-400milj kn ugovorom 🙂



Imam osjecaj da se nesto dobro sprema jer zadnji tjedan dana neko je ocito gladan DALEKOVODA a cjena je prihvatljiva

Kad su jednom davno pitali slavnog napadača beogradske Zvezde Milka Đurovskog, „Je l te, Milko, kako vi to tako precizno zabijate te golove?“, ovaj je ozbiljno rekao „Pa ne znam ni sam, eto, valjda imam taj osjećaj za filing…“ 🙂
[/quote]
Pa bio je posve u pravu, filling iliti punjenje…

Počelo se malo aktivnije graditi na gradilištu Dalekodovih blizanaca na Zagrebačkoj

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close