DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 01:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dalekovod: ugovor o radovima na dionici od Ravča do Ploča
ZAGREB – Ugovor se odnosi na izvođenje radova na prometnoj signalizaciji i opremi, telekomunikacijama, cestovnoj rasvjeti, instalacijama i opremi tunela te elektroenergetici. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Danas promet oko 1,3mil ispod 1200,nije loše i to je uspjeh s obzirom na ciljano spuštanje indeksa ispod4xxx.U iduća 2 tjedna vidim ovu dionicu iznad 1250,sa špicom iznad 1300.Ne zaboravimo jučer je promet bio preko 3,5 mil.,preko1200

Šta sve to DLKV-u vrijedi kad nemogu dobit zarađene pare!? … a pitajte kooperante hoće li radit sa njima na tim novim projektima? … nisu pare dobili ni za 2007 a mi već na polovici godine skoro.

Cookie Monster


Šta sve to DLKV-u vrijedi kad nemogu dobit zarađene pare!? … a pitajte kooperante hoće li radit sa njima na tim novim projektima? … nisu pare dobili ni za 2007 a mi već na polovici godine skoro.

Djelomično istina… al HAC je puno bolji platiša…

A kooperanata uvijek ima! Ako treba, javljam se na dužnost [thumbsup]

Djelomično istina… al HAC je puno bolji platiša…

A kooperanata uvijek ima! Ako treba, javljam se na dužnost [thumbsup]
[/quote]

nemoj tako lako se izuvat, … pričekaj da čuješ uvjete

Cookie Monster

@saladin

Nemože bit gore nego radit za hep [angry] [lol]

@Buco
može ako ćeš sa HŽ-om 🙂

Cookie Monster

Čini mi se koda vam paše da dionica stagnira ili pada. Kad se pričalo da Dalekovod nema posla doma nego samo vani onda ste pričali da je vani slaba zarada da nema niš bez domačih poslova, sad kad OPET potpisujemo doma velike poslove opet nevalja-ne plačaju.
Najbolje "bježat iz dionice" kad nema perspektive. Svašta!

uza sve poslove (nove i stare) lijepo padamo, šta da tek nije bilo novih vijesti [angry]

stvarno smjesno al staces navikli smo se

meni ova dionica vise uopce nije jasna, u dva dana na vidjelo izidju poslovi vrijedni skoro milijardu kuna a ona ode 5% u minus. ovo je prestrasno


meni ova dionica vise uopce nije jasna, u dva dana na vidjelo izidju poslovi vrijedni skoro milijardu kuna a ona ode 5% u minus. ovo je prestrasno

potpuno se slazem ali mislim da se treba drzati poslovice koja se u zadnje vrijeme cesto ponavlja "strpljen – spasen"

New Report

Close