DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 23:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,45
2.689
1,096
2,40
2,46
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ŠTA PLAČETE ŠTA JE DALEKOVOD DA HAJDUKU ,DA LOŠE STOJI NEBI MOGA DAT NIKOME!!!
BOŽE SVAKE GODINE MOGA DAVAT I DRUGIMA TOLIKO!
OVDE SU SE SVI RASPLAKALI, A ČUDE SE DA SE DIONICE PRODAJU ISPOD FER VRIJEDNOSTI!
TAKVI SUTRA RASPRODAJU I ČUDE SE KAKO JE DO SVEGA OVOG DOŠLO!
JA GUBIN 50% ,PA ŠTA ZNA SAN U ŠTA SE UPUŠTAN,PA ČEKAN!!!
AJTE LEĆ,BAR IMATE DI!


ŠTA PLAČETE ŠTA JE DALEKOVOD DA HAJDUKU ,DA LOŠE STOJI NEBI MOGA DAT NIKOME!!!
BOŽE SVAKE GODINE MOGA DAVAT I DRUGIMA TOLIKO!
OVDE SU SE SVI RASPLAKALI, A ČUDE SE DA SE DIONICE PRODAJU ISPOD FER VRIJEDNOSTI!
TAKVI SUTRA RASPRODAJU I ČUDE SE KAKO JE DO SVEGA OVOG DOŠLO!
JA GUBIN 50% ,PA ŠTA ZNA SAN U ŠTA SE UPUŠTAN,PA ČEKAN!!!
AJTE LEĆ,BAR IMATE DI!

Ti se prvo nauči kulturi i nemoj se derat tu na forumu a drugo otkud Miličiću pravo da kupuje dionice u ime tvrtke, pa nije on večinski vlasnik. Ako želi nek kupi za vlastitu lovu.

Mislim da se drivo istelefonirao da nadje netkog tko ce uplatit u ova teska vremena. Ali mislim da ce porezni obveznici vratit to dalekovodu. Na to treba gledat kao "obvezatno fakultativni" (da iskoristim termin jednog politicara) prilog gradjana RH.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Anyway, da nije DLKV, uplatio bi grad Zagreb ziher.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



ŠTA PLAČETE ŠTA JE DALEKOVOD DA HAJDUKU ,DA LOŠE STOJI NEBI MOGA DAT NIKOME!!!
BOŽE SVAKE GODINE MOGA DAVAT I DRUGIMA TOLIKO!
OVDE SU SE SVI RASPLAKALI, A ČUDE SE DA SE DIONICE PRODAJU ISPOD FER VRIJEDNOSTI!
TAKVI SUTRA RASPRODAJU I ČUDE SE KAKO JE DO SVEGA OVOG DOŠLO!
JA GUBIN 50% ,PA ŠTA ZNA SAN U ŠTA SE UPUŠTAN,PA ČEKAN!!!
AJTE LEĆ,BAR IMATE DI!

Ti se prvo nauči kulturi i nemoj se derat tu na forumu a drugo otkud Miličiću pravo da kupuje dionice u ime tvrtke, pa nije on večinski vlasnik. Ako želi nek kupi za vlastitu lovu.
[/quote]
ha ha ha
derat????
pa ovo je fenomenalno,a ja sam mislio da mi se ucinilo da se neko dere pa sam se zbudil
kaj kričiš gospon željezaros???
umjesto da se svi u ova teska vremena drzimo zajedno ti tak
gledaj svi znamo zakaj je gazda dal lovu ali se lova ne daje od firme
gazda je napravil ono kaj ja napravim kad pozovem rundu
dojdem u birtiju pozovem rundu,svi pitaju pa kaj ti je pofuk kaj se isel u lovu,ja im odgovorim da mi je mama dala tašngeld al medjutim kad dojde do placanja racuna velim da sam zabunom obukel hlace u kojima ne nosim lovu
eto sad sam ti pojasnil kaj je gazda napravil
pofuk
p.s. dosta nas je u minusu pa se ne deremo,a i moram ti reci da mi je ne samo zao sto sam ja u minusu(sam sam si kriv)nego mi je istinski zao sto je masu ljudi u minusu


ŠTA PLAČETE ŠTA JE DALEKOVOD DA HAJDUKU ,DA LOŠE STOJI NEBI MOGA DAT NIKOME!!!
BOŽE SVAKE GODINE MOGA DAVAT I DRUGIMA TOLIKO!
OVDE SU SE SVI RASPLAKALI, A ČUDE SE DA SE DIONICE PRODAJU ISPOD FER VRIJEDNOSTI!
TAKVI SUTRA RASPRODAJU I ČUDE SE KAKO JE DO SVEGA OVOG DOŠLO!
JA GUBIN 50% ,PA ŠTA ZNA SAN U ŠTA SE UPUŠTAN,PA ČEKAN!!!
AJTE LEĆ,BAR IMATE DI!

gle, ima ti na tastaturi, odma pokraj slova N, malko desno, ti je slovo "M".
Ajd, nek ti ne bude teško stisnuti taj M…gle kak je lijepo cik-cak…
A i budemo se bolje razumili….
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Gdje su sada svi oni mudrijasi koji su se javljali svakih tjedan dana:sad je dno treba kupaovat sada je 1300 ja sam nadokupio..pa ljudi moji ako nemate nesto pametno za napisat nemojte, hvalite se mami da ste nadokupili a ovdje iznosite relevantne stvari.
Eto samo cekam da sada netko opet kaze sada je prilika ovo je dno treba kupovat. Ja nikad nisam nikom govorio kad teba kupovat a nit necu, tog bi se trebali drzat i drugi

Pozdrav svima,držite se padamo i padamo i padamo, KA I HAJDUK !!!
BURZA ŽIVI VJEČNO!!!

ima li kraja ovom potonuću!?!

Ima kraja , ali će ga trebati prepoznati!
Bar nije neki promet na ovim cijenama pa će se manje kočiti rast!!!
Da ne VRIJEDI nebi ga ni HTJELI drzat nisko dok ne sjedne lova od INE!
Znači još tjedan patnje minimalno!

Koga je Miličić pitao i tko ga ovlasti da "naš" novac da za dionice Hajduka. Ako voli Hajduk neka se isprsi i da svoj novac a ima ga. Ovo nije državna tvrtka gdje svako može uzet što mu treba. Ako je ovo dodvoravanje Sanaderu zbog dobivanja državnih poslova onda to treba i jasno i glasno reči. Gospoda lupaju svojim pimpekom po tarabi a ne tuđim, neka se ugleda u Andabaku.

1905 kom po 510
jel se to konacno tezor pojavljuje….
ostalo im jos nekaj od ajduka..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




ŠTA PLAČETE ŠTA JE DALEKOVOD DA HAJDUKU ,DA LOŠE STOJI NEBI MOGA DAT NIKOME!!!
BOŽE SVAKE GODINE MOGA DAVAT I DRUGIMA TOLIKO!
OVDE SU SE SVI RASPLAKALI, A ČUDE SE DA SE DIONICE PRODAJU ISPOD FER VRIJEDNOSTI!
TAKVI SUTRA RASPRODAJU I ČUDE SE KAKO JE DO SVEGA OVOG DOŠLO!
JA GUBIN 50% ,PA ŠTA ZNA SAN U ŠTA SE UPUŠTAN,PA ČEKAN!!!
AJTE LEĆ,BAR IMATE DI!

Ti se prvo nauči kulturi i nemoj se derat tu na forumu a drugo otkud Miličiću pravo da kupuje dionice u ime tvrtke, pa nije on večinski vlasnik. Ako želi nek kupi za vlastitu lovu.
[/quote]
ha ha ha
derat????
pa ovo je fenomenalno,a ja sam mislio da mi se ucinilo da se neko dere pa sam se zbudil
kaj kričiš gospon željezaros???
umjesto da se svi u ova teska vremena drzimo zajedno ti tak
gledaj svi znamo zakaj je gazda dal lovu ali se lova ne daje od firme
gazda je napravil ono kaj ja napravim kad pozovem rundu
dojdem u birtiju pozovem rundu,svi pitaju pa kaj ti je pofuk kaj se isel u lovu,ja im odgovorim da mi je mama dala tašngeld al medjutim kad dojde do placanja racuna velim da sam zabunom obukel hlace u kojima ne nosim lovu
eto sad sam ti pojasnil kaj je gazda napravil
pofuk
p.s. dosta nas je u minusu pa se ne deremo,a i moram ti reci da mi je ne samo zao sto sam ja u minusu(sam sam si kriv)nego mi je istinski zao sto je masu ljudi u minusu
[/quote]

Pofuk ti si genije [thumbsup] [lol]

daju u najgorem trenutku,umjesto da su novac pustili na burzi i držali cijenu!!!!a sad,kolko vremena treba da se dignemo do neke nefer cijene cca 1000kn?????pa to je skok od 100%…bojim se da se možemo oprostit od sveg što smo ulagali u ovu j…. burzu!!

i ja mislim da bih g Milicic trebao kup dionice u trezor a ne bacati lovu u vjetar … Neka baca svoje pare ..
To je pljacka i sramota za nas male dionicare

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

New Report

Close