DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 14:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.266
1,760
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega slažem se ja da treba gledati u budućnost, no ako ćemo tako stalno i uvijek gledati i ovima što se igraju baba vangi i znaju budućnost popuštati, mi mali nigdje nečemo da stignemo 😉

Zamislite vi da znate što će biti sa nekom firmom par mjeseci unaprijed ? ili bi se nakupovali i dali zadnju kunu ili bi prodali jel tako ? e tako su se oni igrali i plasirali odlične vijesti da bi veliki prodali što više, a mali kupili i onda tim malim fino uzeli 99% vlasništva da si podmire dugove, a firmu prodali za par miliona koja vrijedi milijarde..

Ako oni nisu od 2014 uspijeli podignut takvu firmu, a Talijan podigne Lenac za 3 godine onda tu nešto smrdi, a smrdi to da su trošili i izvlaćili lovu iz firme kao da sutra ne postoji 🤣🤣 gdje je sada ta uprava bivša ? nema ih otišli punih đepova, vile dovršene i doviđenja 👍🤣🤣

U ovu dionicu lipe više nikad, a vama puno sreće

 

Crikva1, 23.06.2022. u 15:06

Ja u potpunosti razumijem ljude da su tu pogubili novce i bili pokradeni raznim razvodnjavanjem ,spajanjem ili čime god već ,tko to može pratiti. Ni prve ni zadnje takve kombinacije na račun najviše malih dioničara a bilo ih je ,od toga pa do stečaja, da sad ne narbajam sva izdanja na zse koju su doživjeli sličnu sudbinu ili jednostavno izbrisana i sa zse i sa lica zemlje.

Međutim mislim da se treba okrenuti sadašnjosti i budućnosti. Za vlastito dobro. Od prošlosti se ne živi. Ako se vode kakvi procesi pokušati tamo izvući pravdu i krenuti dalje.

Pišem ove iz pozicije nekog tko nema rane kod Dlkv iz prošlosti a koga interesira sadašnjost i budućnost koja po meni nije nimalo loša. Dapače.

 

sitnariba, 23.06.2022. u 17:43

Kolega slažem se ja da treba gledati u budućnost, no ako ćemo tako stalno i uvijek gledati i ovima što se igraju baba vangi i znaju budućnost popuštati, mi mali nigdje nečemo da stignemo 😉

Zamislite vi da znate što će biti sa nekom firmom par mjeseci unaprijed ? ili bi se nakupovali i dali zadnju kunu ili bi prodali jel tako ? e tako su se oni igrali i plasirali odlične vijesti da bi veliki prodali što više, a mali kupili i onda tim malim fino uzeli 99% vlasništva da si podmire dugove, a firmu prodali za par miliona koja vrijedi milijarde..

Ako oni nisu od 2014 uspijeli podignut takvu firmu, a Talijan podigne Lenac za 3 godine onda tu nešto smrdi, a smrdi to da su trošili i izvlaćili lovu iz firme kao da sutra ne postoji 🤣🤣 gdje je sada ta uprava bivša ? nema ih otišli punih đepova, vile dovršene i doviđenja 👍🤣🤣

U ovu dionicu lipe više nikad, a vama puno sreće

 

 





Crikva1, 23.06.2022. u 15:06



 

Ja u potpunosti razumijem ljude da su tu pogubili novce i bili pokradeni raznim razvodnjavanjem ,spajanjem ili čime god već ,tko to može pratiti. Ni prve ni zadnje takve kombinacije na račun najviše malih dioničara a bilo ih je ,od toga pa do stečaja, da sad ne narbajam sva izdanja na zse koju su doživjeli sličnu sudbinu ili jednostavno izbrisana i sa zse i sa lica zemlje.

Međutim mislim da se treba okrenuti sadašnjosti i budućnosti. Za vlastito dobro. Od prošlosti se ne živi. Ako se vode kakvi procesi pokušati tamo izvući pravdu i krenuti dalje.

Pišem ove iz pozicije nekog tko nema rane kod Dlkv iz prošlosti a koga interesira sadašnjost i budućnost koja po meni nije nimalo loša. Dapače.

 



 

 

Za “su krivi drugi,a ne ja”.Tako bih ja ukratko sazeo Vase misli vezano za DLKV.

No,dali je bas tako?

Bilo je jako puno “znakova i upozorenja ” i na ovom forumu ,a i u izvjescima,da postoje problemi sa likvidnosti prije dokapa.Vi ste to sve ignorirali,zar ne i tvrdili da je sve OK,zar ne?

Ako smatrate da postoje nezakonitosti ,sukladno pozitivnim propisima i ZTD ,mozete pokrenuti odgovarajuce pravne radnje pred nadleznim organima,a “plakanje po internet forumima” sigurno nece pomoci.

 

Ma ne brinite kolega za mene, sve ide svojim tokom 👍😊

Nego eto i dobrih vijesti od prošlog mjeseca, to valjda od onih naših 99% kupili 🙂

Novi MAN-ovi za Dalekovod

bisakovi, 26.06.2022. u 14:40

 





sitnariba, 23.06.2022. u 17:43



 

Kolega slažem se ja da treba gledati u budućnost, no ako ćemo tako stalno i uvijek gledati i ovima što se igraju baba vangi i znaju budućnost popuštati, mi mali nigdje nečemo da stignemo 😉

Zamislite vi da znate što će biti sa nekom firmom par mjeseci unaprijed ? ili bi se nakupovali i dali zadnju kunu ili bi prodali jel tako ? e tako su se oni igrali i plasirali odlične vijesti da bi veliki prodali što više, a mali kupili i onda tim malim fino uzeli 99% vlasništva da si podmire dugove, a firmu prodali za par miliona koja vrijedi milijarde..

Ako oni nisu od 2014 uspijeli podignut takvu firmu, a Talijan podigne Lenac za 3 godine onda tu nešto smrdi, a smrdi to da su trošili i izvlaćili lovu iz firme kao da sutra ne postoji 🤣🤣 gdje je sada ta uprava bivša ? nema ih otišli punih đepova, vile dovršene i doviđenja 👍🤣🤣

U ovu dionicu lipe više nikad, a vama puno sreće

 

 





Crikva1, 23.06.2022. u 15:06



 

 

Ja u potpunosti razumijem ljude da su tu pogubili novce i bili pokradeni raznim razvodnjavanjem ,spajanjem ili čime god već ,tko to može pratiti. Ni prve ni zadnje takve kombinacije na račun najviše malih dioničara a bilo ih je ,od toga pa do stečaja, da sad ne narbajam sva izdanja na zse koju su doživjeli sličnu sudbinu ili jednostavno izbrisana i sa zse i sa lica zemlje.

Međutim mislim da se treba okrenuti sadašnjosti i budućnosti. Za vlastito dobro. Od prošlosti se ne živi. Ako se vode kakvi procesi pokušati tamo izvući pravdu i krenuti dalje.

Pišem ove iz pozicije nekog tko nema rane kod Dlkv iz prošlosti a koga interesira sadašnjost i budućnost koja po meni nije nimalo loša. Dapače.

 

 



 

 

 



 

Za “su krivi drugi,a ne ja”.Tako bih ja ukratko sazeo Vase misli vezano za DLKV.

No,dali je bas tako?

Bilo je jako puno “znakova i upozorenja ” i na ovom forumu ,a i u izvjescima,da postoje problemi sa likvidnosti prije dokapa.Vi ste to sve ignorirali,zar ne i tvrdili da je sve OK,zar ne?

Ako smatrate da postoje nezakonitosti ,sukladno pozitivnim propisima i ZTD ,mozete pokrenuti odgovarajuce pravne radnje pred nadleznim organima,a “plakanje po internet forumima” sigurno nece pomoci.

 

Pa dobro kolega Bisakovi , za koga vi točno radite ovdje ovako marljivo ?

Ne može se baš govoriti da kolega Sitnariba “plače” po forumu, čovjek samo piše ono što svi mi drugi mislimo o provedenoj kvazi-spasilačkoj akciji smanjivanja i spajanja dionica iz stare serije.  A to je ako smo se svi dobro sporazumjeli, a verujem da jesmo, bila čista pljačka cca 5 do 6 tisuća hrvatskih građana

Vrijeme će ionako na kraju pokazati koja je strana doista bila u pravu, treba vremenu dati vremena

@ JohnWayne točno tako 👍😊 i uzeli su još HR naroda lovu od mirovina, odnosno pristali fondovi na rez, naravno nije njihova lova, već opet od nas, a vidim da kukaju po medijima kako je gubitak fondova oko pola milijarde ☺️ pa kako to 😊 možda je kolega Bisakovi jedan iz fondova, pa pokušava uljepšavati ovaj “masakr” 🙂

sitnariba, 29.06.2022. u 08:31

@ JohnWayne točno tako 👍😊 i uzeli su još HR naroda lovu od mirovina, odnosno pristali fondovi na rez, naravno nije njihova lova, već opet od nas, a vidim da kukaju po medijima kako je gubitak fondova oko pola milijarde ☺️ pa kako to 😊 možda je kolega Bisakovi jedan iz fondova, pa pokušava uljepšavati ovaj “masakr” 🙂

Kolega,ja zivim na drugom kraju “kugle zemaljske”.Ne trgujem na ZSE vec oko 12 godina.Nemam nikakve veze sa fondovskom industrijom,ali znam razluciti bitno vezano za izvjesca kompanija.

Trgujem na nekim “stranim velikim trzistima kapitala”.

Vi ste primjer ,po meni,kako ne treba ulagati,jer ste se oglusili na sve ocite znakove da je tvrtka u ozbiljnim problemima i tvrdili suprotno,a sada lamentirate “kao opljackali nas,a firma je super i sl”.

Za svoje pogresno ulaganje,prvenstveno ste sami krivi.

Jedno znam,a to je da se izvjesca fondova baziraju na sveukupnim ulaganjima,a ne pojedinim dionicama i tek na temelju toga treba donositi zakljucke o kvaliteti ulaganja fonda.


@John
Wayne

Ono sto Vi pisete je na razini segacenja,a ne ozbiljna analitika .

Koliko sam ja shvatio ne postoji niti jedan pravorijek ili odluka suda koji ukazuju na neke bitne povrede postupka koji dovode dokap. u pitanje u cjelini.Ako postoje,napisite to.

Ali dobro,ponekad se osvrnem na neke teme na ovom forumu na svom materinjem jeziku i to zna biti zabavno,a nadam se da za nekoga moze biti i edukativno.

Kolega bisakovi, bolje da niste ništa napisali nego ovo gore 😊

Da li znate koliko je HR korumpirana ? pa fin.regulator ? kolike su firme uništene i pokradene ? ljudi ostali bez posla? koliko je sud korumpriran ? ( to će vam g.Mamić znati u detalje ) 🙂  obogatili se na tuđoj muci, a mi da zaboravimo i gledamo u budućnost ? pa i gledamo u budućnost i to gledamo kako će netko odgovarati za ovo uništavanje firme, a zatim dioničara, a zatim nas svih koji uplaćujemo za svoje mirovine u fondove 😊

Ponavljam od 2014 oni nisu bili u stanju firmu uz tadašnju dokapitalizaciju i silni novac od poslova postaviti na noge, a Lenac je u samo 3. godine stao na noge, milijunima u plusu i ide dividenda.

Nadam se da vam je sada jasnije o čemu pišem, a to što sam ja popušio par 10 tisuća kuna na dlkv je samo kap koja je prelika čašu i nisu ni prvi ni zadnji, ionako sam u plusu na drugim dionicama 👍😊

btw.jeste pročitali nedavnu aferu niže ?? 🙂

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/vijesti/clanak/index-istrage-hanfa-izmislila-opravdanja-za-nelegalno-trgovanje-svojih-zaposlenika/2372335.aspx

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/GS-DLKV-4e33d36baa773ee323059c8056eea948.pdf

Čuj ovo:

Točka 1. Temeljem revidiranih i usvojenih godišnjih financijskih izvještaja Društva neto dobit za 2021. godinu iznosi 11.434.095,66 kuna.

Točka 2. Dobit Društva iz točke 1. ove Odluke u iznosu od 11.434.095,66 kuna raspoređuje se za pokriće prenesenog gubitka iz prethodnih godina

I lopine su ovu firmu prisvojile na način da su malim dioničarima ukrali 99% vrijednosti. Firma imala dobit i nije bila u blokadi ni dana u trenutku odluke o otimačini. Vrh lopovluka, veća otimačina nego Agrokor. Tamo su barem sve poslali u stečaj i firma je bila u blokadi. Ovakvo nešto mogu smisliti samo “hrvatske prekaljene lopine”. Ali teško da će im to proći onako kako su oni to zamislili u svojim pohlepnim glavicama.

 

To je ono što su prikazali kao dobit, a ono što se iznosilo u koferima iz firme 😊😄 pa lokalo i trošilo na račun firme,ma igrači su to, samo su mislili da će mali gledati u budućnost i poklonit im svoje teško stečene novce 🤣😂 no za.ebali su se.

A dlkv i hanfa , borgovci i njima slični su doslovno ubili burzu u HR, jer su napravili sprdačinu od ulaganja, igra je uništit, proglasiti da je firma u banani, pokrast dioničare i prodat za male novce igračima, pa nije li dosta bando lopovska 👍🤣😂

Znači ponavljam od 2014 oni nisu bili sposobni dignut firmu, a Končar i PPD će sada napraviti posao?? hej 🙂 doviđenja do boljih vijesti iz nadležnih institucija 🍾👍

Fino baš 👍😊

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2376624&index_ref=naslovnica_najnovije_m

ovaj bisakovi je navodno na drugom kraju zemaljske kugle, ali svakih mjesec dva ima potrebu ispipati teren i malo pronjuškati dali su stali sudski procesi protiv njegovih “jarana”.

Poruka za njega je da idu kaznene prijave..nema stajanja.

pocetnikzg, 04.07.2022. u 11:33

ovaj bisakovi je navodno na drugom kraju zemaljske kugle, ali svakih mjesec dva ima potrebu ispipati teren i malo pronjuškati dali su stali sudski procesi protiv njegovih “jarana”.

Poruka za njega je da idu kaznene prijave..nema stajanja.

Vi se ne mozete nikako ostaviti “teorija urota” .Tek uzgred,kaznene prijave moraju biti utemeljene na pravnom osnovu i pravno relevantnim cinjenicama i nadlezna tijela odlucuju o osnovanosti,a ne Vi.

 

Ma covjece ,tko Vam brani da pokrecete pravne radnje (u zakonu propisanim rokovima) ako smatrate da postoje nezakonitosti kaznjive pozitivnim propisima.No Vase “internet junacenje” i “prosipanje zuci po forumima”,po meni,nece donijeti nikakve koristi.

 

Ovih dana počelo se intenzivno pričati o obnovi Ukrajine kao da je neki prešutni dogovor o primirju ili podjeli Ukrajine već sklopljen.

Pitanje .Ima li šanse da dio kolača u toj obnovi dobije Dalekovod s obzirom da su već bili prisutni na tom području ?

Vidim završeni radovi, lova sjela 👍😉😊 ništa se ne hvale 😊

Mađarska i Slovenija se povezale prvim zajedničkim dalekovodom

 

http://www.dalekovod.hr/dalekovod-u-sloveniji-potpisao-ugovore-vrijedne-gotovo-450-milijuna-kuna.aspx

Ovaj Dalekovod dere nenormalne novce na tržištima europske unije.

Jesu li oni poštivali pravila Europske unije u odnosu na dužnost pravovremene objave insajderskih informacija ?

Tako da se može reći da im je Hanfa ipak utjerala i to dobro s onim rješenjem.

Očito nisu “riješili” pravog čovjeka tamo, takva kajla je nepovratna.

Treba svakako tražiti da se i malim dioničarima dodijeli status stranke u postupku koji označeni vode protiv Hanfe jer izgleda da je i upravni sud u raljama ovog Titanika koji nepovratno tone, dok ministri bježe prije porinuća.

Dobro je ovako inače raspravljati javno, da i druga strana ima uvid u to da cca 50 aktivnih

malih dioničara neće odustati dok im ne bude vraćen zadnji novčić njihovog ulaganja u stare dionice Dalekovoda koje su spojili zahvaljujući korumpiranom sudskom tijelu koje će isto doći na red da položi račun za ovu prljavu rabotu.

 

 

New Report

Close