DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 05:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.266
1,760
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

redizajnlos, 28.01.2022. u 12:22

Dakle 10-ka na vidiku. Kada predviđate da će cijena doći do realne pozicije?

u roku od par dana kad krene trgovanje dionicama serije C cijene će se na burzi vrlo izvjesno izjednačiti ..po meni u rangu 10-15 kn

Pitanje je tko će prodavati i da li će prodavati dionice oznake DLKV-R-C i ako da po kojoj cijeni..

Tesko da ce itko prodavati te dionice ove godine.

Mogli bi slijedece. To tek treba proci prospekt, pa uvrstiti na burzu.

Meni vise mirise da ovdje slijedi scenarij povlacenja dionica s burze,

delisting

 

johnwayne, 27.01.2022. u 09:35

Sve što ste napisali kolega , točno je tako. No, no, ali, ali, sve što Vam mogu na kraju reći, možda ćete se složiti, možda nećete. Budući da sam svjedok a i osobno na koži osjetio mnoge nepravde, moj zaključak je za sve potlačene, iskorištene i obespravljene… Samo nam dragi Bog može pomoći…od grešnog čovjeka nema pomoći…

hrvalin, 28.01.2022. u 15:39

 





redizajnlos, 28.01.2022. u 12:22



 

Dakle 10-ka na vidiku. Kada predviđate da će cijena doći do realne pozicije?

 



 

u roku od par dana kad krene trgovanje dionicama serije C cijene će se na burzi vrlo izvjesno izjednačiti ..po meni u rangu 10-15 kn

o

slažem se, oko 10 -15 kuna je neko realno trgovanje za očekivati,sve iznad teško je zamislivo,,a zašto ova ekipa dionice sada plaća po 70 kuna nije nikome jasno

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

@amadeo

A na osnovu čega je 10-15kn realno?

Podijelite s nama tu valuaciju, molim vas.

 

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

nego, jeste vidjeli kako su lažnjaci na kupnji (1000 komada na 61 kn i 1000 komada na 62 kn, vjerojatno od istog “kupca”) sada utekli s kupnje da ih netko ne poklopi ? 😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@forumas

Navukli su naivce i uvalili ti dionice po 130 neki dan, a danas po 70 kn. Jasno je zašto cijena pada, a ti se slobodno zavaravaj i dalje.

Ignore: KressoM, delux

vratio se lažnjak na kupnju na 50,50 kn…a blokada je na 54 kn 😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako se odluče za delistiranje sa burze, da li ja kao dioničar moram pristati na to ili i dalje zadržavam dionice u svom posjedu?

vidim da nervoza uzima maha, pa ajde da podijelim svoje mišljenje fokusirajući se samo na cijenu. meni je i nakon spajanja dionica (dakle i kad je stala na 0,75kn odnosno 75) bilo vrlo čudno kako se tu najprije zadržala, a potom i krenula prema gore! uz povremene izlete na malim prometima tu je i tavorila 6 mjeseci. i to mi vrlo nelogično! na temelju čega? i onda u desetak dana potegne do 120 (!!??) i sad 2 dana tobogan prema …… vidjeti ćemo koliko na recimo za nju velikim prometima. tko tu koga.

nemam nikakav interes, ali pratim gotovo sve na burzi. normalno je da uvijek ima pro i contra, ali kad je mcap na cijeni 100 kn preko 41 mlrd kn!!!!??? duplo jača od zabe, tri puta od ht-a,pet puta od adrisa…….meni je to i više nego dovoljan podatak da li je jeftina ili skupa.

ali ću svejedno pratiti i dalje razvoj situacije.

BIo bih mu zahvalan kad bi mi netko odgovorio na pitanje.

Ako se odluče za delistiranje sa burze, da li ja kao dioničar moram pristati na to ili i dalje zadržavam dionice u svom vlasništvu?

@miniclip

ako delistiraju DLKV nitko ti neće niti smije zbog toga oduzeti dionice…jedino ako bi išli na istiskivanje (squeez out) manjinskih dioničara, onda ti mogu oduzeti dionice, ali uz naknadu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

randopph, 31.01.2022. u 20:11

nemam nikakav interes, ali pratim gotovo sve na burzi. normalno je da uvijek ima pro i contra, ali kad je mcap na cijeni 100 kn preko 41 mlrd kn!!!!??? duplo jača od zabe, tri puta od ht-a,pet puta od adrisa…….meni je to i više nego dovoljan podatak da li je jeftina ili skupa.

naravno, dosta je koristiti osnove matematike i uključiti moždane vijuge da sve bude kristalno jasno…zato kolege ovdje iznose očekivanja o trgovanju novim dionicama možda malo iznad cijene dokapa od 10 kn tj. oko 10-15 kn jer sve drugo prenapuhalo bi TK cijele firme bez ikakvog pokrića u imovini ili rezultatima poslovanja…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan  Hvala

New Report

Close