DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 00:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,42
4.266
1,760
2,40
2,44
2,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ kodi

Ti pogrešno gledaš, nije vrijedio 0,1 kn nego 7 kn. Na burzi!

Ovo što su napravili sa spajanjem dionica je čista pljačka. Ili ti misliš da su “oni” u pravu, da je 0,1kn “realna” vrijednost DLKV prije dokapa?

 

@ Barbosa

Ostat će kapital, u pasivi. Neće biti sveg novca na računu, u aktivi.

Osnove računovodstva.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek, 03.08.2021. u 19:41

@ kodi

Ti pogrešno gledaš, nije vrijedio 0,1 kn nego 7 kn. Na burzi!

Ovo što su napravili sa spajanjem dionica je čista pljačka. Ili ti misliš da su “oni” u pravu, da je 0,1kn “realna” vrijednost DLKV prije dokapa?

to što je cijena na burzi nerealno održavana na 7 kn ne znači da je to bila realna vrijednost firme.

ne mislim da je konverzija na 0,1 kn “čista pljačka” jer je to bilo nužno da firma ne ode u stečaj. “pljačkom” mogu smatrati samo to što u dokapu nisu omogućili niži prag za upis dionica jer je 10 milijuna kuna nedostižno za male ulagače i oni su tu ispali iz igre što držim vrlo nekorektnim

ono što je ovdje bitno za nas male je da su veliki opet pokazali da male ne žele u strukturi i da ih mali uopće ne zanimaju. kad je tako, zašto bismo mi mali u ovakvu firmu ulagali svoj teško zarađen novac i onda čekali kako će nas  i kada opet nasanjkati???

Tko je bio zlocest i slao zalbe sudskom registru – priznajte!

 

Kad ce se znati tko je uplatio dionice u prvom krugu? Rok je 3 dana od alokacije, navodno je alokacija napravljena (prema objavi 26.7.)

Oni koji razmišljaju o tužbama nek pročitaju ovaj članak. Mogu ga i priložiti tužbi. Mirovinci su mirno gledali kako dionica odlazi na 10 lipa, a sad bi ulagali u građevinu

https://www.vecernji.hr/premium/kako-se-ulaze-novac-za-nase-mirovine-strucnjaci-otkrivaju-sto-ih-posebno-zabrinjava-1513750

 

 

Što se dešava s udrugom? Više ne odgovaraju na mailove ?

To ni nije bila udruga vec pokusaj onih hrabrih da se barem nesto spasi. Kad su vidjeli da imaju m48 a ekipa iz dalekovoda tenkove odustali. Game over za nas male a za ekipu koja je barem pokusala skidam kapu do poda

Bently, 09.08.2021. u 15:12

To ni nije bila udruga vec pokusaj onih hrabrih da se barem nesto spasi. Kad su vidjeli da imaju m48 a ekipa iz dalekovoda tenkove odustali. Game over za nas male a za ekipu koja je barem pokusala skidam kapu do poda

Kolega odakle insinuacija da je udruga dioničara odustala ?

Moja je tajnica je danas zvala sud u Petrinjskoj u Zagrebu i kažu joj

da je podneseno više tužbi protiv Dalekovoda

što li zna kupac koji sa milijun kuna (100.000) dionica danima strpljivo čeka na 10 kn? 🤒

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo, 10.08.2021. u 13:20

što li zna kupac koji sa milijun kuna (100.000) dionica danima strpljivo čeka na 10 kn? 🤒

zna cijenu dokapa od 10 kn…i zna što će biti s cijenom dionice kad se dio od tih silnih milijuna novih dionica slije na burzu…pa čeka

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

gledam kako lik stavlja kupovni nalog na 98,40 kn??pa koliko nerazuman moraš biti za kupovati po toj cijeni? dionica je nakon dokapa pokrivena sa 10 kn , ali lumen smatra kako je to bezveze i plaća 98 kn, dakle 10x više??!

E moj @hrvalin, kad bi barem investiranje bila tako jednostavna matematika.

Sve bi se dionice trgovale samo po booku.

Sve drugo bi bilo nerazumno?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

hrvalin, 11.08.2021. u 11:10

gledam kako lik stavlja kupovni nalog na 98,40 kn??pa koliko nerazuman moraš biti za kupovati po toj cijeni? dionica je nakon dokapa pokrivena sa 10 kn , ali lumen smatra kako je to bezveze i plaća 98 kn, dakle 10x više??!

To su prodavaci. Kupi neku sicu na 98 kuna da se moze bolje iskrcati.

Dalekovod je upravo objavio Obavijest o tužbama za pobijanje odluka Glavne Skupštine.


https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-5a61b9c4194367da9d0492aa360c2041.pdf;
 

 

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek, 17.08.2021. u 14:49

 

Dalekovod je upravo objavio Obavijest o tužbama za pobijanje odluka Glavne Skupštine.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-5a61b9c4194367da9d0492aa360c2041.pdf;

 

tko zna što će sada uprava napraviti?…i može li uopće firma funkcionirati bez tog keša koji joj je temeljem dokapa trebao biti uplaćen? ….ne bi me čudilo  da firma na kraju ode u stečaj?!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ako se traži poništenje odluka skupštine,smiju li se trošiti uplate na ime dokapa koje su firmi nužne za preživljavanje? jer bez toga bojim se da stečaj kuca na vrata

New Report

Close