DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 17:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i danas dokupljivam aliu nemogu vjerovat za ovu cjenu a staces živ se čovjek na sve navikne

jokiii..ak se smije znat..na kolko ti je ulaz trenutno??[huh] [thumbsup]

nadam se da niže od ovoga neide i da će se svi koji su odlučili prodati po ovako smješnim cijenama to i učiniti pa da krenemo gore gore pa možda do kraja godine dođem na pozitivnu nulu što se tiče ove dionice[pray]


nadam se da niže od ovoga neide i da će se svi koji su odlučili prodati po ovako smješnim cijenama to i učiniti pa da krenemo gore gore pa možda do kraja godine dođem na pozitivnu nulu što se tiče ove dionice[pray]

Na zalost, sumnjam da to ima velike veze ova smjesna cijena sa plasljivcima…Tko je prodao prodao je, sad se samo ceka kada ce veliki krenuti u opcu akciju… Ne vjerujem da se DLKV moze sam dignuti dok trziste stagnira…[embarass]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


jokiii..ak se smije znat..na kolko ti je ulaz trenutno??[huh] [thumbsup]
ulazijo sam na 1780——–1680——–1570——-1420——-1130—–1150——-1180 pa mi je prosjek na 1450

kada će izaći godišnje izvješće?
ako netko zna, da li će bit konsolidirano ili ostaje po starom?

jesmo stali na 309 ili 310?

maslina je obrana![left][/left]

@tenkista

A vaša očekivanje se temelji na čemu? Obrazložite zbog čega to mislite, a ne samo staviti post i nek se tapka u mraku

Suricata suricatta

MISLIM da se vise nece moc kupit na ovim razinama za dan dva a možda i sutra ode


jesmo stali na 309 ili 310?

O cemu ti????


MISLIM da se vise nece moc kupit na ovim razinama za dan dva a možda i sutra ode

TA analiza (DLKV-R-A i CROBEX-a u cjelini) govori da bi trebao biti u pravu! [proud]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

o čemu vi svi pričate? Jeste vi normalni? svi se tješite,nadate a crobex pao 20 % u mjesec dana,sutra opet slijedi minus…slijedimo svjetski trend kad svi indeksi padaju, a kad se oporavljaju svjetski naš crobex nula…ovo sve zajedno nema smisla, kada dlkv prođe 1400 kn to bi bilo ko na lotu dobit, možda tek za godinu,dvi,trenutno postavljene cijene su realnost naše burze, ništa drugo…



@tenkista

A vaša očekivanje se temelji na čemu? Obrazložite zbog čega to mislite, a ne samo staviti post i nek se tapka u mraku

Ako mogu pripomoci u odgovoru. Firma ima osiguran posao za solidan vremenski period. Ulazi u akvizicije o kojima se pricalo. Medjutim, najveca snaga lezi u u nikatnosti posla i certifikaciji za podizvodjaca firme RWE AG za jugoistocnu EU. Dugo je pratim i objektivno ima perspektivu u nadolazecim godinama. Trenutno je ne posjedujem ali definitivno kada odlucim ulaziti predstavljati ce jednu od okosnica portfelja.

Zasto nisam usao? Ovo je turbulentno vrijeme. Zasto platiti skuplje ako postoji sansa (po meni) za dobiti je jeftinije. Ono sto im ne ide na ruku ovog trena je sto ce FI biti negdje u rangu 2006 i pitanje je da li ce u ovim okolnostima trziste takav rezultat kazniti. Mozda da, mozda ne. Po meni, realno stanje moci ce se vidjeti u svibnju/lipnju. Kako sada stvari stoje vjerojatno cu ulaziti iza polovice srpnja jer bi do onda po meni stvari mogle biti puno jasnije.

Sto se tice tenkistine procjene 2000 kuna pitanje je u kojem vremenskom periodu. Necu biti skroman i smatram da ce u roku 3-5 godina ova firma imati znatno vecu cijenu ako se ispune slijedeci uvjeti:

– upogone TLM i dobije Aluminij,
– nastave sa sadasnjom ekspanzijom posla,
– budu certificirani sa RWE AG
– HR se primakne ili u roku 5 godina bude u EU

Nikako ne treba smetnuti s uma i vrlo vjerojatnu dokapitalizaciju.

Eto, ovo bi bila moja spekulacija oko ove dionice.

skype - ivek1234

1400,00 za uskrs
[cool]

slavonac

Opet u top 10 imamo Hypo skrbnički sa 14.129 komada. Kad se samo sjetim koliko se bacalo kamenja na popularni Hypač, sad kad se malo zbroji, ispada da je Hypo najmanje i najobazrivije prodavao. Slično kao i kod Tankerske plovidbe.

Ubrzat će se privatizacija Aluminija Mostar?!

Metalni sektor BiH je i 1991. godine zauzimao prvo mjesto u izvozu, kao što je to slučaj i danas. Međutim, ukupan obim vanjskotrgovinske trgovine je od tada do danas opao, iznosi BiH tisak.
Da bi taj Sektor ostvarivao još brži napredak, potrebno je završiti privatizaciju nekih firmi. Procjene govore da bi uspješnom privatizacijom Aluminija Mostar porast izvoza iznosio čak 100 posto. Samo na bazi aluminija bi udvostručili i izvoz i proizvodnju.
Tu privatizaciju treba što prije okončati, zaključuje se u tisku.

http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=9438&Itemid=2

S obzirom da je zaključeno kako je do sljedećeg kruga razgovora s Konzorcijem o ekološkim pitanjima potrebno izvršiti dodatnu analizu u Aluminiju Mostar, valja podsjetiti da su i ta pitanja za nas gotovo pa riješena. Naime, Aluminij je nedavno bio nominiran za najčistiju tvornicu jugoistočne Europe, a poznato je da iznimno dobro surađuje s gotovo svim ekološkim udrugama diljem BiH i južne Hrvatske. Aluminij ulaže znatna sredstva u zaštitu okoliša i čovjeka na radu. Prošle godine je ugrađen i kolektor za pročišćavanje otpadnih voda – jedini takve vrste u BiH, iako su i prije njega imali rigorozne kontrole otpadnih voda. Danas je Neretva čistija ispod Aluminija, nego iznad Aluminija i to im priznaju sve ekološke udruge.
Vjerovali ili ne, Aluminij ima 60.000 loza, svoje vino, ribe, ovce, voće, povrće…

Malo strpljenja zbog BiH birokracije i skeptika će nestati na ovoj dionici! [thumbsup][smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close