DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 12:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
30.856
12,668
2,40
2,50
-2,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nešto se očito događa oko ove firme jer ovakvi prometi su preveliki da bi bili slučajnost, kao što nije slučajno da su OMF-ovi odjednom prestali prodavati….a vjerojatno nije slučajno niti da naša vrla burza ne smatra potrebnim pitati upravu DLKV što se događa i ima li nekih novosti koje bi se mogle smatrati povlaštenim informacijama!??

Ignore: KressoM, delux


obzirom da je netko napisao kako se učestalo priča da je stigla nekakva ponuda za preuzimanje te obzirom na velik promet ovom dionicom zadnjih dana i više blokada trgovanja zbog rasta cijene, ne bi li bilo normalno da je ZSE zatražila od uprave DLKV očitovanje je li točno da je bila zaprimljena ponuda za preuzimanje ili nije?? ili treba najprije neki novinar o tome objaviti članak pa će se tek onda burza sjetiti pitati upravu o tome!?

Vi ovdje odgovorno tvrdite da forum nema veze sa napucavanjem cijene. Ja npr tvrdima da ima itekako…
Ako forum ne utjece, zasto bi ZSE trazila ocitovanje od DLKV?
Ako utjece, onda treba traziti od vas koji pisete ili vas tuziti ako iznosite netocne informacije.

Ugl ocekivao sam malo vise teorija zavjere danas sa laganim padom cijene…ali jos stignete..i naravno, analitlzirati sto je svaki pojedinacno iz Top 10 jeo i o cemu je razmisljao.

A zašto bi OMF-ovi prodavali i zašto je čudno to što ne prodaju?
Meni bi bilo čudno da prodaju sa gubitkom jer im je prosječna cijena ulaza u najboljem slučaju oko 30 kn.
Prodavali su kad su ulazili povlašteni frajeri jer se nitko drugi niti ne bi pojavio na strani prodaje. Od koga bi tada mogli kupiti te količine?
Ma kakvo pitanje Upravi DLKV od strane HANFE…zbog ovog mizernog rasta?
Pa čovječe, ovo je tek počelo rasta….kaj bi onda svaki tjedan trebalo pitat Upravu DLKV zakaj dionica raste.
Pa smiješni ste više s tim čuđenjem zakaj dionice rastu. Tome se doista mogu čuditi samo oni koji su dudali dudu u razdoblju 2004-2007. godine jer to je bio rast….ovo je tek naznaka rasta.
Pravi rast nas tek očekuje…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Ignore: KressoM, delux


forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Slazem se potpuno transakcije koje su radjenje zadnjih dana su skidali po partisuca komada u istom trenutku naravno da ce stati u odredjenom trenutku zbog prenaglog rasta cijene te ce pecati po jeftinijim cijenama sta se ljudi tu toliko iscudjavaju u ostalom sama prodaja je plitka do 30 svega ima oko 30 000 dionica

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Jbt ga za izračunati postotak?
Ipak lapsuz pretpostavljam (nadam se)


forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

A dajte mi recite tko je prodao toliko količinu? Nisu kupovali mali? A jesu li mali prodavali?
Ja ne razumijem…molim pojašnjenje. Hvala.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Ali mnogi ovo citaju…i njih je jako puno…a onda prenose drugima…itd…znam da je lakse okrivit b.l.ogera…u jednu je metu lakse pucat nego u njih 10…

@neumoran
mali su i te kako prodavali, pogledaj malo par stranica unazad, velik broj malih je izašao što uopće nije loša vijest, dapače…jer s prvom pozitivnom vijesti masovno će uskakati u vlakić i skidati s prodaje 😉

Ignore: KressoM, delux


to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Čovječe, pa ti si sam sebi paradoks.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Kolega,
nikada ne podcjenjujte male ulagaće, jer sam se uvjerio u njihovu razornu moć.


Ma kakvo pitanje Upravi DLKV od strane HANFE…zbog ovog mizernog rasta?
Pa čovječe, ovo je tek počelo rasta….kaj bi onda svaki tjedan trebalo pitat Upravu DLKV zakaj dionica raste.

pa bilo je pravilo na ZSE (koje je dobro funkcioniralo) da se kod svake blokade tražilo očitovanje uprave i to je bilo u redu jer onda uprave nisu mogle muljati…a ovako: možda je zaključen neki novi posao za koji se ni ne zna, možda su na nekom natječaju ušli u uži krug za izbor pa se to ne zna, možda je došao upit za dubinsko snimanje firme pa se ni za to javno ne zna…a da se uprava mora očitovati, onda bi mnogo toga bitnog za donošenje investicijskih odluka izašlo u javnost

Ignore: KressoM, delux

Kolege sa vecom dubinom pregleda, gdje se skrivaju ovih 50 kila komada na kupnji a gdje ovih 66 kila na prodaji?

Hvala i Lp

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Nema nekih vecih naloga ni na prodaji ni na kupnji. Najveci koji se vide su 6-7 tisuca na obje strane

kolega crobiz16, je li ti sad lijepše izgleda k/p ???

New Report

Close