DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 23:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa sta je problem uzet knjigu dionicara sad i za 10 tak dana i znas tko se ukrcao 🙂


Pa sta je problem uzet knjigu dionicara sad i za 10 tak dana i znas tko se ukrcao 🙂

nije to problem, nego je problem dokazati nečiju namjeru. i mi se ovdje mozemo nakrcat, ali dal to znači da smo nešto znali, ili smo jednostavno riskirali? Kako možeš dokazati na sudu da je netko nešto znao? 🙂


bananarama, daj reci kome se priprema Dalekovod, očigledno nemam potrebne informacije, a imam njihove dionice i volio bih bolje shvatiti što se dešava. Možeš li pojasniti?

Evo probat cu ja…. čisto lako bi se moglo dalekovodu desit ono sto je napravljeno tj desilo na IGH i HIDRI al obrnutim redom… tamo je rus pokupovao kroz predstečaj ono sto mu je potrebno za rad i izvedbu na određenim projektima, pa sad kupuje polako projekte na kojima ce dotične firme radit…. a kod dalekovoda koji ima ohoho referenci i puno toga po evropi treba odradit a u opisu posla je dalekovoda… a cifre tih projekata su velike …pojedine države imaju puno toga za odradit i moraju investirat po par stotina milijončeka eura a pošto sam dalekovod vrijedi trenutno tj TK mu je 50 milijončeka….(ok ima dugova,da ne ispadne bas da drukam)(ima i 1,7 miljardi ugovorenih poslova) ŠTO bi ste vi napravili kupili DLKV ili mu dali posao…

pepe7


Malo o prirodi i društvu, a posebito o hobama i tome koliko imaju krakova… [emo_zloban]

http://www.jutarnji.hr/umjesto-11—-hakom-placa-zakup-24—po-metru/1445160/

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/officium-partner/Detaljno/109686

Da ali Hakom nije u istočnom tornju od dlkv. Sumnjam da je dlkv dobio ovakve novce po m2 od HT.

@dijoničar

Dalekovod…TLM…Zagreb Montaža…u čemu je razlika…?
Ekipa je uvijek ista, samo se možda potpisuje drugačije…[emo_zloban]

http://www.jutarnji.hr/novo-sjediste-telekomunikacijske-kompanije-ht-zakupio-je-18-katova-u-istocnom-tornju-zgrade-sky-officea/1114973/

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

@brancin

Napokon da je to netko primjetio, i kako ide povjest?:)

http://www.seebiz.eu/tehnika-dobila-posao-na-uredenju-poslovnog-centra-adris-grupe/ar-122754/

Ima se moze se….


bananarama, daj reci kome se priprema Dalekovod, očigledno nemam potrebne informacije, a imam njihove dionice i volio bih bolje shvatiti što se dešava. Možeš li pojasniti?

nikome se ne prodaje firma još uvijek ….. odite uzmite za 150 kuna preko interneta ili odite fizicki u skdd, ja Išao i vidi čuda mnogo malih se uključilo u igru u zadnja 3 mjeseca ima par skrbnika koji su dokupljivali ali sve je to do 50tisuca komada.
Svi bi na ovom forumu htjeli izaći po 30 i ne znam koliko više i ja bih 🙂
Sve dok ne vidimo da je jedan igrač kupio preko 1 posto firme, a to možete vidjeti i u top 10, nema priče nikakve. Kakva preuzimanja, pa treba najprije srediti firmu otpisati dugove otplatiti malo, teko onda možemo očekivati da će se netko pojaviti. Ne vjerujem da će se to dogoditi prije 2019. Izgleda da se prelijeva lova iz ADRS u ovako firme, jer ih ima jako puno sa po par tisuca komada, taman za portfelj malog investitora. Ne može mi nitko od vas reći da onaj kojikupi par tisuća komada je insider i da se dešava nešto.

Zanima me samo šta će Agrokoru Dalekovod? Oni nikada nisu za nešto ponudili neku normalnu cijenu!

kakav Agrokor?, što ja sve neću ovdje pročitati

vidim da se tu brije na nekakvo preuzimanje…baš me zanima kako bi se provelo to “preuzimanje” kada večinski ima udio od 61%, dakle jedino čime se može špekulirati je prodaja od strane većinskog a kako je Konsolidator ustanovljen samo forme radi, onda je realnije špekulirati o eventualnom interesu za kupnju Konsolidatora a time i DLKV a to pak ne znaći nikakvu promjenu u vlasništvu pa niti obvezu objave za preuzimanje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Zanima me samo šta će Agrokoru Dalekovod? Oni nikada nisu za nešto ponudili neku normalnu cijenu!

joj daj nemoj molim te…. Ako mislis na novi menadžment znam da su sa head hunterima razgovarali, ali koliko čujem nisu ljudi iz Agrokora. Nemojte smišljati stvari tamo gdje ih nema. Da je to istina već bi cijena bila 100 posto gore kao što je bila i Genera 3 mjeseca prije objave da će ih preuzeti stranci. Nema ništa svi čekamo ovdje dok se ne popravi bilanca ne narastu prihodi i poraste operativna marža.

Poslovi u regiji

Kakvo ocjenjujete poslovanje Dalekovoda nakon predstečajne nagodbe?

– Predstečajna nagodba je prošlost. Od njezina završetka smo puno napravili da tvrtka stane na noge: samo u ovoj godini ugovorili smo oko 170 milijuna eura novih poslova, a vjerujemo da ćemo do kraja godine ugovoriti sigurno još 20 do 30 milijuna eura.U 2016. samo nam je nebo granica jer razgovaramo o ogromnim projektima u Ukrajini. Jaki smo i u Norveškoj, kao i u svim zemljama ove regije – od Slovenije do Albanije, osim u Srbiji, u koju bismo voljeli zakoračiti.
http://www.jutarnji.hr/sefu-dalekovoda-prijeti-smjena-uoci-posla-od-1-2-milijarde-kuna-za-hz-/1444691/

Pa zar vi mislite da oni nisu na oku stranom investitoru nakon ovakvih reztultata,a po meni je najbliži novi vlasnik IGH i HDEL-a,ali on neće klošariti i kupiti na burzi po 15 ili16 kuna par tisuća dionica, onaj koji DLKV preuzima mora to dogovoriti s Konsolidatorom i jedino to može biti neka mjerodavna cijena.

upravo to, al morate shvatiti da svaka priča oko preuzimanja pada u vodu u periodu od 3-5 godina.
Zašto, zato sto je većinski rekao da nema prodaje u tom periodu. >Do tada ne hućkajte bezveze nego pišite o informacijama, o istraživanjima i slično kako bi pomogli kolegama a i sami sebi. Budućnost je sjajna, al do nje je ipak trnoviti put, puno se radi, puno se napravilo, a najviše će se tek napraviti!

Uzivajte u svakom danu kao imatelji ove dionice, a mnogi su prošli tnovit put i izgubili 100 puta na ovu cijenu, nisam jedan od, jer nisam stigao(25 god), al ih poznajem.

evo malo da podjelim info o ugovorenim poslovima u RH u zadnja 2 mjeseca.
nije loše…samo 91.653.299 kn iliti cca. 12 mil eura.

New Report

Close